Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
2 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
3 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Parkrun Gdynia | |
4 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
5 | Kotlewski Cezary | Bytonia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
6 | POBŁOCKA Bożena | Lębork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Uks ekonomik maratonczyk Lebork | |
7 | POBŁOCKI PIOTR | Lębork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Uks ekonomik maratonczyk Lebork | |
8 | Janusz-Wejer Monika | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Skarszewy Cycle Team / Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
9 | Bucholc Mateusz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
10 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | |
11 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
12 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | START Bieg Główny 10 km | Wencik Team | opłacono on-line |
14 | Guz Klaudia | Subkowy | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | Piechowski Piotr | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
16 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Radość Biegania | opłacono on-line |
17 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
18 | Błaszak Łukasz | Solec Kujawski | Polska | START Bieg Główny 10 km | "BUBA" Solec Kujawski | |
19 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
20 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
21 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
22 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
23 | Dordzik MaŁgorzata | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
24 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
25 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
26 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START Bieg Główny 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
27 | Grzelak Michał | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | cloudformers.net | opłacono on-line |
28 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | START Bieg Główny 10 km | Prawie jak Hermes | |
29 | Guzowski Denis | Szczytno | Polska | START Bieg Główny 10 km | Prawie jak Hermes | |
30 | Lerke Przemek | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
31 | Suliński Darek | Susz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Susz | |
32 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
33 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Tri Starogard | opłacono on-line |
34 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line |
35 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | El Aktywni | opłacono on-line |
36 | Petters Klaudia | Bolesławiec | Polska | START Bieg Główny 10 km | Xtrabike Bolesławiec | opłacono on-line |
37 | Gerigk Natalia | Pinczyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
38 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
39 | Tur Marcin | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem | opłacono on-line |
40 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Polska | START Bieg Główny 10 km | Carry Petffod Trzebielino / Talex Borzytuchom | opłacono on-line |
41 | Bączek-Motała Barbara | Radomek | Polska | START Bieg Główny 10 km | Amex Bączek Iława | opłacono on-line |
42 | Fojut Beata | Bytonia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
43 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
44 | Mateja Józef | Janowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
45 | Grabowska Mariola | Sopot | Polska | START Bieg Główny 10 km | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
46 | Lamkowski Ariel | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
47 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
48 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Dovista Active Team | opłacono on-line |
49 | liban zygfryd | tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | opłacono |
50 | Szulc Jacek | Stolno | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
51 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
52 | Kościelny Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
53 | Bigus-Wojtanowska Anna | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
54 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Akademia Biegania Grudziądz | |
55 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | LA RIVE TEAM | |
56 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
57 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | |
58 | Wysiecki Patryk | Skarszewy | START Bieg Główny 10 km | opłacono | ||
59 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
60 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
61 | Dering Marcin | Demlin | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
62 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
63 | Kwiatkowski Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
64 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | TCSiR / WOPR | opłacono on-line |
65 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
66 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Liniewo Biega | opłacono on-line |
67 | Kosiecki Maciej | Liniewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Liniewo Biega | opłacono on-line |
68 | Lerke Jakub | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | MORSY Skarszewy | opłacono on-line |
69 | Lerke Arkadiusz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
70 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
71 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | OSP Klonówka | |
72 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
73 | Walendziak Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Valdano | |
74 | Piwowarczyk Piotr | Liniewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Tułacze Liniewo | opłacono on-line |
75 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
76 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Grupa Malbork | |
77 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
78 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
79 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
80 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
81 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
82 | Czapiewski Łukasz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
83 | Sadkowska Krystyna | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
84 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | S...K...S | opłacono on-line |
85 | Jastrzębski Tomasz | GDANSK | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
86 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
87 | Dubiela Dawid | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
88 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
89 | Trapp Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START Bieg Główny 10 km | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
90 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
91 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
92 | Musolf Jarosław | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | Aktywni Kociewiacy Skórcz | opłacono on-line |
93 | Mikuś Marcin | Pelplin | Polska | START Bieg Główny 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
94 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | START Bieg Główny 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
95 | Wesołowska Martyna | Owidz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
96 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | START Bieg Główny 10 km | TRI Starogard | opłacono on-line |
97 | Garska Joanna | Bytów | Polska | START Bieg Główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
98 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
99 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
100 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8839