V PASŁĘCKI MTB MARATON - 42km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PKT1 PKT2
1 3 GIL MARIUSZ M 1 M 30-39 1 STRZELCE KRAJEŃSKIE EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 42km 1:53:32 22.20 [km/h] 09:42 [min/km] 0:19:13 0:55:55
2 1 BANACH BARTOSZ M 2 M 30-39 2 GDANSK TORUS- APTEKAGEMINI.PL 42km 1:54:59 21.92 [km/h] 09:44 [min/km] 0:19:18 0:55:50
3 19 MAJKOWSKI DANIEL M 3 M 30-39 3 GDYNIA FTI RACING TEAM 42km 1:58:55 21.19 [km/h] 09:50 [min/km] 0:19:18 0:58:42
4 39 MALESZKA GRZEGORZ M 4 M 40-49 1 OLSZTYN RENAULT TEAM 42km 1:59:17 21.13 [km/h] 09:50 [min/km] 0:19:19 0:57:04
5 30 WYBRANIAK DARIUSZ M 5 M 30-39 4 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 42km 2:06:17 19.96 [km/h] 09:00 [min/km] 0:20:01 1:01:06
6 20 MĘZIŃSKI BARTEK M 6 M 30-39 5 OLSZTYN FINISHER.PL 42km 2:08:14 19.65 [km/h] 09:03 [min/km] 0:21:25 1:03:20
7 46 GLAAS BARTŁOMIEJ M 7 M 40-49 2 GDAŃSK NEXUS TEAM 42km 2:10:43 19.28 [km/h] 09:07 [min/km] 0:20:01 1:03:35
8 45 NAJDROWSKI RAFAŁ M 8 M 40-49 3 GRUDZIĄDZ 42km 2:11:05 19.22 [km/h] 09:07 [min/km] 0:00:00 0:00:00
9 29 WESOŁOWSKI ARTUR M 9 M 40-49 4 GDAŃSK 42km 2:11:15 19.20 [km/h] 09:08 [min/km] 0:21:12 1:04:56
10 44 JURCZAK PIOTR M 10 M 30-39 6 GRUDZIADZ ZADROGA RACING TEAM 42km 2:11:19 19.19 [km/h] 09:08 [min/km] 0:20:57 1:05:12
11 9 JACKOWSKI RAFAŁ M 11 M 40-49 5 NOWE ZADROGA RACING TEAM 42km 2:14:48 18.69 [km/h] 09:13 [min/km] 0:21:18 1:05:40
12 4 FALKOWSKI MICHAŁ M 12 M 40-49 6 MALBORK 42km 2:15:16 18.63 [km/h] 09:13 [min/km] 0:21:14 1:05:43
13 32 ŻUK ŁUKASZ M 13 M 30-39 7 MŁYNARY MTB MŁYNARY 42km 2:18:18 18.22 [km/h] 09:18 [min/km] 0:21:44 1:07:07
14 24 POLITOWSKI KRZYSZTOF M 14 M 40-49 7 WARSZAWA POLSKI KLUB MTB 42km 2:18:18 18.22 [km/h] 09:18 [min/km] 0:21:42 1:07:10
15 35 TYSZECKI KRZYSZTOF M 15 M 40-49 8 PASŁĘK 42km 2:20:07 17.99 [km/h] 09:20 [min/km] 0:21:17 1:06:58
16 5 SKAWIŃSKI TOMASZ M 16 M 40-49 9 GDYNIA NEXUS TEAM 42km 2:20:38 17.92 [km/h] 09:21 [min/km] 0:21:45 1:08:34
17 43 TYGIELSKI MATEUSZ M 17 M 20-29 1 GDAŃSK NEXUS TEAM 42km 2:22:37 17.67 [km/h] 09:24 [min/km] 0:20:20 1:08:57
18 34 RYPIŃSKI MACIEJ M 18 M 30-39 8 OLSZTYN WYSPORTOWANI RACING TEAM 42km 2:24:13 17.47 [km/h] 09:26 [min/km] 0:21:03 1:09:52
19 38 MOCH PAWEŁ M 19 M 20-29 2 KWIDZYN ZAPYTAJ DIETETYKA.PL 42km 2:24:34 17.43 [km/h] 09:27 [min/km] 0:21:24 1:09:38
20 27 SZYMAŃSKI PIOTR M 20 M 30-39 9 GDAŃSK SZYMAŃSCY MTB TEAM 42km 2:26:12 17.24 [km/h] 09:29 [min/km] 0:21:39 1:10:08
21 49 JARCZYK TOMASZ M 21 M 40-49 10 OLSZTYN 42km 2:26:47 17.17 [km/h] 09:30 [min/km] 0:21:21 1:11:46
22 26 SUDOŁ DARIUSZ M 22 M 30-39 10 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 42km 2:26:47 17.17 [km/h] 09:30 [min/km] 0:23:04 1:12:04
