Korona Zachodu Polski #6

Korona Zachodu Polski 6 - 5kmNW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR KARA DYSTANS Wynik CZAS STARTU PUNKTY
1 28 GRODZKI IRENEUSZ M 1 M 40-49 GORZÓW WLKP. 5kmNW 0:31:18 0:02:42 1000
2 92 SKRZYPCZAK PATRYK M 2 M 30-39 TRZCIEL SPARTAKUS 5kmNW 0:31:43 0:02:42 987
3 25 FRĄCKOWIAK ROMAN M 3 M 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:32:12 0:02:55 972
4 192 ORYWAŁ PIOTR M 4 M 50-59 1 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE POZNAŃ/NWPL 5kmNW 0:32:18 0:02:42 969
5 99 SZCZUDLIK MAŁGORZATA K 1 K 30-39 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:33:27 0:03:04 1000
6 66 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 2 K 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:33:58 0:03:04 985
7 103 SZYMSKA MAŁGORZATA K 3 K 30-39 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5kmNW 0:34:24 0:03:04 972
8 46 KOP WIESŁAW M 5 M 50-59 2 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 5kmNW 0:34:32 0:03:55 906
9 24 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 6 M 16-29 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:34:40 0:03:16 903
10 61 MORAWSKI BARTOSZ M 7 M 30-39 1 ROGALINEK KS IDMAR RACING TEAM 5kmNW 0:34:49 0:02:43 899
11 300 WUJEK TOMEK M 8 M NPSR 1 POZNAŃ MARSZ POZDROWIE NPSR 5kmNW 0:34:55 0:03:16 896
12 78 POSŁUSZNY PAWEŁ M 9 M 13-15 1 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 5kmNW 0:34:58 0:05:23 895
13 110 WIĘCZKOWSKI KONRAD M 10 M 13-15 2 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:35:00 0:05:18 894
14 106 TRZCIŃSKI EUGENIUSZ M 11 M 60-69 1 BYDGOSZCZ 5kmNW 0:35:04 0:04:25 893
15 36 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 12 M 40-49 1 RADAWNICA X 5kmNW 0:35:40 0:03:38 878
16 102 SZYMANOWICZ BARTOSZ M 13 M 16-29 2 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:35:47 0:03:16 875
17 96 STANISŁAWSKI JAN M 14 M 60-69 2 POZNAN 5kmNW 0:35:51 0:04:25 873
18 48 KUK DAWID M 15 M 13-15 3 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:36:02 0:05:18 869
19 105 TOMCZYK EDWARD M 16 M 70+ 1 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:36:23 0:05:03 860
20 34 IWAŃCZUK ŁUKASZ M 17 M 10-12 1 SĘDZINKO SZYBCIORY W DECHĘ 5kmNW 0:36:36 0:05:23 855
21 80 PRZYMUSIŃSKI PIOTR M 18 M 60-69 3 POZNAŃ 5kmNW 0:36:48 0:04:42 851
22 11 BOJANOWSKI MARCIN M 19 M 30-39 2 OBORNIKI 5kmNW 0:36:58 0:03:22 847
23 19 DUDEK KAZIMIERZ M 20 M 70+ 2 ŚWIERZAWA FITNESS WORLD 5kmNW 0:37:41 0:05:03 831
24 116 WOŁK BEATA K 4 K 40-49 1 TRZCIANKA NORDIC WALKING TRZCIANKA 5kmNW 0:37:59 0:06:47 881
25 118 ZAWISŁA STANISŁAW M 21 M 60-69 4 PLEWISKA MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:38:01 0:04:50 823
26 29 GRUPIŃSKA KATARZYNA K 5 K 50-59 1 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:38:08 0:07:06 877
27 51 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 22 M 60-69 5 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:38:21 0:04:50 816
28 63 NEWSKA EDYTA K 6 K 40-49 2 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ 5kmNW 0:38:45 0:06:30 863
29 8 BERCZYŃSKI HENRYK M 23 M 60-69 6 OKONEK NADLEŚNICTWO OKONEK 5kmNW 0:38:51 0:04:33 806
30 27 GRANOWSKA KINGA K 7 K 13-15 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:39:05 0:09:08 856
31 9 BIESZKE PAWEŁ M 24 M 50-59 3 WOJCIESZYCE 5kmNW 0:39:12 0:03:55 798
32 112 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K 8 K 40-49 3 PLESZEW PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE 5kmNW 0:39:16 0:06:37 852
