Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Bieg czy Nordic Walking? Do zapłaty
1 Głowacka Anna Elbląg START IKS ATAK ELBLĄG Bieg
2 Maszke Gabriela Stegna START Bieg
3 Wiśniewska Teresa Elbląg START KS Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
4 Kłos Maciej Gdańsk START Nordic Walking
5 Sobieska Alina Elbląg START ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Nordic Walking
6 Chabska Krystyna Kąty Rybackie START Nordic Walking
7 Czerniakowska Paulina Malbork START Bieg
8 Ptaszyński Wojciech Frombork START Bieg
9 Dubaj Adriana Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
10 Handze Janusz Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
11 Handze Danuta Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
12 Świstowska Karolina Sztutowo START Bieg
13 Krusiński Mirosław Sztum START Bieg
14 Rożynek Miron Wrocław START Nordic Walking
15 Kopczyńska Irena Borkowo START Elite Team Nordic Walking
16 kapteina robert gronowo górne START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
17 Świsłocka Ewa Mikoszewo START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
18 Kaczmarek Elżbieta Stare Miasto START Nordic Walking
19 Styk Sylwia Malbork START Nordic Walking
20 Dreiforth Joanna Malbork START Nordic Walking
21 Szczebak Jacek Tarnów START UNIA MIAST Nordic Walking
22 Kowalski Marek Strzebiń START Nordic Walking Lubliniec Nordic Walking
23 Ruszkowska Bożena Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
24 Kulig Bożena Elblag START K S Elblaskie Wlóczy-Kije Nordic Walking
25 Kulig Henryk Elblag START K S Elblaskie Wlóczy-Kije Nordic Walking
26 Dubaj Grzegorz Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
27 Wielgosz Agnieszka Düsseldorf START Nordic Walking
28 Kordecki Sebastian Stegna START DogKennelFCi.com Bieg
29 Markowska Halina Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
30 Chudziński Andrzej Elbląg START Klub Sportowy Elbląskie Włóczy-Kije Nordic Walking
31 Michałowska Sylwia Elbląg START ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Nordic Walking
32 Smilgin Dariusz Malbork START Nordic Walking
33 Smilgin Ewa Malbork START Nordic Walking
34 Kwiatkowski Sebastian Nowy Dwor Gdanski START Szybki tata Bieg
35 Chudewniak Tomek Stegna START Wilki Żuławskie Bieg
36 Furtak Arkadiusz Sztutowo START Bieg
37 Andrearczyk Wojciech Braniewo START Błękitny Patrol WWF Bieg
38 Brzeziński Mariusz Olsztyn START Są Wolniejsi Bieg
39 karczewski andrzej sztutowo START Bieg
40 kesz-karczewska magdalena sztutowo START Bieg
41 Wierzba Krzysztof Gdańsk START W&W Maraton Bieg
42 Babińska Anna Poznań START Dynamic Nordic Walking
43 Kordecka Małgorzata Stegna START Nordic Walking
44 Zalewski Andrzej Sztutowo START ELBLĄSKIE MORSY Bieg
45 Panek Elwira Lębork START Nordic Walking
46 Krawczuk Daniela Nowy Dwór Gdański START Bieg
47 Wolniewicz wolniewicz Ruda Śląska START FabrikaNordika Nordic Walking
48 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
49 Czerwiński Janusz Sztutowo START Bieg
50 Kaczmarek Damian Rumia START Akademia Marynarki Wojennej Bieg
51 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo START Nordic Walking
52 Kozłowska Agnieszka Poznań START Dynamic Nordic Walking
53 Lipińska Urszula Dęblin START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
54 Szymanowski Eugeniusz Lębork START Chodzezkijami. Lębork - Nordic Walking
55 Kozyra Janina Żukowo START Nordic Walking
56 Szymanowska Anna Lębork START Chodzezkijami. Lębork - Nordic Walking
57 Bronk Grażyna Żukowo START Nordic Walking
58 Błaszczyk Grzegorz Myszków START Kijomaniacy Nordic Walking
59 Perlik Wiesław Zielonka START Nordic Walking
60 Kowalczuk Robert Gdańsk START elite team Nordic Walking
61 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie START Tarnogórskie Łazęgi Nordic Walking
62 Kutniewski Tomasz Karczemki START Nordic Walking
63 Kutniewska Katarzyna Karczemki START Nordic Walking
64 Sawuła Andrzej Gdańsk START Bieg
65 Woźniak Bartłomiej Toszek START Toszanka Nordic Team Nordic Walking
66 Reseman Sylwia Żukowo START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
67 Kostkiewicz Maja Sztutowo START Bieg
68 Szpilman Janusz Gdynia START Nordic Walking
69 Kąckowska-Szklarz Beata Jeziorki START Jeziorki Aktywna Wieś Nordic Walking
70 Wojewska Natalia Gdynia START Biegamyrazem.pl Nordic Walking
71 Pawłowska-Woźniak Małgorzata Toszek START Toszanka Nordic Team Nordic Walking
72 Kutniewska Maria Żukowo START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
73 Kopczewski Dariusz Koszalin START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
74 Wachowiak Sylwia Piła START Dynamic Nordic Walking
75 Wawrzyniak Anna Gdynia START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
76 Szewczyk Marek Warszawa START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
77 Szpilman Katarzyna Gdynia START Nordic Walking
78 JASOŃ Grażyna Piła START Dynamic Nordic Walking
79 Szewczyk Agnieszka Warszawa START Face Nordic Walking Team Nordic Walking
80 Jankowska Wioletta Katowice START Poszli w Las Nordic Walking


Wyświetleń: 3584

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