23 15 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 23 M 30-39 11 SKARSZEWO KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 42km 2:27:33 17.08 [km/h] 09:31 [min/km] 0:22:33 1:11:47
24 33 TOMASZEWSKI KAROL M 24 M 30-39 12 BARTĄG 42km 2:28:13 17.00 [km/h] 09:32 [min/km] 0:21:20 1:12:40
25 42 ZDUŃCZYK DARIUSZ M 25 M 40-49 11 SŁUPY PZU SPORT TEAM 42km 2:28:13 17.00 [km/h] 09:32 [min/km] 0:23:10 1:11:40
26 25 STRZELECKI PAWEŁ M 26 M 20-29 3 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 42km 2:32:58 16.47 [km/h] 09:39 [min/km] 0:21:48 1:13:08
27 8 HANAS ARKADIUSZ M 27 M 40-49 12 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 42km 2:34:54 16.27 [km/h] 09:41 [min/km] 0:23:06 1:15:24
28 23 PARADOWSKI GRZEGORZ M 28 M 50-59 1 ELBLĄG 42km 2:35:10 16.24 [km/h] 09:42 [min/km] 0:23:02 1:15:24
29 200 STANKIEWICZ BEATA K 1 K 36+ 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 42km 2:36:07 16.14 [km/h] 09:43 [min/km] 0:23:00
30 10 JAGIELSKI JACEK M 29 M 40-49 13 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 42km 2:36:47 16.07 [km/h] 09:44 [min/km] 0:25:22 1:17:48
31 50 OSTANIEWICZ TOMASZ M 30 M 30-39 13 ELBLĄG ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP 42km 2:37:44 15.98 [km/h] 09:45 [min/km] 0:23:04 1:16:59
32 18 LASKOWSKI PAWEŁ M 31 M 30-39 14 PIASECZNO KK CYKLON WARSZAWA 42km 2:38:13 15.93 [km/h] 09:46 [min/km] 0:23:06 1:18:36
33 37 BRYK DANIEL M 32 M 40-49 14 SZCZYTNO 42km 2:38:29 15.90 [km/h] 09:46 [min/km] 0:23:26 1:17:36
34 48 TRELŃSKI PAWEŁ M 33 M 40-49 15 MRĄGOWO GRUPETTO MRĄGOWO 42km 2:39:57 15.75 [km/h] 09:49 [min/km] 0:22:26 1:18:35
35 16 LASKOWSKA KASIA K 2 K 21-35 1 ŁOMIANKI FINISHER.PL 42km 2:44:00 15.37 [km/h] 09:54 [min/km] 0:24:06 1:19:37
36 41 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 34 M 50-59 2 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 42km 2:47:28 15.05 [km/h] 09:59 [min/km] 0:24:38 1:21:02
37 40 KUBICKI PATRYK M 35 M 30-39 15 DŁUGA SZLACHECKA ALLIANZ PARTNERS MTB 42km 2:51:04 14.73 [km/h] 09:04 [min/km] 0:24:19 1:23:05
38 31 ZAJĄC BARTOSZ M 36 M 20-29 4 KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA 42km 2:57:18 14.21 [km/h] 09:13 [min/km] 0:26:22 1:25:39
39 47 TRELIŃSKI PIOTR M 37 M 40-49 16 MRĄGOWO GRUPETTO MRĄGOWO 42km 3:01:47 13.86 [km/h] 09:20 [min/km] 0:24:27 1:25:58
40 11 JASZCZUK JAKUB M 38 M 30-39 16 OLSZTYN 42km 3:06:39 13.50 [km/h] 09:27 [min/km] 0:26:09 1:29:29
41 28 TROJANOWSKI ŁUKASZ M 39 M 20-29 5 ŚWIECIE 42km 3:11:05 13.19 [km/h] 09:33 [min/km] 0:25:39
42 101 GORTATOWSKA MARLENA K 3 K 21-35 2 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN 42km 3:12:19 13.10 [km/h] 09:35 [min/km] 0:27:58 1:34:15
43 22 NAWROCKI DARIUSZ M 40 M 50-59 3 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 42km 3:19:43 12.62 [km/h] 09:45 [min/km] 0:25:22 1:38:58
