Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Solak Halina | Bytow | Polska | START Bieg Główny | Świat Płytek u Kryspina | |
2 | Domaszk Zbigniew | Bytów | Polska | START Bieg Główny | Świat płytek u Kryspina | opłacono |
3 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | START Bieg Główny | 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy | opłacono |
4 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | START Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
5 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | ||
6 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
7 | Czapiński Michał | Reda | Polska | START Bieg Główny | EUROPELL - BIKE U UP | opłacono |
8 | Kierzk Arkadiusz | Cetyń | Polska | START Bieg Główny | Dre-Fur | opłacono |
9 | Litwic Miroslaw | Koscierzyna | Polska | START Bieg Główny | Koscierski Klub Morsa Forrest Gump | opłacono |
10 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | START Bieg Główny | Wikęd Luzino | opłacono |
11 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
12 | STANEK DARIUSZ | LĘBORK | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
13 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Biegający Tczew | opłacono |
14 | Eikmann Darek | Lębork | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK | opłacono |
15 | Brzózka Klaudia | Lębork | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK | opłacono |
16 | FRYDRYCH BOŻENA | WARSZAWA | Polska | START Bieg Główny | ||
17 | MAREK HENRYK | WARSZAWA | Polska | START Bieg Główny | ||
18 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Polska | START Bieg Główny | Maja Team | opłacono |
19 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | START Bieg Główny | UKS Siódemka Rumia | opłacono |
20 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | START Bieg Główny | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono |
21 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | START Bieg Główny | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono |
22 | Olszewski Karol | Kębłowo | Polska | START Bieg Główny | Wikęd Luzino | opłacono |
23 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Polska | START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia | Wikęd Luzino | |
24 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
25 | KLASA ANDRZEJ | SIERAKOWICE | Polska | START Bieg Główny | MAŁŻEŃSTWO Z KLASĄ | opłacono |
26 | Jankowski Sebastian | Luzino | Polska | START Bieg Główny | Wikęd Luzino | opłacono |
27 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | START Bieg Główny | niezrzeszony | opłacono |
28 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
29 | Graf Norbert | Szczenurze | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekoludek Szczenurze | opłacono |
30 | Wetta Daniel | Lębork | Polska | START Bieg Główny | ptalfa | opłacono |
31 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | START Bieg Główny | ptalfa | opłacono |
32 | Rychert Anna | Wejherowo | Polska | START Bieg Główny | Apollo team | opłacono |
33 | Tołodziecka Agnieszka | Żelistrzewo | Polska | START Bieg Główny | ByleDoMety | opłacono |
34 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | START Bieg Główny | ByleDoMety | opłacono |
35 | Głuchaczka Justyna | Lębork | Polska | START Bieg Główny | Klub 42,2 Lębork | opłacono |
36 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | START Bieg Główny | ||
37 | Wróblewski Marek | Lębork | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
38 | Filip Krzysztof | Lębork | Polska | START Bieg Główny | ||
39 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
40 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | START Bieg Główny | LZS Domatówko | opłacono |
41 | Okrój Mariusz | Domatówko | Polska | START Bieg Główny | Klub Biegaczy Jysk | opłacono |
42 | Wróblewski Bogusław | Lębork | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
43 | brunka marcin | wejherowo | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
44 | drobiński marek | kąpino | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
45 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
46 | Lisowska Karolina | Malbork | Polska | START Bieg Główny | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
47 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | START Bieg Główny | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
48 | Nastały Mateusz | Wejherowo | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
49 | KLASA JAN | NOŻYNO | Polska | START Bieg Główny | UG Czarna Dąbrówka | opłacono |
50 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | START Bieg Główny | GKS Żukowo | opłacono |
51 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