33 52 KUSZA JOLANTA K 9 K 50-59 2 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:39:18 0:06:53 851
34 47 KOWALSKA NATALIA K 10 K 16-29 1 WĄGROWIEC MANGO WĄGROWIEC 5kmNW 0:39:19 0:05:44 851
35 40 JUREK KAMILA K 11 K 30-39 1 BIAŁOŚLIWIE 5kmNW 0:39:19 0:06:02 851
36 23 FIAŁKOWSKA KATARZYNA K 12 K 50-59 3 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:39:19 0:06:57 851
37 111 WITUCKA KAROLINA K 13 K 10-12 1 POZNAŃ 5kmNW 0:39:22 0:08:48 850
38 57 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 25 M 70+ 3 PIŁA 5kmNW 0:39:36 0:05:09 790
39 303 JÓŹWIAK ŁUKASZ M 26 M NPSR 2 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK NPSR 5kmNW 0:39:39 0:03:54 789
40 190 PILIMON KRZYSZTOF M 27 M 60-69 7 GOROW WLKP 5kmNW 0:39:45 0:04:33 787
41 20 DUDEK MAŁGORZATA K 14 K 40-49 4 VIANDEN NIEZRZESZONA 5kmNW 0:39:45 0:06:47 842
42 69 OWCZAREK ALEKSANDRA K 15 K 13-15 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:39:55 0:08:59 838
43 85 RUDAWSKI MACIEJ M 28 M 30-39 3 POZNAŃ 5kmNW 0:40:01 0:03:22 782
44 17 CYGANIK WIOLETTA K 16 K 50-59 4 TRZCIANKA ZASAPANI 5kmNW 0:40:15 0:07:27 831
45 120 WEREŚNIAK KINGA K 17 K 10-12 2 BARLINEK BALINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:40:21 0:09:21 829
46 59 MADEJ AGNIESZKA K 18 K 40-49 5 WIDUCHOWA NORDIC WALKING WIDUCHOWA 5kmNW 0:40:21 0:06:36 829
47 97 STASZEWSKA NIKOLA K 19 K 13-15 3 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:40:21 0:09:22 829
48 39 JURDZIŃSKI EDMUND M 29 M 70+ 4 PRZEZMIEROWO UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:40:27 0:05:10 774
49 10 BLACHOWSKI MICHAŁ M 30 M 30-39 4 PLEWISKA MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:40:28 0:03:22 773
50 117 ZABRZESKA HANNA K 20 K 50-59 5 KIEKRZ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:40:28 0:07:12 827
51 43 KĘPKA FRANCISZEK M 31 M 40-49 2 ROŻNOWICE 34 MONAR ROŻNOWICE 34 5kmNW 0:40:48 0:03:39 767
52 1 ADAMEK-BOBER ANNA K 21 K 60-69 1 SUCHY LAS MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:40:54 0:07:50 818
53 74 PICZ DAMIAN M 32 M 13-15 4 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:40:56 0:05:18 765
54 4 ANGIELCZYK MAŁGORZATA K 22 K 60-69 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:41:02 0:07:38 815
55 104 ŚWIĘTEK ANTONI M 33 M 60-69 8 CZARNKÓW NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:41:06 0:04:42 762
56 108 WICHER JOLANTA K 23 K 40-49 6 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:41:09 0:06:24 813
57 7 BARANOWSKA PAULINA K 24 K 13-15 4 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:41:13 0:09:08 812
58 41 KAMIŃSKA-SOKÓŁ MARZENA K 25 K 40-49 7 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:41:17 0:06:17 810
59 62 MULKOWSKA MARIOLA K 26 K 60-69 3 ZŁOTNIKI 5kmNW 0:41:19 0:07:38 810
60 65 NOWACZYK LIDIA K 27 K 30-39 2 PLESZEW PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE 5kmNW 0:41:20 0:06:09 809
61 95 STANISŁAWSKA KATARZYNA K 28 K 40-49 8 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:41:20 0:06:47 809
62 67 OLECH MARCIN M 34 M 40-49 3 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:41:22 0:03:49 757
63 15 BUNDA ADRIANNA K 29 K 13-15 5 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:41:24 0:08:58 808
64 37 JEMRYCH DOROTA K 30 K 60-69 4 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:41:29 0:07:57 806