44 21 MROZEK WALDEMAR M 41 M 30-39 17 LEGIONOWO 42km 3:34:10 11.77 [km/h] 09:06 [min/km] 0:28:09 1:43:25

V PASŁĘCKI MTB MARATON - 22km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PKT1 CZAS STARTU
1 215 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ M 1 M 20-29 1 MŁAWA 22km 0:59:34 22.16 [km/h] 09:42 [min/km] 0:19:01 0:04:59
2 279 WYŻLIC MICHAŁ M 2 M 30-39 1 KOMORÓW KOMOBIKE SCOTT 22km 1:00:22 21.87 [km/h] 09:45 [min/km] 0:20:08 0:03:52
3 267 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 3 M 20-29 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 22km 1:01:47 21.36 [km/h] 09:49 [min/km] 0:19:28 0:05:00
4 305 SZCZYGIELSKI PAWEL M 4 M 30-39 2 GDANSK 22km 1:02:15 21.20 [km/h] 09:50 [min/km] 0:19:25 0:05:02
5 301 RUCZYŃSKI RADOSŁAW M 5 M 40-49 1 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM ELBLĄG 22km 1:03:23 20.83 [km/h] 09:53 [min/km] 0:21:57 0:02:31
6 299 ŁOMNICKI MICHAŁ M 6 M 30-39 3 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 22km 1:05:23 20.19 [km/h] 09:58 [min/km] 0:20:23 0:04:47
7 287 PROŚCIŃSKI JAROSŁAW M 7 M 40-49 2 BYDGOSZCZ SPORT SERWIS TEAM BYDGOSZCZ 22km 1:05:27 20.17 [km/h] 09:59 [min/km] 0:20:34 0:05:02
8 246 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ M 8 M 30-39 4 ELBLAG VO2MAX MTB TEAM 22km 1:05:29 20.16 [km/h] 09:59 [min/km] 0:20:29 0:05:06
9 320 SZCZĘSNY TOMASZ M 9 M 30-39 5 BANINO MH-AUTOMATYKA 22km 1:05:38 20.11 [km/h] 09:59 [min/km] 0:20:28 0:04:59
10 308 MALESZKA MATEUSZ M 10 M 0-19 1 DACHLAND TREK TEAM 22km 1:06:26 19.87 [km/h] 09:01 [min/km] 0:21:12 0:05:01
11 212 GALICKI BARTŁOMIEJ M 11 M 30-39 6 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 22km 1:06:55 19.73 [km/h] 09:03 [min/km] 0:20:30 0:05:05
12 337 KURYLCZYK OLAF M 12 M 0-19 2 KOLBUDY 22km 1:07:08 19.66 [km/h] 09:03 [min/km] 0:20:45 0:05:03
13 331 HABAJ PIOTR M 13 M 30-39 7 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 22km 1:07:12 19.64 [km/h] 09:03 [min/km] 0:20:55 0:05:07
14 300 RUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 14 M 40-49 3 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM ELBLĄG 22km 1:07:36 19.53 [km/h] 09:04 [min/km] 0:24:49 0:00:47
15 263 SIKORSKI KRYSTIAN M 15 M 20-29 3 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 22km 1:08:02 19.40 [km/h] 09:06 [min/km] 0:20:41 0:05:06
16 216 GUZEWICZ ARTUR M 16 M 30-39 8 OLSZTYN HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 22km 1:08:47 19.19 [km/h] 09:08 [min/km] 0:21:08 0:05:09
17 209 CHRUSZCZYK MARCIN M 17 M 40-49 4 ELBLAG 22km 1:09:00 19.13 [km/h] 09:08 [min/km] 0:20:47 0:05:01
18 228 KOWALCZYK WOJCIECH M 18 M 0-19 3 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:09:25 19.02 [km/h] 09:09 [min/km] 0:21:10 0:05:01
19 309 MRÓZ KRZYSZTOF M 19 M 40-49 5 KWIDZYN ORBIT ONE CYCLING KWIDZYN 22km 1:09:38 18.96 [km/h] 09:10 [min/km] 0:20:49 0:05:00
