Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gurajdowska Maria | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
2 | Gurjdowski Mateusz | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Drużyna JEZUSA | |
3 | Gurajdowski Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna JEZUSA | opłacono on-line |
4 | Nowak Krzysztof | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Pudełko Józef | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
6 | Pudełko Renata | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
7 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
8 | Weresniak Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | |
9 | Strzelczyk Ilona | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
10 | Trzciński Eugeniusz Trzciński | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
11 | Waligórska-Wowczak Krystyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
12 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
13 | Dolata Katarzyna | Rogoźno | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono |
14 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
15 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
16 | Wojnarowski Błażej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
17 | Pęksa Jan | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Marsz Po Zdrowie | |
18 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line |
19 | Gronowski Piotr Gronowski | Ryczywół | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
20 | Wojtysiak Anna | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
21 | LEHMANN DANUTA | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
22 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
23 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
24 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
25 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
26 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
27 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | KS IDMAR RACING TEAM | opłacono on-line |
28 | KAPSA EMILIA | LUBOŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
29 | Witucka Karolina | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
30 | Fiałkowska Katarzyna | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
31 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
32 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
33 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
34 | Rzepka FILIP | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
35 | RZEPKA ADAM | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
36 | Rzepka Bartosz Rzepka | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KUNA KOWANÓWKO | opłacono on-line |
37 | Gajewy Szymon | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
38 | Tomczyk Edward | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
39 | Balachowska Jadwiga | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
40 | ADAMEK-BOBER ANNA | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km | MARSZ PO ZDROWIE | opłacono on-line |
41 | Graczyk Mirosława | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
42 | Sowińska Grażyna Sowińska | Poznań- Skórzewo | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
43 | ratajczak katarzyna | oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | żródło energii | opłacono on-line |
44 | Skołuda Stefan | Poznań Borówki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Stowarzyszenie MONAR | |
45 | czajkowska dorota | oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | żródło energii | opłacono on-line |
46 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
47 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
48 | Stuper Małgorzata | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | NW Włóćzykije | opłacono on-line |
49 | Świętek Antoni | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
50 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
51 | Kusza Jolanta | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
52 | Banik Aldona | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie | |
53 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
54 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
55 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
56 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
57 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
58 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
59 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
60 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
61 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
62 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
63 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
64 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
65 | Krzyżaniak Adam | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
66 | Brembor Irena | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
67 | Daroszewska Krystyna | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
68 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
69 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
70 | Iwańczuk Arkadiusz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
71 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
72 | Mroziński Paweł | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
73 | Kowalczyk Magdalena | Szubin | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
74 | Grochala Michał | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
75 | Stankiewicz Gracjan | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | DT4YOU MTB TEAM | opłacono on-line |
76 | Wąsiewicz Helena | Poznań Borówki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
77 | Wojtasik Dominik | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
78 | Długołęcka Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
79 | Kaźmierska-Smela Elzbieta | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie " NW Włóczykije" | opłacono on-line |
80 | Rajewski Sebastian | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | KS IDMAR RACING TEAM | opłacono on-line |
81 | Nowak Michał | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KS EXTREME OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA | opłacono on-line |
82 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
83 | Król Piotr | Poznań Starołęcka | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
84 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
85 | Hawryluk Paweł | Poznań Starołęcka | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
86 | Hawryluk Bartosz | Poznań Starołęcka | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
87 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono |
88 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
89 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
90 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
91 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | Nordic walking - 5 km | Spartakus | opłacono on-line |
92 | Mulkowska Mariola | Złotniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
93 | Rożek Małgorzata | Wiry | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
94 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
95 | Jurdziński Edmund | Przezmierowo | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
96 | Sobkowiak Bartosz | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | MST | opłacono on-line |
97 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic walking - 10 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | opłacono on-line |
98 | Demków Daria | ... | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
99 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
100 | ZAJĄC PIOTR | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KRAV-MAGA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23742