Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
102 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
103 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
104 | Hartuna zenon | Piece | Polska | START Bieg Główny 10 km | Florian Chojnice pkp cargo gdynia | |
105 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
106 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
107 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
108 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | START Bieg Główny 10 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
109 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
110 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
111 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Eaton Running Team / Pruszcz Biega | opłacono on-line |
112 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
113 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
114 | LABON MAGDALENA | KOŚCIELNA JANIA | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
115 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Sokół Zblewo | opłacono on-line |
116 | Rulewski Dariusz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
117 | Siatkowski Łukasz Siatkowski | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
118 | Grzonka Szymon | Bytonia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Sokół Zblewo | |
119 | Sławiński Jakub | Straszyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
120 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
121 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
122 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
123 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
124 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | |
125 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
126 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
127 | Weiland Agnieszka | Slupsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Nocne wilki | |
128 | Weiland Adrian | Slupsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Nocne wilki | |
129 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | START Bieg Główny 10 km | Sopot | opłacono on-line |
130 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | START Bieg Główny 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
131 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | START Bieg Główny 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
132 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
133 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | START Bieg Główny 10 km | RED DRAGONS | opłacono on-line |
134 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
135 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
136 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | CrossElite EbroGym | opłacono on-line |
137 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
138 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
139 | Wajerski Dawid | Tczew | Polska | START Bieg Główny 10 km | run-log.com | opłacono on-line |
140 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
141 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
142 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
143 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
144 | BORSZEWSKI TOMASZ | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
145 | Leik Michał | Wysin | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
146 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | MIŚ Biega | |
147 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Skarszewy/ SKL Filippides | opłacono on-line |
148 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
149 | Mazur Michał | Demlin | Polska | START Bieg Główny 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd/Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
150 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
151 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
152 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Leasing Polski Team | |
153 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pozytywna Endorfina | opłacono on-line |
154 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | PÓŁNOCNA.TV | |
155 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
156 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
157 | Latoszewski Krystian | Godziszewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | GAG | opłacono on-line |
158 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START Bieg Główny 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
159 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | START Bieg Główny 10 km | MORSY Skarszewy/OSP Pogódki | opłacono on-line |
160 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
161 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
162 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | START Bieg Główny 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line |
163 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
164 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8624