20 239 MARKOWSKI DARIUSZ M 20 M 30-39 9 GDAŃSK RACK TEAM MTB 22km 1:09:42 18.94 [km/h] 09:10 [min/km] 0:21:02 0:05:03
21 283 ŻEBROWSKI JĘDRZEJ M 21 M 0-19 4 OSTRÓDA HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 22km 1:10:13 18.80 [km/h] 09:12 [min/km] 0:21:42 0:05:11
22 206 BIŃCZAK ARKADIUSZ M 22 M 40-49 6 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 22km 1:10:17 18.78 [km/h] 09:12 [min/km] 0:21:06 0:05:02
23 302 SOBIERAJSKI PIOTR M 23 M 40-49 7 BARTOSZYCE WTW-POLAND.COM 22km 1:10:38 18.69 [km/h] 09:13 [min/km] 0:21:19 0:05:05
24 338 KOTARSKI JACEK M 24 M 50-59 1 GDAŃSK 22km 1:10:44 18.66 [km/h] 09:13 [min/km] 0:21:31 0:05:09
25 324 HERMASZEWSKI RADOSŁAW M 25 M 40-49 8 GDAŃSK 22km 1:11:01 18.59 [km/h] 09:14 [min/km] 0:21:11 0:05:01
26 277 WOLANIN JAKUB M 26 M 30-39 10 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 22km 1:11:06 18.57 [km/h] 09:14 [min/km] 0:21:11 0:05:02
27 229 KOZIOROWSKI GRZEGORZ M 27 M 20-29 4 OLSZTYNEK CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:11:08 18.56 [km/h] 09:14 [min/km] 0:22:14 0:05:08
28 261 SIEMIENAS ANDRZEJ M 28 M 30-39 11 MŁYNARY EUS 22km 1:11:19 18.51 [km/h] 09:15 [min/km] 0:21:26 0:05:02
29 233 LANGE TOMASZ M 29 M 40-49 9 GDAŃSK RACK TEAM MTB 22km 1:11:19 18.51 [km/h] 09:15 [min/km] 0:21:25 0:05:04
30 202 AIT SI BAYH ABDALLAH M 30 M 20-29 5 OLSZTYN MOROCCO 22km 1:11:22 18.50 [km/h] 09:15 [min/km] 0:22:09 0:05:00
31 221 KALISZEWSKI MARIUSZ M 31 M 40-49 10 SZAFRANKI 22km 1:11:30 18.46 [km/h] 09:15 [min/km] 0:22:17 0:05:04
32 322 PRZESTRZELSKI PIOTR M 32 M 40-49 11 GDAŃSK BST BANACH SPORT TEAM 22km 1:11:36 18.44 [km/h] 09:15 [min/km] 0:21:47 0:05:04
33 231 KRAWCZYK MARCIN M 33 M 20-29 6 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 22km 1:11:57 18.35 [km/h] 09:16 [min/km] 0:22:00 0:05:07
34 316 RYDEL WIKTOR M 34 M 40-49 12 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 22km 1:12:08 18.30 [km/h] 09:17 [min/km] 0:22:46 0:05:05
35 240 MICHALIK JAROSŁAW M 35 M 40-49 13 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 22km 1:12:22 18.24 [km/h] 09:17 [min/km] 0:22:32 0:05:04
36 271 SZYCH DARIUSZ M 36 M 40-49 14 RAKOWIEC CYKLO KWIDZYN 22km 1:13:18 18.01 [km/h] 09:20 [min/km] 0:22:41 0:05:04
37 286 OLEWNIK PIOTR M 37 M 40-49 15 ELBLĄG ELBLĄG 22km 1:13:28 17.97 [km/h] 09:20 [min/km] 0:22:59 0:05:03
38 290 ŚWIĄTEK JAKOB M 38 M 30-39 12 ELBLĄG ORTHOLAB 22km 1:13:41 17.91 [km/h] 09:21 [min/km] 0:23:01 0:05:15
39 235 LUDWIKOWSKI ARKADIUSZ M 39 M 40-49 16 GDAŃSK RACK TEAM MTB 22km 1:13:50 17.88 [km/h] 09:21 [min/km] 0:23:10 0:05:05
40 323 INDEO SIMONE INDEO M 40 M 40-49 17 CAGLIARI 22km 1:13:51 17.87 [km/h] 09:21 [min/km] 0:23:11 0:05:03