65 6 BARANOWSKA MARTYNA K 31 K 13-15 6 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:41:49 0:08:59 800
66 73 PEC ANNA K 32 K 40-49 9 OBORNIKI NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:41:49 0:06:17 800
67 98 STUPER MAŁGORZATA K 33 K 50-59 6 OBORNIKI NW WŁÓĆZYKIJE 5kmNW 0:41:50 0:07:20 800
68 119 ZWIACHEL JULIA K 34 K 10-12 3 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:41:51 0:08:49 799
69 18 DAROSZEWSKA KRYSTYNA K 35 K 60-69 5 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 5kmNW 0:41:55 0:08:12 798
70 91 SKOWROŃSKA ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 36 K 60-69 6 PIŁA CZARNE PANTERY PIŁA 5kmNW 0:41:57 0:08:13 797
71 84 ROŻEK MAŁGORZATA K 37 K 30-39 3 WIRY 5kmNW 0:41:59 0:06:02 797
72 301 CETERA JANUSZ M 35 M NPSR 3 DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NPSR 5kmNW 0:42:06 0:03:57 743
73 16 CHOJNACKA MAŁGORZATA K 38 K 60-69 7 OBORNIKI STOWARZYSZENIE "NW WŁÓCZYKIJE" 5kmNW 0:42:17 0:07:50 791
74 22 FENGIER EUGENIUSZ M 36 M 50-59 4 ZIELONA ŁĄKA PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE 5kmNW 0:42:20 0:03:49 739
75 72 PAŁUBICKA MAŁGORZATA K 39 K 50-59 7 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:42:21 0:07:06 790
76 114 WOJNAROWSKI BŁAŻEJ M 37 M 60-69 9 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:42:43 0:04:42 733
77 82 RADOMSKA AGNIESZKA K 40 K 40-49 10 LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ 5kmNW 0:42:46 0:06:37 782
78 68 OLECH MATEUSZ M 38 M 10-12 2 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:42:47 0:05:41 732
79 13 BRUZI ANNA K 41 K 50-59 8 PLESZEW PLESZEWSKIE WŁÓCZYKIJE 5kmNW 0:42:47 0:07:12 782
80 45 KONTUSZ-IWAŃCZUK BEATA K 42 K 50-59 9 SĘDZINKO SZYBCIORY W DECHĘ 5kmNW 0:42:57 0:07:13 779
81 58 ŁUBIANKA LENA K 43 K 10-12 4 KOMORNIKI STOWARZYSZENIE MONAR 5kmNW 0:43:03 0:08:50 777
82 191 ORYWAŁ ALEKSANDRA K 44 K 40-49 11 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:43:15 0:06:24 773
83 71 PAŁKA GRZEGORZ M 39 M 60-69 10 TULCE 5kmNW 0:43:16 0:04:50 723
84 30 GRYGIEL TERESA K 45 K 50-59 10 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:43:19 0:07:06 772
85 33 IWAŃCZUK ARKADIUSZ M 40 M 50-59 5 SĘDZINKO SZYBCIORY W DECHĘ 5kmNW 0:43:22 0:05:04 722
86 302 DŁUGOŁĘCKA SYLWIA K 46 K NPSR 1 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NPSR 5kmNW 0:43:34 0:08:39 768
87 83 RADOMSKA JUSTYNA K 47 K 40-49 12 MUROWANA GOŚLINA PARK DZIEJE 5kmNW 0:43:48 0:06:24 764
88 89 SEIFERT SYLWIA K 48 K 40-49 13 POZNAŃ SERIKON TEAM 5kmNW 0:43:59 0:06:53 761
89 31 HORIACZEK MAŁGORZATA K 49 K 60-69 8 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:44:04 0:07:50 759
90 55 LISEWSKA ERYKA K 50 K 16-29 2 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmNW 0:44:09 0:05:44 758
91 53 LEBKUCHEN MACIEJ M 41 M 40-49 4 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmNW 0:44:12 0:03:39 708
92 86 RYBARCZYK IWONA K 51 K 40-49 14 DOPIEWO 5kmNW 0:44:22 0:06:17 754
93 26 GRACZYK MIROSŁAWA K 52 K 60-69 9 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:44:25 0:08:06 753
94 94 SOWIŃSKA GRAŻYNA K 53 K 60-69 10 POZNAŃ- SKÓRZEWO MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:44:31 0:07:58 751
95 3 ADAMSKA JULIA K 54 K 10-12 5 WĄGROWIEC MANGO WĄGROWIEC 5kmNW 0:44:54 0:08:39 745
96 50 KULPA HANNA K 55 K 10-12 6 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:44:58 0:09:22 744
97 70 OWCZAREK HENRYKA K 56 K 70+ 1 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:45:19 0:08:20 738