52 | Durzyński Tomasz | Lębork | Polska | START Bieg Główny | Klub 42,2 Lębork | opłacono |
53 | Sikora Piotr | Lębork | Polska | START Bieg Główny | Trampki mamy | |
54 | Szmidt Adrian | Kaliska | Polska | START Bieg Główny | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono |
55 | POBŁOCKA Bożena | LęborkRDa | Polska | START Bieg Główny | Rada miasta Lębork | opłacono |
56 | POBŁOCKI PIOTR | Lębork | Polska | START Bieg Główny | Uks ekonomik maratonczyk Lebork | opłacono |
57 | Strupińska Iwona | Lębork | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK | opłacono |
58 | Lipski Jan Dominik | Lębork | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK | opłacono |
59 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK | opłacono |
60 | BADZIĄG Damian | Lębork | Polska | START Bieg Główny | Klub 42,2 Lębork | opłacono |
61 | KLEIN Piotr | Wejherowo | Polska | START Bieg Główny | Wejherowo biega | opłacono |
62 | Majewski Paweł | Lębork | Polska | START Bieg Główny | FARM FRITES POLAND | opłacono |
63 | Stenka Tomasz | Lewino | Polska | START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia | ||
64 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
65 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
66 | Klebba Artur | Gostkowo | Polska | START Bieg Główny | DRUTEX BYTÓW | opłacono |
67 | Sychowski Tadeusz | Reda | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
68 | naczk leonard | lębork | Polska | START Bieg Główny | Dynamic Lębork | opłacono |
69 | Góra Sławek | Bytów | Polska | START Bieg Główny | Świat Płytek U Kryspina | opłacono |
70 | LIANA JOLANTA | Banino | Polska | START Bieg Główny | Runnersi S7 Banino | |
71 | Cichosz - Mielewczyk Mateusz | Bytow | Polska | START Bieg Główny | Świat Płytek u Kryspina | |
72 | Orliński Ryszard | Lędziechowo | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
73 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | START Bieg Główny | LKS ZANTYR SZTUM | |
74 | Műller Jarosław | Rumia | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
75 | Stencel Maciej | Czarna Dąbrówka | Polska | START Bieg Główny | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | opłacono |
76 | Marczyńska Iwona | Wejherowo | Polska | START Bieg Główny | Maja Team | opłacono |
77 | Kozerska-Bulczak Małgorzata | Strzepcz | Polska | START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia | ||
78 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Polska | START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia | ||
79 | Pohl Sebastian | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
80 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK | opłacono |
81 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | START Bieg Główny | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono |
82 | Padykuła Katarzyna | Łęczyce | Polska | START Bieg Główny | ||
83 | Pirycki Tadeusz | Rozłazino-Karczemki | Polska | START Bieg Główny | KS Rozłazino | opłacono |
84 | Licau Anetta | Rozłazino | Polska | START Bieg Główny | KS Rozłazino | opłacono |
85 | Licau Krzysztof | Rozłazino | Polska | START Bieg Główny | KS Rozłazino | opłacono |
86 | Bartosiak Adam | Lębork | Polska | START Bieg Główny | FARM FRITES POLAND | opłacono |
87 | Worzala Wojciech | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | ||
88 | Cierocka Dorota | Nawcz | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
89 | Kuźmiński Andrzej | 84-300 Lębork ul. Skarżyńskiego 2a/1 | Polska | START Bieg Główny | LKB im BRACI PETK Lębork | opłacono |
90 | Ciesiulski Przemysław | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia | ||
91 | Karczewski Damian Karczewski | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | START Bieg Główny | Kębłowo Biega | opłacono |
92 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | START Bieg Główny | RUNNERSI S7 BANINO | opłacono |
93 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | START Bieg Główny | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
94 | Rutkowski Jan | Luzino | Polska | START Bieg Główny | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
95 | Buś Aleksander | Mosty | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
96 | Buś kamilla | Mosty | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
97 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | START Bieg Główny | Ambitious Runners Team | opłacono |
98 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | START Bieg Główny | opłacono | |
99 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | START Bieg Główny | LTS LĘBORK | opłacono |
100 | Krzebietke Piotr | Miechucino | Polska | START Bieg Główny | DZH MW | opłacono |
Wyświetleń: 7835