41 256 ROMANOWSKI PATRYK M 41 M 0-19 5 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:13:58 17.85 [km/h] 09:22 [min/km] 0:00:00 0:00:00
42 14 KRUBA EMIL M 42 M 30-39 13 DOBRE MIASTO CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:14:13 17.79 [km/h] 09:22 [min/km] 0:22:46 0:00:13
43 329 MISIEWICZ PIOTR M 43 M 20-29 7 ELBLĄG 22km 1:15:03 17.59 [km/h] 09:25 [min/km] 0:22:55 0:05:05
44 318 OLPETER ADAM M 44 M 40-49 18 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 22km 1:15:59 17.37 [km/h] 09:27 [min/km] 0:22:47 0:05:04
45 285 ŻUCZEK ARKADIUSZ M 45 M 40-49 19 SUCHY DWÓR 22km 1:16:01 17.36 [km/h] 09:27 [min/km] 0:23:00 0:05:05
46 303 KRYWKO PAWEŁ M 46 M 40-49 20 BARTOSZYCE BKK RANT BARTOSZYCE 22km 1:16:04 17.35 [km/h] 09:27 [min/km] 0:23:11 0:05:12
47 238 MAREK PAWEŁ M 47 M 40-49 21 GDAŃSK INTEL TECHNOLOGY POLAND 22km 1:16:08 17.34 [km/h] 09:28 [min/km] 0:22:41 0:05:13
48 213 GÓRNY BARTŁOMIEJ M 48 M 30-39 14 MALBORK SAINT-GOBAIN SQUAD 22km 1:16:24 17.28 [km/h] 09:28 [min/km] 0:23:35 0:05:03
49 274 TUSZYŃSKI MIKOŁAJ M 49 M 30-39 15 KOWALEWO POMORSKIE MTB RACING TUSZYŃSKI 22km 1:16:25 17.27 [km/h] 09:28 [min/km] 0:22:55 0:05:09
50 210 DWOJAKOWSKI JANEK M 50 M 0-19 6 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:16:27 17.27 [km/h] 09:29 [min/km] 0:23:10 0:05:10
51 270 SZKLARSKI IRENEUSZ M 51 M 40-49 22 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 22km 1:16:34 17.24 [km/h] 09:29 [min/km] 0:23:18 0:05:07
52 297 ŚWIĄTEK ARTUR M 52 M 50-59 2 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 22km 1:16:52 17.17 [km/h] 09:30 [min/km] 0:23:11 0:05:10
53 319 ZACHAREK NATALIA K 1 K 21-35 1 22km 1:17:18 17.08 [km/h] 09:31 [min/km] 0:23:47 0:05:11
54 226 KOŁATKA ZBIGNIEW M 53 M 50-59 3 IŁAWA 22km 1:17:33 17.02 [km/h] 09:32 [min/km] 0:23:41 0:05:11
55 265 SYNAK KSAWERY M 54 M 0-19 7 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:17:35 17.01 [km/h] 09:32 [min/km] 0:23:09 0:05:10
56 257 ROMPALSKI DARIUSZ M 55 M 40-49 23 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 22km 1:17:53 16.95 [km/h] 09:32 [min/km] 0:24:22 0:05:07
57 291 DEMBIŃSKI HENRYK M 56 M 60+ 1 IŁAWA LKK ZIEMIA LUBAWSKA 22km 1:18:17 16.86 [km/h] 09:34 [min/km] 0:23:10 0:05:01
58 255 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 57 M 40-49 24 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:18:29 16.82 [km/h] 09:34 [min/km] 0:23:59 0:05:17
59 339 NEUMANN RAFAŁ M 58 M 30-39 16 MIŁAKOWO 22km 1:18:44 16.77 [km/h] 09:35 [min/km] 0:23:44 0:05:09
60 293 SYROCKI SYLWESTER M 59 M 40-49 25 ELBLĄG 22km 1:18:46 16.76 [km/h] 09:35 [min/km] 0:24:41 0:05:21
61 252 REINHOLZ DARIUSZ M 60 M 20-29 8 TERESPOL POMORSKI / ŚWIECUE MTB ELDAR ŚWIECIE 22km 1:19:39 16.57 [km/h] 09:37 [min/km] 0:23:46 0:05:05