98 32 HORIACZEK RYSZARD M 42 M 60-69 11 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:45:28 0:04:34 688
99 76 PIDEK-SZCZECH JOLA K 57 K 40-49 15 OBORNIKI 5kmNW 0:45:34 0:05:43 734
100 100 SZULC HANNA K 58 K 40-49 16 POZNAŃ X 5kmNW 0:45:36 0:06:31 734
101 75 PIDEK DARIA K 59 K 30-39 4 OBORNIKI 5kmNW 0:46:23 0:05:43 721
102 12 BREMBOR IRENA K 60 K 60-69 11 OBORNIKI X 5kmNW 0:46:29 0:09:54 720
103 310 SZULC-ANDRZEJCZAK BOŻENA K 61 K NPSR 2 SKWIERZYNA NPSR 0 5kmNW 0:47:13 0:08:39 708
104 38 JÓZEFCZYK RENATA K 62 K 50-59 11 OBORNIKI STOWARZYSZENIE 5kmNW 0:47:31 0:07:28 704
105 42 KAPSA EMILIA K 63 K 60-69 12 LUBOŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:47:48 0:08:06 700
106 101 SZULC MARIOLA K 64 K 50-59 12 BYDGOSZCZ MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:48:32 0:07:38 689
107 90 SIERACKA EDYTA K 65 K 30-39 5 ROGOŹNO ROGOŹNO X 5kmNW 0:48:52 0:06:02 685
108 54 LEHMANN DANUTA K 66 K 60-69 13 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS X 5kmNW 0:48:55 0:08:13 684
109 87 SAFIAN EWA K 67 K 60-69 14 OBORNIKI STOWARZYSZENIE "NW WŁÓCZYKIJE" 5kmNW 0:49:23 0:08:07 677
110 109 WIELICKA BARBARA K 68 K 40-49 17 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:49:40 0:06:31 673
111 14 BUDZICKI MIROSŁAW M 43 M 60-69 12 OBORNIKI STOWARZYSZENIE MONAR 5kmNW 0:49:50 0:04:26 628
112 49 KULCZYCKI JAN M 44 M 60-69 13 GDAŃSK 5kmNW 0:50:54 0:04:54 615
113 5 BALACHOWSKA JADWIGA K 69 K 70+ 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:51:30 0:08:19 650
114 77 POSŁUSZNY KAMIL M 45 M 10-12 3 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 5kmNW 0:52:10 0:09:09 600
115 113 WOJNAROWSKA EWA K 70 K 50-59 13 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:52:31 0:07:21 637
116 64 NIEZGÓDKA IWONA K 71 K 50-59 14 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:52:35 0:07:20 636
117 107 WALIGÓRSKA-WOWCZAK KRYSTYNA K 72 K 60-69 15 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:53:08 0:08:20 630
118 2 ADAMSKA JOANNA K 73 K 40-49 18 WĄGROWIEC MANGO WĄGROWIEC 5kmNW 0:53:14 0:08:50 628
119 79 PRZYBYŁEK MARIA K 74 K 50-59 15 ROŻNOWO STOWARZYSZENIE NW WŁÓCZYKIJE 5kmNW 0:54:50 0:07:28 610
120 21 FARMUZ EWA K 75 K 60-69 16 GOŁASZYN 133 5kmNW 0:55:51 0:07:58 599
121 93 SOBACZEWSKI ROBERT M 46 M 40-49 5 POZNAŃ BORÓWKI STOWARZYSZENIE MONAR 5kmNW 0:56:02 0:09:07 559
122 88 SARNIKOWSKI MICHAŁ M 47 M 30-39 5 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmNW 0:56:06 0:09:02 558
123 44 KOŁECKA IRMINA K 76 K 30-39 6 OBORNIKI 5kmNW 0:57:10 0:06:10 585
124 304 NAJMOWICZ RAFAŁ M 48 M NPSR 4 POZNAŃ BORÓWKI STOWARZYSZENIE MONAR NPSR 5kmNW 1:09:48 0:03:50 448

Korona Zachodu Polski 6 - 10kmBieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik CZAS STARTU PUNKTY 2 OKR.
1 283 STANKIEWICZ GRACJAN M 1 M 0-39 1 OBORNIKI DT4YOU MTB TEAM 10kmBieg 0:39:28 0:00:01 1000 0:00:00
2 266 KOLMAJER RAFAŁ M 2 M 0-39 2 BYDGOSZCZ MONAR ROŻNOWICE 10kmBieg 0:39:37 0:00:01 996 0:00:00
3 260 HAREMZA RAFAŁ M 3 M 0-39 3 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 0:41:40 0:00:02 947 0:00:00
4 272 MAĆKOWSKI KAMIL M 4 M 0-39 4 WEŁNA 10kmBieg 0:42:26 0:00:01 930 0:00:00
5 259 GURAJDOWSKI MICHAŁ M 5 M 0-39 5 POZNAŃ DRUŻYNA JEZUSA 10kmBieg 0:44:03 0:00:02 896 0:00:00
6 271 LUTOMSKA DOROTA K 1 K 0-39 1 OBORNIKI WLKP. 10kmBieg 0:44:34 0:00:01 1000 0:00:00
7 273 MAURER BARTŁOMIEJ M 6 M 0-39 6 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 0:44:51 0:00:01 880 0:00:00
