Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Jurdziński Edmund | Przezmierowo | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
102 | Jurek Kamila | Białośliwie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
103 | Jørgensen Kirsten | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
104 | Kaczmarek Renata | Poznań Starołęcka | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
105 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
106 | KAPSA EMILIA | LUBOŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
107 | Karwańska Małgorzata | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Włóczykije | opłacono on-line |
108 | KASPRZYK LILIANNA | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
109 | Kaźmierczak Norbert | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono |
110 | Kaźmierska-Smela Elzbieta | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie " NW Włóczykije" | opłacono on-line |
111 | Kępka Franciszek | Rożnowice 34 | Polska | Nordic walking - 5 km | Monar Rożnowice 34 | opłacono on-line |
112 | Kjilds Tove | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
113 | Kolmajer Rafał | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Monar Rożnowice | opłacono on-line |
114 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
115 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
116 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
117 | Kotlinski Tomasz | Obrzycko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
118 | Kowalczyk Magdalena | Szubin | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
119 | Kowalska Natalia | Wągrowiec | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Mango Wągrowiec | opłacono on-line |
120 | Kozłowski Adrian | Rożnowice 33 | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
121 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line |
122 | Kołecka Irmina | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
123 | Krasnosielski Rafał | Zgorzelec | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Monar Rożnowice | opłacono on-line |
124 | Kristiansen Jytte | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
125 | Krogh Jens Åge | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
126 | Krogh Lisbeth | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
127 | Król Piotr | Poznań Starołęcka | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
128 | Kruger Urszula Kruger | Ryczywół | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
129 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
130 | Krzyścin Małgorzata | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UTW Oborniki | opłacono on-line |
131 | Krzyżaniak Adam | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
132 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
133 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
134 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
135 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
136 | Kusza Jolanta | Suchy Las | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
137 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
138 | Kłosowicz Izabela | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Kęsy Team | opłacono on-line |
139 | Laskowska Milena | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
140 | Laskowski Gracjan | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
141 | Laursen Bernt | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
142 | Laursen Karen | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
143 | Laursen Lotte | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
144 | Lebkuchen Maciej | Rożnowice 33 | Polska | Nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
145 | LEHMANN DANUTA | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
146 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
147 | Lisewska Eryka | Rożnowice 33 | Polska | Nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
148 | Lomborg Helle | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
149 | LUTOMSKA DOROTA | OBORNIKI WLKP. | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
150 | Lynggaard Grete | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
151 | Maćkowski Kamil | Wełna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
152 | Madej Agnieszka | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Widuchowa | opłacono on-line |
153 | Madoń Renata | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie " NW Włóczykije" | opłacono on-line |
154 | Mądry Grzegorz | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
155 | Madsen Bjørn | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
156 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
157 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic walking - 10 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | opłacono on-line |
158 | Marcinkowska Julia | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
159 | Marcinkowska Zuzanna | Poznan | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
160 | Maurer Bartłomiej | Rożnowice 33 | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
161 | Micek Ludwika | Oborniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Włóczykije | opłacono on-line |
162 | Michałowska Anna | Zawady | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
163 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 10 km | Long Step Team | opłacono on-line |
164 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | KS IDMAR RACING TEAM | opłacono on-line |
165 | Mroziński Paweł | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
166 | Mulkowska Mariola | Złotniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
167 | Muller Agnete | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
168 | NADSTAGA ANNA NADSTAGA | OBORNIKI | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
169 | Najmowicz Rafał | Poznań Borówki | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
170 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
171 | Napierała Gabryjera | Wiardunki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
172 | Newska Edyta | Gołańcz | Polska | Nordic walking - 5 km | Team Run Gołańcz | opłacono on-line |
173 | Nielsen Marianne | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
174 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
175 | Nowacki Paweł | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
176 | Nowaczyk Lidia | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
177 | Nowak Krzysztof | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
178 | Nowak Michał | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KS EXTREME OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA | opłacono on-line |
179 | Nowak Michał | Poznań Borówki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
180 | Nowak Zofia | Poznań Borówki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Stowarzyszenie MONAR | |
181 | Nowicka Małgorzata | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
182 | Nowicka Paulina | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
183 | Nowicka Zuzanna | Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
184 | Nożewnik Dorota | Połajewo | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
185 | Nymand Kaj | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
186 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
187 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
188 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
189 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
190 | Olejnik Szymon | Rożnowice 33 | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie MONAR | opłacono on-line |
191 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
192 | Orywał Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | |
193 | Orywał Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań/NWPL | |
194 | Osses Antoni | Rożnowo Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
195 | Osses Grzegorz | Rożnowo Oborniki | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
196 | Osses Wojciech Osses | Rożnowo Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Kuna Kowanówko | opłacono on-line |
197 | Owczarek Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
198 | Owczarek Henryka | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
199 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono |
200 | Pallesen Karin | Denmark | Dania | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Polsko - Duński Związek Przyjaźni Roszkowo | opłacono |
Wyświetleń: 23717