62 225 KOŁATKA ANIA K 2 K 0-20 1 IŁAWA CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:20:18 16.44 [km/h] 09:39 [min/km] 0:24:13 0:05:10
63 310 MALISZEWSKI JAKUB M 61 M 30-39 17 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 22km 1:20:42 16.36 [km/h] 09:40 [min/km] 0:24:25 0:05:06
64 208 BRANECKI KONRAD M 62 M 0-19 8 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:20:46 16.34 [km/h] 09:40 [min/km] 0:23:46 0:05:08
65 250 PRZYGODA MARIUSZ M 63 M 30-39 18 PASŁĘK 22km 1:22:22 16.03 [km/h] 09:45 [min/km] 0:25:06 0:05:14
66 289 JÓŹNIAK KAROL M 64 M 30-39 19 SĄPY 22km 1:22:41 15.96 [km/h] 09:46 [min/km] 0:24:34 0:05:13
67 317 KOPKA DARIUSZ M 65 M 40-49 26 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 22km 1:22:42 15.96 [km/h] 09:46 [min/km] 0:24:28 0:05:07
68 295 WRÓBLEWSKI JANUSZ M 66 M 60+ 2 BARTOSZYCE 22km 1:22:51 15.93 [km/h] 09:46 [min/km] 0:00:00 0:00:00
69 236 LUDWINOWSKI DARIUSZ M 67 M 40-49 27 GRUDZIĄDZ 22km 1:23:19 15.84 [km/h] 09:47 [min/km] 0:25:09 0:05:12
70 311 KLECH JERZY M 68 M 40-49 28 OLSZTYN 22km 1:23:33 15.80 [km/h] 09:48 [min/km] 0:25:07 0:05:22
71 315 JAKUBEK ALEKSANDRA K 3 K 36+ 1 GDAŃSK VOZMAXMTBTEAM 22km 1:23:56 15.73 [km/h] 09:49 [min/km] 0:25:13 0:05:12
72 253 REINHOLZ MARIAN M 69 M 40-49 29 ŚWIECIE TERESPOL POMORSKI 22km 1:24:13 15.67 [km/h] 09:50 [min/km] 0:25:56 0:05:14
73 269 SZEFLER PIOTR M 70 M 20-29 9 ŚWIECIE 22km 1:24:39 15.59 [km/h] 09:51 [min/km] 0:25:33 0:05:15
74 254 REINHOLZ TOMASZ M 71 M 0-19 9 TERESPOL POMORSKI 22km 1:26:13 15.31 [km/h] 09:55 [min/km] 0:25:29 0:05:09
75 245 OBORSKI RYSZARD M 72 M 40-49 30 MRĄGOWO 22km 1:26:57 15.18 [km/h] 09:57 [min/km] 0:25:45 0:05:24
76 304 STAPEL WERONIKA K 4 K 0-20 2 BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE 22km 1:27:01 15.17 [km/h] 09:57 [min/km] 0:31:00 0:00:00
77 334 STEFFEN PAWEŁ M 73 M 0-19 10 SAMOBOROWO MTB OSTRÓDA TEAM 22km 1:27:03 15.16 [km/h] 09:57 [min/km] 0:26:14 0:05:21
78 333 PIOTROWICZ MICHAŁ M 74 M 30-39 20 PASŁĘK 22km 1:27:07 15.15 [km/h] 09:58 [min/km] 0:26:58 0:05:28
79 326 LICHACZEWSKI ZBINIEW M 75 M 40-49 31 BAŁOSZYCE EPIDEMIACYKLOWYSUSZ 22km 1:27:09 15.15 [km/h] 09:58 [min/km] 0:25:51 0:05:17
80 248 PIEPER AGNIESZKA K 5 K 21-35 2 LĘBORK 22km 1:27:31 15.08 [km/h] 09:59 [min/km] 0:25:40 0:05:14
81 266 SZAJKOWSKI TOMASZ M 76 M 60+ 3 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 22km 1:27:41 15.05 [km/h] 09:59 [min/km] 0:00:00 0:00:00
82 298 MODIŃSKA BEATA K 6 K 36+ 2 RUMIA FTI RACING TEAM 22km 1:27:48 15.03 [km/h] 09:59 [min/km] 0:27:22 0:05:23
83 224 KLEPANDO FILIP M 77 M 30-39 21 OLSZTYN 22km 1:27:52 15.02 [km/h] 09:00 [min/km] 0:26:22 0:05:27
84 294 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 78 M 30-39 22 ELBLĄG 22km 1:27:53 15.02 [km/h] 09:00 [min/km] 0:26:29 0:05:22
85 218 JAGODZINSKI TOMASZ M 79 M 30-39 23 KWIDZYN GKW 22km 1:27:58 15.01 [km/h] 09:00 [min/km] 0:26:25 0:05:22