8 268 KOZŁOWSKI ADRIAN M 7 M 0-39 7 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 0:47:22 0:00:03 833 0:00:00
9 270 KRZYŻANIAK ADAM M 8 M 0-39 8 OBORNIKI 10kmBieg 0:48:16 0:00:02 818 0:00:00
10 276 NOWAK KRZYSZTOF M 9 M 0-39 9 OBORNIKI 10kmBieg 0:48:41 0:00:03 811 0:00:00
11 257 GIERUSZ MACIEJ M 10 M 0-39 10 ROŻNOWO KUNA KOWANÓWKO 10kmBieg 0:49:12 0:00:03 802 0:00:00
12 263 JANUSZAK PRZEMYSŁAW M 11 M 40-59 1 OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI 10kmBieg 0:50:18 0:00:01 785 0:00:00
13 277 NOWAK MICHAŁ M 12 M 0-39 11 OBORNIKI KS EXTREME OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA 10kmBieg 0:51:25 0:00:01 768 0:00:00
14 258 GRONOWSKI PIOTR M 13 M 40-59 2 RYCZYWÓŁ 10kmBieg 0:52:40 0:00:02 749 0:00:00
15 286 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 14 M 0-39 12 LESZNO MUAY RUUNING TEAM 10kmBieg 0:53:20 0:00:03 740 0:00:00
16 287 WĄS MARCIN M 15 M 40-59 3 ROŻNOWO KUNA KOWANÓWKO 10kmBieg 0:54:09 0:00:04 729 0:00:00
17 267 KOTLINSKI TOMASZ M 16 M 40-59 4 OBRZYCKO 10kmBieg 0:54:23 0:00:04 726 0:00:00
18 264 JAWORSKI ERYK M 17 M 0-39 13 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 0:54:24 0:00:03 725 0:00:00
19 253 CZARNECKI MARIUSZ M 18 M 0-39 14 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 0:54:49 0:00:02 720 0:00:00
20 262 JANUSZAK GOSIA K 2 K 40-59 1 OBORNIKI TEAM JANO 10kmBieg 0:55:14 0:00:01 807 0:00:00
21 269 KRASNOSIELSKI RAFAŁ M 19 M 0-39 15 ZGORZELEC MONAR ROŻNOWICE 10kmBieg 0:55:39 0:00:00 709 0:00:00
22 290 ZAWORSKI ADAM M 20 M 40-59 5 WILKOWYJA 10X10 PL SW 10kmBieg 0:56:01 0:00:05 705 0:00:00
23 275 NOWACKI PAWEŁ M 21 M 0-39 16 POZNAŃ 10kmBieg 0:56:03 0:00:04 704 0:00:00
24 289 ZAJĄC PIOTR M 22 M 40-59 6 OBORNIKI KRAV-MAGA 10kmBieg 0:56:24 0:00:04 700 0:00:00
25 282 SOBKOWIAK BARTOSZ M 23 M 0-39 17 OBORNIKI MST 10kmBieg 0:57:21 0:00:04 688 0:00:00
26 280 RZEPKA BARTOSZ M 24 M 0-39 18 OBORNIKI KUNA KOWANÓWKO 10kmBieg 0:58:20 0:00:04 677 0:00:00
27 278 OSSES WOJCIECH M 25 M 0-39 19 ROŻNOWO OBORNIKI KUNA KOWANÓWKO 10kmBieg 0:58:20 0:00:04 677 0:00:00
28 239 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 26 M 0-39 20 OBORNIKI ŁANIE I BYKI 10kmBieg 0:58:39 0:00:02 673 0:00:00
29 251 NADSTAGA ANNA K 3 K 0-39 2 OBORNIKI 10kmBieg 0:58:56 0:00:01 756 0:00:00
30 252 CHRUSCINSKA EWA K 4 K 0-39 3 OBORNIKI PRZESŁODKA TEAM 10kmBieg 0:59:42 0:00:01 747 0:00:00
31 255 DREWNOWSKI ADAM M 27 M 40-59 7 TRZCIANKA ZASAPANI 10kmBieg 0:59:48 0:00:02 660 0:00:00
32 279 PAZIEWSKI ANDRZEJ M 28 M 40-59 8 KOWANÓWKO KUNA KOWANÓWKO 10kmBieg 0:59:57 0:00:02 658 0:00:00
33 265 KŁOSOWICZ IZABELA K 5 K 40-59 2 OBORNIKI KĘSY TEAM 10kmBieg 1:00:53 0:00:01 732 0:00:00
34 285 SYPNIEWSKA AGNIESZKA K 6 K 0-39 4 OBORNIKI 10kmBieg 1:01:16 0:00:01 727 0:00:00
35 281 SIWCZAK NATALIA K 7 K 0-39 5 ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 1:03:32 0:00:03 701 0:00:00
36 261 JANUS MARTA K 8 K 0-39 6 ROŻNOWO PRZESŁODKA TEAM 10kmBieg 1:03:36 0:00:01 701 0:00:00
37 256 GAJEWY SZYMON M 29 M 0-39 21 OBORNIKI 10kmBieg 1:05:45 0:00:03 600 0:00:00
38 254 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M 30 M 0-39 22 POZNAŃ BORÓWKI STOWARZYSZENIE MONAR 10kmBieg 1:10:02 0:00:03 564 0:00:00
- 274 CHMIELARCZYK IWONA K - K 40-59 - OBORNIKI KĘSY TEAM 10kmBieg DSQ 0:00:02 #VALUE! 0:00:00

Korona Zachodu Polski 6 - 10kmNW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik CZAS STARTU 1 OKR. 2 OKR.
