Marsz dla Maćka - charytatywny nordic walking dla Macieja Kulki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozłowska Agnieszka Poznań 10 km Dynamic
2 Wojtasiński Daniel Częstochowa 10 km VIKING Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
3 Kaniowska Beata Częstochowa 10 km opłacono on-line
4 Kopczyńska Irena Borkowo 5 km Elite Team opłacono on-line
5 Świtalska Beata Przystajń 10 km opłacono on-line
6 Możyszek Piotr Pabianice 10 km Forma na Piątkę NW opłacono on-line
7 Grądzka-Możyszek Aleksandra Pabianice 10 km Forma na Piątkę NW opłacono on-line
8 Marszałek Danuta Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
9 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
10 Łopieńska Anna Warszawa 5 km opłacono on-line
11 Grodzki Grzegorz Warszawa 5 km opłacono on-line
12 Grodzki Ignacy Warszawa 5 km opłacono on-line
13 Łopieńska Magdalena Warszawa 5 km opłacono on-line
14 Wycisło Agata Piła 5 km Sailing Team Ferajna/Daj radosc niepełnosprawnym opłacono on-line
15 Wycislo Romuald Wycislo Pila 5 km daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
16 Ciesielska Agnieszka Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
17 Buczkowski Jerzy Żnin 10 km Sokół Gąsawa
18 Siwak Piotr Rudna 10 km Metraco Polkowice opłacono on-line
19 Wujek Anna Poznań 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
20 Marciniak Lucyna Poznań 10 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
21 Nowak Beata Piła 5 km Sailing Team Ferajna opłacono on-line
22 Sikora Bronisław leszno 10 km LKB Amator Leszno opłacono on-line
23 Lenartowicz Stanisław Stara Łubianka 10 km opłacono on-line
24 Postek Danuta Poznań 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
25 Polkowska Katarzyna Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
26 Prekurat Marzanna Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
27 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK 5 km Elite Team opłacono on-line
28 Wujek Tomasz Poznań 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
29 Frydrych Marcin Rokietnica 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
30 Molenda Magdalena Mosina 5 km KS IDMAR RACING TEAM opłacono on-line
31 Tomczyk Edward Poznań 10 km Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
32 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
33 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
34 Szostek Anna Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
35 Mikiciuk Krzysztof Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
36 Wasiluk Beata Białki 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
37 Słowińska Alicja Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
38 Mazurczak Grażyna Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
39 Frąckowiak Krzysztof Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
40 Borkowska Małgorzata Grabianów 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
41 Zacharczuk Zofia Siedlce 10 km NoWi Siedlce opłacono on-line
42 Wawrzyniak Krystyna Poznań 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
43 Szulc Helena Poznań 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
44 Komajda Jarosław Solec Kujawski 10 km GOSiR OSIELSKO opłacono
45 Zgraja Katarzyna Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
46 Zgraja Piotr Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
47 Skoczylas Jakub Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
48 Kensowska-Manthei Wiktoria Poznań 5 km MarszPoZdrowie opłacono on-line
49 Wachowiak Sylwia Piła 10 km Dynamic opłacono on-line
50 Lubawiński Jerzy Świdwin 5 km Face nordic walking Team opłacono on-line
51 Wasiak Mateusz Dąbrówka 5 km opłacono on-line
52 Wasiak Kacper Dąbrówka 5 km opłacono on-line
53 Posłuszny Przemysław Oborniki 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
54 Dolata Dorota Kiekrz 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
55 Fubel Kersten Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
56 Fubel Beate Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
57 Zornov Christine Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
58 Adamkiewicz Agnieszka Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
59 Jędrzycka Małgorzata Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
60 Wujec Andrzej Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
61 Domalewska Teresa Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
62 Górska Anna Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
63 Samojło Sławomir Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
64 SKIEPKO Dorota Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
65 Jarling Torsten Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
66 Mackiewicz Ola Świnoujście 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
67 Kopczewski Dariusz Koszalin 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
68 Siemiątkowska Janina Chełmno 10 km Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
69 Michałowska Joanna Swiacie 10 km Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
70 Walecka Romualda Chełmno 10 km Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
71 Kłos Lidia Papowo Biskupie 10 km Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
72 Balachowska Jadwiga Poznań 5 km opłacono on-line
73 Kuczyńska Anna Oborniki 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
74 Blaszka Michał Rokietnica 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
75 Jaskólski Zdzisław Pęczniew 10 km opłacono on-line
76 Rajewski Sebastian piła 10 km KS Idmar Racing Klub opłacono on-line
77 Rajewska Beata Piła 5 km opłacono on-line
78 Stefański Andrzej Motarzyno 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
79 Tomaszewska Mariola Warszawa 10 km opłacono on-line
80 Marek Chłodnicki Poznań 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
81 Gabert Beata Szczecin 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
82 Adamski Robert Luboń 10 km Druzyna Szpiku opłacono on-line
83 Sikorra Janina Lędziechowo 5 km ,Orły opłacono on-line
84 Łazanowska Wiesława Trzcianka 5 km zaSapani opłacono on-line
85 Wojciechowski Adam Pleszew 10 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line
86 Kutniewska Maria Żukowo 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
87 Uklejewski Przemysław Osielsko 5 km GOSIR OSIELSKO opłacono
88 Uklejewska Agnieszka Osielsko 5 km GOSIR OSIELSKO opłacono
89 Kaźmierczak Lena Osielsko 5 km GOSIR OSIELSKO opłacono
90 Kaźmierczak Sebastian Osielsko 5 km GOSIR OSIELSKO opłacono
91 Kaźmierczak Żanetta Osielsko 5 km GOSIR OSIELSKO opłacono
92 Stanisławski Jan Poznan 5 km
93 Ewertowska Ewa Poznań 5 km Nordic Walking Kiekrz opłacono on-line
94 Kruszka Arleta Poznań 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
95 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 5 km KSK ŻYJ AKTYWNIE KOŁCZYGŁOWY opłacono on-line
96 SIKORSKI KAZIMIERZ WŁOCŁAWEK 5 km WTW WŁOCŁAWEK opłacono on-line
97 Strzelecka Antonina PIŁA 5 km Sailing Team Ferajna
98 Strzelecka Małgorzata Piła 10 km Sailing Team Ferajna opłacono on-line
99 Strzelecki Sebastian "Kaszana" Piła 10 km Sailing Team Ferajna opłacono on-line
100 Nowaczyk Lidia Pleszew 10 km Pleszewskie Włóczykije opłacono on-line


Wyświetleń: 6649

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