86 249 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 80 M 40-49 32 PASŁĘK 22km 1:28:09 14.97 [km/h] 09:00 [min/km] 0:31:43 0:00:00
87 272 ŚLĘZAK ADAM M 81 M 20-29 10 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 22km 1:28:14 14.96 [km/h] 09:01 [min/km] 0:26:36 0:05:10
88 292 GOLAŃSKI PIOTR M 82 M 20-29 11 PASŁĘK 22km 1:28:21 14.94 [km/h] 09:01 [min/km] 0:27:38 0:05:21
89 264 SUŁOWSKI KRZYSZTOF M 83 M 40-49 33 RYN FIZJOPOWER 22km 1:28:38 14.89 [km/h] 09:02 [min/km] 0:26:07 0:05:21
90 230 KRAJEWSKI JANEK M 84 M 0-19 11 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:28:54 14.85 [km/h] 09:02 [min/km] 0:27:59 0:05:11
91 223 KLEPACKI CEZARY M 85 M 40-49 34 MIŁAKOWO 22km 1:28:57 14.84 [km/h] 09:03 [min/km] 0:26:58 0:05:23
92 260 SCHRODER MARCIN M 86 M 40-49 35 SWIECIE 22km 1:29:29 14.75 [km/h] 09:04 [min/km] 0:31:07 0:00:00
93 251 RABOJ ANDRZEJ M 87 M 30-39 24 PASŁĘK 22km 1:30:01 14.66 [km/h] 09:06 [min/km] 0:27:32 0:05:26
94 262 SIERLA PRZEMYSLAW M 88 M 40-49 36 MALBORK 22km 1:30:08 14.64 [km/h] 09:06 [min/km] 0:27:01 0:05:07
95 258 RUMAK TOMASZ M 89 M 50-59 4 ELBLAG 22km 1:30:31 14.58 [km/h] 09:07 [min/km] 0:27:07 0:05:18
96 335 BRONOWSKI TOMASZ M 90 M 40-49 37 FROMBORK 22km 1:30:49 14.53 [km/h] 09:08 [min/km] 0:27:35 0:05:25
97 220 JURCZYKOWSKI PATRYK M 91 M 20-29 12 ŚWIECIE 22km 1:32:00 14.35 [km/h] 09:11 [min/km] 0:27:27 0:05:18
98 276 WILK ZUZANNA K 7 K 0-20 3 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 22km 1:33:18 14.15 [km/h] 09:14 [min/km] 0:26:48 0:05:17
99 275 WILK CEZARY M 92 M 40-49 38 PASŁĘK 22km 1:33:26 14.13 [km/h] 09:15 [min/km] 0:26:35 0:05:19
100 205 BIAŁKOWSKA MARTA K 8 K 21-35 3 ELBLĄG 22km 1:34:14 14.01 [km/h] 09:17 [min/km] 0:32:57 0:00:00
101 207 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF M 93 M 40-49 39 PASŁĘK 22km 1:34:49 13.92 [km/h] 09:19 [min/km] 0:26:51 0:05:19
102 268 SZCZESNY JAKUB M 94 M 0-19 12 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 22km 1:34:50 13.92 [km/h] 09:19 [min/km] 0:25:29 0:05:15
103 325 HERMASZEWSKI PIOTR M 95 M 0-19 13 GDAŃSK BECIA TEAM 22km 1:34:55 13.91 [km/h] 09:19 [min/km] 0:27:36 0:05:21
104 307 TUŃSKI JACEK M 96 M 50-59 5 ELBLĄG 22km 1:36:03 13.74 [km/h] 09:22 [min/km] 0:29:26 0:05:29
105 306 WOLF ARKADIUSZ M 97 M 40-49 40 KWIDZYN 22km 1:36:08 13.73 [km/h] 09:22 [min/km] 0:29:28 0:05:29
106 282 ZIELIŃSKI MARCEL M 98 M 0-19 14 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:36:22 13.70 [km/h] 09:23 [min/km] 0:36:55 0:05:11
107 242 MURASZKO OSKAR M 99 M 0-19 15 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 22km 1:36:36 13.66 [km/h] 09:23 [min/km] 0:00:00 0:00:00
108 227 KOSOBUCKI ŁUKASZ M 100 M 0-19 16 PASŁĘK ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH W ELBLĄGU 22km 1:37:06 13.59 [km/h] 09:25 [min/km] 0:29:28 0:05:15