1 232 RAJEWSKI SEBASTIAN M 1 M 40-49 PIŁA KS IDMAR RACING TEAM 10kmNW 1:01:30 0:00:37 1000 0:00:00
2 240 NAKONIECZNY GRZEGORZ M 2 M 40-49 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:02:40 0:00:34 981 0:00:00
3 213 KŁOS MACIEJ M 3 M 0-39 GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10kmNW 1:02:44 0:00:33 980 0:00:00
4 215 KOZŁOWSKI PIOTR M 4 M 40-49 1 STARE KUROWO TR STARBLADE 10kmNW 1:06:26 0:01:14 926 0:00:00
5 212 KAŹMIERCZAK NORBERT M 5 M 40-49 2 STARGARD TUPTUP TEAM 10kmNW 1:06:42 0:00:33 922 0:00:00
6 203 DREWA MARIAN M 6 M 60+ 1 GOŚCICINO TEAM GWE 10kmNW 1:07:03 0:01:23 917 0:00:00
7 218 MĄDRY GRZEGORZ M 7 M 50-59 1 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:07:32 0:01:15 911 0:00:00
8 220 MROZIŃSKI PAWEŁ M 8 M 50-59 2 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE 10kmNW 1:07:33 0:01:13 910 0:00:00
9 231 PRZYBYŁEK MARYSIA K 1 K 40-49 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:08:01 0:00:48 1000 0:00:00
10 226 PŁACHCIŃSKA ANGELIKA K 2 K 0-39 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:08:15 0:00:48 997 0:00:00
11 202 CZEKAJŁO FRANCISZEK M 9 M 60+ 2 DREZDENKO REMI 10kmNW 1:09:23 0:01:23 886 0:00:00
12 224 OLESZCZUK TERESA K 3 K 50-59 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA X 10kmNW 1:09:24 0:00:45 980 0:00:00
13 228 POSŁUSZNY PRZEMEK M 10 M 40-49 3 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10kmNW 1:09:53 0:01:06 880 0:00:00
14 221 KASPRZYK LILIANNA K 4 K 50-59 1 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 10kmNW 1:10:08 0:02:02 970 0:00:00
15 210 JÓŹWIAK MARIANNA K 5 K 40-49 1 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 10kmNW 1:10:15 0:02:02 968 0:00:00
16 225 PALIWODA KASIA K 6 K 40-49 2 MIERZYN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN 10kmNW 1:10:16 0:00:45 968 0:00:00
17 217 LENER SŁAWOMIR M 11 M 60+ 3 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:11:31 0:01:24 860 0:00:00
18 214 KOLMETZ KATARZYNA K 7 K 40-49 3 GOŚCICINO POLIPACK 10kmNW 1:11:34 0:00:52 950 0:00:00
19 234 SZULC JAROSŁAW M 12 M 50-59 3 BYDGOSZCZ MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:13:55 0:01:13 832 0:00:00
20 235 WALOWSKI TOMASZ M 13 M 40-49 4 OWINSKA X 10kmNW 1:14:15 0:01:05 828 0:00:00
21 241 OLECH ANNA K 8 K 40-49 4 GDAŃSK ELITE TEAM 10kmNW 1:14:17 0:00:48 916 0:00:00
22 205 GABERT BEATA K 9 K 40-49 5 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:15:23 0:00:45 902 0:00:00
23 207 GOLUS URSZULA K 10 K 60+ 1 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:15:52 0:02:17 897 0:00:00
24 223 STANKOWSKA MARZENA K 11 K 40-49 6 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:15:57 0:01:56 896 0:00:00
25 216 KRUSZKA ARLETA K 12 K 50-59 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:16:19 0:02:08 891 0:00:00
26 227 PNIEWSKI LECH M 14 M 60+ 4 GĄSKOWO X 10kmNW 1:16:21 0:01:23 806 0:00:00
27 186 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 13 K 50-59 3 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 10kmNW 1:16:29 0:02:17 889 0:00:00
28 219 MICHAŁOWSKA MONIKA K 14 K 0-39 1 LUBOŃ LONG STEP TEAM 10kmNW 1:16:32 0:01:51 889 0:00:00
29 229 POSŁUSZNA GOSIA K 15 K 40-49 7 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10kmNW 1:16:47 0:01:56 886 0:00:00
30 208 JANOWSKA ŻANETA K 16 K 0-39 2 ROGOŹNO STOWARZYSZENIE "NW WŁÓCZYKIJE" 10kmNW 1:17:21 0:01:52 879 0:00:00
31 230 POSTEK DANUTA K 17 K 50-59 4 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:17:30 0:02:08 878 0:00:00
