Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Lisiecka Weronika Starogard Gdański START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 2001
2 BAZAN ALEKSANDRA GDAŃSK START Bieg 1963 m 2008
3 Glińska Weronika Rywałd START Bieg 1963 m PSP nr 3 w Starogardzie Gd. 2002
4 Kasprzycka Małgorzata Zblewo START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 2001
5 Gapski Zbigniew Starogard Gd. START Bieg 1963 m kkb 1953
6 Kukawka Dawid Starogard Gdański START Bieg 1963 m 2000
7 Kukawka Maciej Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1984
8 Miętka Weronika Starogard Gdański START Bieg 1963 m Akademia Marynarki Wojennej Gdynia 1997
9 Jasnoch Robert Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1978
10 Jankowski Michał Kokoszkowy START Bieg 1963 m SKL Filippides 2007
11 Jankowski Wojciech Kokoszkowy START Bieg 1963 m 1973
12 Kubacki Jacek Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1966
13 Treder Mariusz Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1961
14 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1995
15 Szyca Szymon Starogard Gdański START Bieg 1963 m 21.04.1999 1999
16 Srożak Paulina Starogard Gdański START Bieg 1963 m 2004
17 Trawicki Piotr Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1998
18 Szulc Adam Tuchola START Bieg 1963 m 1997
19 Mazurowska Kamila Koźmin START Bieg 1963 m 1999
20 Szarmach Krzysztof Starogard Gd START Bieg 1963 m 1968
21 sprega aurelia starogard gdański START Bieg 1963 m SKL Filippides 1976
22 Cylkowski Tomasz Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1988
23 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1991
24 Szramka Paulina Pomorskie START Bieg 1963 m II LO im.Ziemi Kociewskiej 1999
25 Światczyńska Marianna Skórcz START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 1999
26 Mokwa Miłosz Barchnowy START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 1999
27 jelonek mieczysław Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard 1961
28 Fanslau Marek Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1964
29 Tarkowska-Fanslau Jolanta Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1963
30 Fanslau Magdalena Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1992
31 Danielek Tomasz Gdańsk START Bieg 1963 m 1986
32 Derdowski Dominik Pączewo START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 2001
33 BĄCZEK Robert Gdańsk START Bieg 1963 m 49 Baza Lotnicza 1976
34 Reszke Jakub Starogard Gdański START Bieg 1963 m MKS KATARZYNA 2001
35 Reszke Mateusz Starogard Gdański START Bieg 1963 m MKS KATARZYNA 1999
36 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdanski START Bieg 1963 m 49 Błot 1974
37 BAZAN Piotr GDAŃSK START Bieg 1963 m 1981
38 Lewicki Paweł Jabłowo START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2001
39 Kurszewska Sandra Pinczyn START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 1999
40 Haftka Bogusław Janin START Bieg 1963 m 1972
41 Smukalska Aleksandra Starogard Gdański START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 2001
42 Landowski Paweł Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1991
43 Pniewski Grześ Sucumin START Bieg 1963 m 2001
44 Braun Marta Starogard Gdański START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 2001
45 Suwalska Katarzyna Bobowo START Bieg 1963 m II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 2001
46 Żywek Wiktoria Starogard Gdański START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2001
47 Jaworańska Natalia Bytonia START Bieg 1963 m II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim 1999
48 Makowski Jan Sumin START Bieg 1963 m PSP Sumin 2002
49 Truszczyńska Magdalena Starogard Gdański START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2001
50 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1968
51 Jasińska Kinga Zduny START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2001
52 Dąbrowska Marta Rywałd START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2001
53 Haftka Andrea Janin START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2001
54 Szczubełek Maciej starogard gdański START Bieg 1963 m KS Beniaminek 03 2003
55 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START Bieg 1963 m 1959
56 Dmuchowski Adam Starogard Gdański START Bieg 1963 m Pomerania Winter Swimming 1967
57 Szarmach Sylwia Ocypel START Bieg 1963 m 1987
58 Dubiella Monika Lubichowo START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2000
59 Knobel Anna Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1990
60 Kaczmarek Kamil Starogard Gdanski START Bieg 1963 m 1997
61 Eggert Michał Starogard Gdański START Bieg 1963 m MKS KATARZYNA 2001
62 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie START Bieg 1963 m Klub Januszów Lekkoatletyki 1986
63 Cejrowska Patrycja Starogard Gdański START Bieg 1963 m II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej 2000
64 Poćwiardowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1976
65 Poćwiardowska Zuzanna Starogard Gdański START Bieg 1963 m PSP nr 8 w Starogardzie Gd. 2004
66 Poćwiardowski Tomasz Starogard Gdański START Bieg 1963 m Klub Gazety Polskiej Starogard Gd. 1975
67 Piesik Krystian Starogard Gdański START Bieg 1963 m 2001
68 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański 1983
69 Piesik Sławomir Starogard Gdański START Bieg 1963 m Sławomir biegnij 1972
70 Kromer Bartłomiej Kromer Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1989
71 Zajączkowska Karolina Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1998
72 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański 1992
73 Fierka Anna Zblewo START Bieg 1963 m BBL Starogard GD 1979
74 Fierka Paweł Zblewo START Bieg 1963 m Filippides Starogard GD 2007
75 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START Bieg 1963 m Filippides Starogard Gdański 1991
76 Laskowska Daria Starogard Gdański START Bieg 1963 m Filippides Starogard Gdański 1989
77 Wróbel Miłosz Sumin START Bieg 1963 m 2002
78 Pawłowski Paweł Sumin START Bieg 1963 m Ks beniaminek 03 2002
79 Wiśniewski Jonasz Sucumin START Bieg 1963 m Kickboxing Starogard Gdański 2002
80 Petka Lucyna Starogard Gdański START Bieg 1963 m SKL Filippides 1976
81 Kotewicz Anna Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1989
82 Michalak Agnieszka Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1987
83 Kuchta Anna Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1990
84 Goździelewski Przemek Krąg START Bieg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy/KKB 1979
85 Arym Marcin Tczew START Bieg 1963 m 1983
86 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański 2004
87 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański 1975
88 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1992
89 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański 1984
90 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg 1963 m TRI Starogard Gdański 1987
91 Gdaniec Anna Starogard Gdański START Bieg 1963 m 1978
92 Rysiewski Robert Starogard Gdański START Bieg 1963 m Filippides Starogard Gdański 1984


Wyświetleń: 1242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