Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
2 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
3 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Parkrun Gdynia | |
4 | POBŁOCKA Bożena | Lębork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Uks ekonomik maratonczyk Lebork | |
5 | POBŁOCKI PIOTR | Lębork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Uks ekonomik maratonczyk Lebork | |
6 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | |
7 | Błaszak Łukasz | Solec Kujawski | Polska | START Bieg Główny 10 km | "BUBA" Solec Kujawski | |
8 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
9 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | START Bieg Główny 10 km | Prawie jak Hermes | |
10 | Guzowski Denis | Szczytno | Polska | START Bieg Główny 10 km | Prawie jak Hermes | |
11 | Suliński Darek | Susz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Susz | |
12 | Szulc Jacek | Stolno | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
13 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Akademia Biegania Grudziądz | |
14 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | LA RIVE TEAM | |
15 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | |
16 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | OSP Klonówka | |
17 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Valdano | |
18 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
19 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Grupa Malbork | |
20 | Jastrzębski Tomasz | GDANSK | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
21 | Garska Joanna | Bytów | Polska | START Bieg Główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
22 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
23 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
24 | Hartuna zenon | Piece | Polska | START Bieg Główny 10 km | Florian Chojnice pkp cargo gdynia | |
25 | LABON MAGDALENA | KOŚCIELNA JANIA | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
26 | Rulewski Dariusz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
27 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Sokół Zblewo | |
28 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
29 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
30 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
31 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | |
32 | Weiland Agnieszka | Slupsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Nocne wilki | |
33 | Weiland Adrian | Slupsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Nocne wilki | |
34 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
35 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
36 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
37 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
38 | BORSZEWSKI TOMASZ | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
39 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | MIŚ Biega | |
40 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Leasing Polski Team | |
41 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | PÓŁNOCNA.TV |
Wyświetleń: 8638