32 204 DREWNOWSKA BARBARA K 18 K 40-49 8 TRZCIANKA ZASAPANI 10kmNW 1:17:42 0:01:56 875 0:00:00
33 201 CHOLEWKA JOLANTA K 19 K 60+ 2 SIEDLECZEK MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 10kmNW 1:18:49 0:02:17 863 0:00:00
34 236 WOJTYSIAK ANNA K 20 K 60+ 3 PIŁA MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 10kmNW 1:19:57 0:02:18 851 0:00:00
35 200 BIELECKA MONIKA K 21 K 40-49 9 STARGARD TUPTUP TEAM 10kmNW 1:22:38 0:02:02 823 0:00:00
36 222 NOWICKA PAULINA K 22 K 0-39 3 OBORNIKI X 10kmNW 1:24:04 0:01:51 809 0:00:00
37 237 ŻOŁNO MAGDA K 23 K 50-59 5 GORZÓW WIELKOPOLSKI EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:25:10 0:02:08 799 0:00:00
38 206 GOLUS LECH M 15 M 60+ 5 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:25:24 0:01:25 720 0:00:00
39 209 JÓŹWIAK DOMINIK M 16 M 0-39 1 WŁOCŁAWEK SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK 10kmNW 1:38:30 0:01:07 624 0:00:00

Korona Zachodu Polski 6 - 5km Rekreacja

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
130 ANDERSEN SIGNE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:09:27 4.32 [km/h] 12:53 [min/km]
129 ANDERSEN HANNE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:26 4.26 [km/h] 12:05 [min/km]
170 ANDERSEN BERNT M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:11:21 4.20 [km/h] 12:16 [min/km]
168 BANIK ALDONA K OBORNIKI STOWARZYSZENIE 5kmRekreacja 1:04:12 4.67 [km/h] 12:50 [min/km]
133 BEDNAREK MARTA K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:05:04 4.61 [km/h] 12:01 [min/km]
148 BERNAT GABRIELA K POZNAŃ STAROŁĘCKA STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:53:33 5.60 [km/h] 12:43 [min/km]
185 BERNAT GABRIELA K POZNAŃ STAROŁĘCKA STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:53:33 5.60 [km/h] 12:43 [min/km]
174 BIAŁOSKÓRSKA MARIA K BOGDANOWO UTW OBORNIKI 5kmRekreacja 0:49:18 6.09 [km/h] 12:52 [min/km]
127 BROMBER MARIANNA K OCIESZYN STOWARZYSZENIE "NW WŁÓCZYKIJE" 5kmRekreacja 0:45:39 6.57 [km/h] 12:08 [min/km]
146 CZAJKOWSKA DOROTA K OBORNIKI ŻRÓDŁO ENERGII 5kmRekreacja 0:53:01 5.66 [km/h] 12:36 [min/km]
164 DALGAARD DORTE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 0:41:37 7.21 [km/h] 12:19 [min/km]
153 DIEWARTOWSKI MACIEJ M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:41:02 7.31 [km/h] 12:12 [min/km]
126 DOLATA KATARZYNA K ROGOŹNO STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:52:53 5.67 [km/h] 12:35 [min/km]
179 GROCHALA MICHAŁ M BYDGOSZCZ 5kmRekreacja 0:42:06 7.13 [km/h] 12:25 [min/km]
175 HANSEN HELLE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:07:34 4.44 [km/h] 12:31 [min/km]
173 HANSEN KAJ  M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:28 4.26 [km/h] 12:06 [min/km]
131 HANSEN EVA K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:28 4.26 [km/h] 12:06 [min/km]
128 HANSEN BENT OLE M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:49 4.24 [km/h] 12:10 [min/km]
161 HARSZCZYK MONIKA K POZNAŃ STAROŁĘCKA STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:58:19 5.14 [km/h] 12:40 [min/km]
182 HOLM JYTTE  K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 0:58:41 5.11 [km/h] 12:44 [min/km]
171 IVERSEN ANNEMARIE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:07:51 4.42 [km/h] 12:34 [min/km]
125 JACOBSEN FINN M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:46 4.24 [km/h] 12:09 [min/km]
144 KACZMAREK RENATA K POZNAŃ STAROŁĘCKA STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:53:54 5.57 [km/h] 12:47 [min/km]