109 336 BEŃ GRZEGORZ M 101 M 30-39 25 OLSZTYN RANT BARTOSZYCE 22km 1:37:17 13.57 [km/h] 09:25 [min/km] 0:29:35 0:05:19
110 247 PIECHNA JAROSŁAW M 102 M 30-39 26 ŚWIECIE 22km 1:37:54 13.48 [km/h] 09:27 [min/km] 0:27:29 0:05:20
111 232 KULAS JERZY M 103 M 60+ 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 22km 1:37:59 13.47 [km/h] 09:27 [min/km] 0:27:31 0:05:16
112 259 RYBIŃSKI MIROSŁAW M 104 M 40-49 41 GRUDZIĄDZ 22km 1:42:56 12.82 [km/h] 09:41 [min/km] 0:27:29 0:05:17
113 284 ŻMIGRODZKI KRZYSZTOF M 105 M 40-49 42 MIŁOMŁYN 22km 1:43:52 12.71 [km/h] 09:43 [min/km] 0:31:13 0:05:25
114 234 LICHUSZEWSKI ZBIGNIEW M 106 M 50-59 6 JELONKI 22km 1:43:52 12.71 [km/h] 09:43 [min/km] 0:29:17 0:05:14
115 237 LUDWINOWSKI SŁAWOMIR M 107 M 40-49 43 GRUDZIĄDZ 22km 1:44:44 12.60 [km/h] 09:46 [min/km] 0:29:59 0:05:18
116 288 KRUBA BEATA K 9 K 36+ 3 DOBRE MIASTO CRYOSPACE OLSZTYN 22km 1:45:06 12.56 [km/h] 09:47 [min/km] 0:30:05 0:05:19
117 280 ZALEŚ ROMAN M 108 M 40-49 44 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 22km 1:45:23 12.53 [km/h] 09:47 [min/km] 0:30:02 0:05:24
118 12 KOZAKIEWICZ LEONARD M 109 M 60+ 5 ELBLĄG 22km 1:46:07 12.44 [km/h] 09:49 [min/km] 0:28:30 0:00:00
119 313 FILIPCZYK JOANNA K 10 K 36+ 4 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 22km 1:46:41 12.37 [km/h] 09:51 [min/km] 0:29:04 0:05:14
120 296 ŚWIĄTEK ELŻBIETA K 11 K 36+ 5 BARTOSZYCE 22km 1:49:29 12.06 [km/h] 09:59 [min/km] 0:29:37 0:05:13
121 314 JONATOWSKI ZYGMUNT M 110 M 60+ 6 MALBORK GK MALBORK 22km 1:52:30 11.73 [km/h] 09:07 [min/km] 0:28:11 0:05:08
122 214 GÓRSKI ROBERT M 111 M 50-59 7 BRANIEWO 22km 1:54:21 11.54 [km/h] 09:12 [min/km] 0:29:37 0:05:23
123 278 WRÓBEL MARIUSZ M 112 M 40-49 45 DOLNA GRUPA 22km 1:55:59 11.38 [km/h] 09:16 [min/km] 0:30:21 0:05:27
124 244 NAWROCKA JOANNA K 12 K 36+ 6 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 22km 1:56:51 11.30 [km/h] 09:19 [min/km] 0:33:40 0:05:21
125 243 MYŚLAK BOGDAN M 113 M 60+ 7 RÓŻNOWO 22km 1:58:28 11.14 [km/h] 09:23 [min/km] 0:30:30 0:05:14
126 217 JAGIEŁŁO HENRYK M 114 M 60+ 8 PASŁĘK 22km 1:59:26 11.05 [km/h] 09:26 [min/km] 0:33:44 0:05:21
127 222 KLEPACKA EWA K 13 K 21-35 4 MIŁAKOWO 22km 2:05:50 10.49 [km/h] 09:43 [min/km] 0:33:54 0:05:25
128 327 KOSTYRA ALICJA K 14 K 21-35 5 PASŁĘK 22km 2:10:37 10.11 [km/h] 09:56 [min/km] 0:40:02 0:05:18
129 211 GAJCZEWSKI ADAM M 115 M 40-49 46 PASŁĘK 22km 2:13:15 9.91 [km/h] 09:03 [min/km] 0:36:10 0:05:26
130 204 BARAN-SOKOŁOWSKI MARCIN M 116 M 40-49 47 ELBLĄG 22km 2:24:52 9.11 [km/h] 09:35 [min/km] 0:00:00 0:00:00
131 312 SZULIMA ROBERT M 117 M 30-39 27 MARKUSY 22km 3:00:00 7.33 [km/h] 09:11 [min/km] 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