Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gapski Zbigniew Starogard Gd. START Bieg 1963 m kkb
2 Jasnoch Robert Starogard Gdański START Bieg 1963 m
3 Jankowski Michał Kokoszkowy START Bieg 1963 m SKL Filippides
4 Jankowski Wojciech Kokoszkowy START Bieg 1963 m
5 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Bieg 1963 m
6 Treder Mariusz Starogard Gdański START Bieg 1963 m
7 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Bieg 1963 m
8 Szyca Szymon Starogard Gdański START Bieg 1963 m 21.04.1999
9 Srożak Paulina Starogard Gdański START Bieg 1963 m
10 Szarmach Krzysztof Starogard Gd START Bieg 1963 m
11 sprega aurelia starogard gdański START Bieg 1963 m SKL Filippides
12 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Bieg 1963 m
13 jelonek mieczysław Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard
14 Fanslau Marek Starogard Gdański START Bieg 1963 m
15 Tarkowska-Fanslau Jolanta Starogard Gdański START Bieg 1963 m
16 Fanslau Magdalena Starogard Gdański START Bieg 1963 m
17 Danielek Tomasz Gdańsk START Bieg 1963 m
18 BĄCZEK Robert Gdańsk START Bieg 1963 m 49 Baza Lotnicza
19 Reszke Jakub Starogard Gdański START Bieg 1963 m MKS KATARZYNA
20 Reszke Mateusz Starogard Gdański START Bieg 1963 m MKS KATARZYNA
21 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdanski START Bieg 1963 m 49 Błot
22 Suwalska Katarzyna Bobowo START Bieg 1963 m II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim
23 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Bieg 1963 m
24 Szczubełek Maciej starogard gdański START Bieg 1963 m KS Beniaminek 03
25 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START Bieg 1963 m
26 Dmuchowski Adam Starogard Gdański START Bieg 1963 m Pomerania Winter Swimming
27 Szarmach Sylwia Ocypel START Bieg 1963 m
28 Dubiella Monika Lubichowo START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej
29 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie START Bieg 1963 m Klub Januszów Lekkoatletyki
30 Piesik Krystian Starogard Gdański START Bieg 1963 m
31 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański
32 Piesik Sławomir Starogard Gdański START Bieg 1963 m Sławomir biegnij
33 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański
34 Fierka Anna Zblewo START Bieg 1963 m BBL Starogard GD
35 Fierka Paweł Zblewo START Bieg 1963 m Filippides Starogard GD
36 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START Bieg 1963 m Filippides Starogard Gdański
37 Laskowska Daria Starogard Gdański START Bieg 1963 m Filippides Starogard Gdański
38 Wróbel Miłosz Sumin START Bieg 1963 m
39 Pawłowski Paweł Sumin START Bieg 1963 m Ks beniaminek 03
40 Wiśniewski Jonasz Sucumin START Bieg 1963 m Kickboxing Starogard Gdański
41 Petka Lucyna Starogard Gdański START Bieg 1963 m SKL Filippides
42 Goździelewski Przemek Krąg START Bieg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy/KKB
43 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański
44 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański
45 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg 1963 m
46 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański
47 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański
48 Gdaniec Anna Starogard Gdański START Bieg 1963 m
49 Rysiewski Robert Starogard Gdański START Bieg 1963 m Filippides Starogard Gdański


Wyświetleń: 1637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