166 KAŹMIERSKA-SMELA ELZBIETA K OBORNIKI STOWARZYSZENIE " NW WŁÓCZYKIJE" 5kmRekreacja 0:47:40 6.29 [km/h] 12:32 [min/km]
177 KJILDS TOVE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:09:29 4.32 [km/h] 12:54 [min/km]
162 KOWALCZYK MAGDALENA K SZUBIN 5kmRekreacja 0:42:06 7.13 [km/h] 12:25 [min/km]
140 KROGH JENS ÅGE M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:06:38 4.50 [km/h] 12:20 [min/km]
172 KRUGER URSZULA K RYCZYWÓŁ 5kmRekreacja 0:58:36 5.12 [km/h] 12:43 [min/km]
188 KRZYŚCIN MAŁGORZATA K OBORNIKI UTW OBORNIKI 5kmRekreacja 0:49:16 6.09 [km/h] 12:51 [min/km]
176 LAURSEN BERNT M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:06:43 4.50 [km/h] 12:21 [min/km]
187 LAURSEN KAREN K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:28 4.26 [km/h] 12:06 [min/km]
181 LOMBORG HELLE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 0:58:59 5.09 [km/h] 12:48 [min/km]
150 MADSEN BJØRN M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:05:01 4.61 [km/h] 12:00 [min/km]
154 MARTYNOWSKA BOGUMIŁA K 5kmRekreacja 0:59:04 5.08 [km/h] 12:49 [min/km]
136 MICEK LUDWIKA K OBORNIKI WŁÓCZYKIJE 5kmRekreacja 0:53:03 5.66 [km/h] 12:37 [min/km]
141 MICHAŁOWSKA ANNA K ZAWADY 5kmRekreacja 0:58:35 5.12 [km/h] 12:43 [min/km]
123 MULLER AGNETE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:05:04 4.61 [km/h] 12:01 [min/km]
147 NAPIERAŁA GABRYJERA K WIARDUNKI 5kmRekreacja 0:48:41 6.16 [km/h] 12:44 [min/km]
180 NIELSEN MARIANNE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:27 4.26 [km/h] 12:05 [min/km]
122 NOŻEWNIK DOROTA K POŁAJEWO 5kmRekreacja 0:58:31 5.13 [km/h] 12:42 [min/km]
165 NYMAND KAJ  M DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:10:47 4.24 [km/h] 12:09 [min/km]
155 OLEJNIK SZYMON M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:42:04 7.13 [km/h] 12:25 [min/km]
135 POWROŹNIK EMIL M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:41:58 7.15 [km/h] 12:24 [min/km]
142 RATAJCZAK KATARZYNA K OBORNIKI ŻRÓDŁO ENERGII 5kmRekreacja 0:53:11 5.64 [km/h] 12:38 [min/km]
167 RYBICKA MARIOLA K POZNAŃ STAROŁĘCKA STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:59:03 5.08 [km/h] 12:49 [min/km]
134 RYNDUCH DOMINIK M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:51:25 5.83 [km/h] 12:17 [min/km]
121 SKIBIŃSKI RYSZARD M OBORNIKI STOWARZYSZENIE 5kmRekreacja 0:44:36 6.73 [km/h] 12:55 [min/km]
125 SOBECKI RYSZARD M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:51:24 5.84 [km/h] 12:17 [min/km]
132 STEFANIAK HALINA K KOMORNIKI STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 1:00:00 5.00 [km/h] 12:00 [min/km]
143 SWOBODA MAGDALENA K RYCZYWÓŁ 5kmRekreacja 0:58:31 5.13 [km/h] 12:42 [min/km]
145 SZARAWAGA STEFAN M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:49:21 6.08 [km/h] 12:52 [min/km]
149 SZYPURA ROMAN M POZNAŃ BORÓWKI STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:49:51 6.02 [km/h] 12:58 [min/km]
151 THOMASSEN VIBEKE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:09:55 4.29 [km/h] 12:59 [min/km]
156 VOETMANN JOHANNE K DENMARK POLSKO - DUŃSKI ZWIĄZEK PRZYJAŹNI ROSZKOWO 5kmRekreacja 1:05:02 4.61 [km/h] 12:00 [min/km]
158 WĄSIEWICZ HELENA K POZNAŃ BORÓWKI STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:53:05 5.65 [km/h] 12:37 [min/km]
159 WENTOWSKA ANNA K JARACZ 5kmRekreacja 0:53:03 5.66 [km/h] 12:37 [min/km]
169 WISNIEWSKA JADWIGA K RYCZYWÓŁ 5kmRekreacja 0:53:47 5.58 [km/h] 12:45 [min/km]
189 WNUK DAWID M ROŻNOWICE 33 STOWARZYSZENIE MONAR 5kmRekreacja 0:42:41 7.03 [km/h] 12:32 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