Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZAROWICZ JAN | AUGUSTÓW | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
2 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | UKS sekcja łyżwiarsko-wrotkarska przy MOSiR w Giżycku | |
3 | Sylwestrzak POLA | Giżycko | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Giżycko | |
4 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
5 | Gutowska Urszula | Starogard Gdański | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
6 | Gutowska Olga | Starogard Gdański | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
7 | Walczykowska Maja | Rozłazino | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | KS Rozłazino | |
8 | Walczykowska Julia | Rozłazino | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | KS Rozłazino | |
9 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
10 | Skoczek Stanisław | Koronowo | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
11 | koc antoni | toruń | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | przedszkole nr 15 | |
12 | koc Franek | toruń | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | szkoła nr 15 | |
13 | koc filip | toruń | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | szkoła nr 15 | |
14 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | bieg główny 21km | WSR Polskater | opłacono |
15 | Koc Marcin | toruń | Polska | bieg główny 21km | Rolla Speed TeamToruń | opłacono |
16 | Demicki Piotr | Torun | Polska | bieg główny 21km | Amator | |
17 | Brzeski Wiesław | Słupsk | Polska | bieg główny 21km | ||
18 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
19 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | bieg główny 21km | nezrzeszony | opłacono |
20 | Litwa Bogumiła | Lębork | Polska | bieg główny 21km | Gazelle Davos Bicycle Team | opłacono |
21 | Charubin Sławomir Charubin | Pisz | Polska | bieg główny 21km | FREESLAVO | |
22 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | ||
23 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
24 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
25 | Krajnik Emilia | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
26 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
27 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz/Grudziądz | opłacono |
28 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | bieg główny 21km | Novile Team | |
29 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | bieg główny 21km | Novile Team | |
30 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
31 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | bieg główny 21km | PLICHWYŚCIG.PL | opłacono |
32 | Tuzimek Majka | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
33 | Sienkowski Tomasz | Mielno | Polska | bieg główny 21km | PLICHWYŚCIG.PL | |
34 | Kuszyńska Martyna | Pruszcz Gdański | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
35 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
36 | Heinrich Marcin | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
37 | Junka Karolina | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
38 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
39 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
40 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | KS Rozłazino | |
41 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | bieg główny 21km | PlichWyścig | |
42 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | bieg główny 21km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
43 | Pakulska Jagna | Gdynia | dzieci 0-12 lat 600m | |||
44 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
45 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Twister Trójmiasto | opłacono |
46 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | Jabra Roller Team | |
47 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
48 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | bieg główny 21km | PROLUBE SPEED TEAM | opłacono |
49 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | bieg główny 21km | PROLUBE MASTERS | opłacono |
50 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | bieg główny 21km | PROLUBE MASTERS | opłacono |
51 | Frączak Iga | Toruń | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Rolla Sped Team | |
52 | Frączak Filip | Toruń | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Rolla Sped Team | |
53 | Saczuk Wojciech | GDAŃSK | Polska | bieg główny 21km | TWISTER TRÓJMIASTO | |
54 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
55 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
56 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
57 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
58 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
59 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
60 | Glapińska Agata | Tomaszów Mazowiecki | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
61 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | bieg główny 21km | FREESLAVO | opłacono |
62 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
63 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | bieg główny 21km | Jabra RTF | opłacono |
64 | Nowak Julia | Charbrowo | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
65 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | bieg główny 21km | amator | |
66 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | dzieci 13-15 lat 1000m | ||
67 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | ||
68 | Chojnacki Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | bieg główny 21km | Zwoleń Team | |
69 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | bieg główny 21km | Twister Trójmiasto | |
70 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | bieg główny 21km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono |
71 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
72 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | Gdańsk | |
73 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | Jabra RTF | opłacono |
74 | MORGALLA JERZY | RUDY | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
75 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | dzieci 0-12 lat 600m | KS Pilica | |
76 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | bieg główny 21km | opłacono | |
77 | Szulc Julia | Lębork | Polska | dzieci 0-12 lat 600m |
Wyświetleń: 5666