Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozłowska Agnieszka | Poznań | Polska | 10 km | Dynamic | |
2 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | Polska | 10 km | VIKING Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
3 | Kaniowska Beata | Częstochowa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | WOJTACHNIO EDYTA | Motarzyno | Polska | 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
5 | Świtalska Beata | Przystajń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Możyszek Piotr | Pabianice | Polska | 10 km | Forma na Piątkę NW | opłacono on-line |
7 | Grądzka-Możyszek Aleksandra | Pabianice | Polska | 10 km | Forma na Piątkę NW | opłacono on-line |
8 | Marszałek Danuta | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
9 | Ciesielska Agnieszka | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
10 | Buczkowski Jerzy | Żnin | Polska | 10 km | Sokół Gąsawa | |
11 | Siwak Piotr | Rudna | Polska | 10 km | Metraco Polkowice | opłacono on-line |
12 | Marciniak Lucyna | Poznań | Polska | 10 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
13 | Sikora Bronisław | leszno | Polska | 10 km | LKB Amator Leszno | opłacono on-line |
14 | Lenartowicz Stanisław | Stara Łubianka | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Wandel Agnieszka | Poznań | Polska | 10 km | FNWT | opłacono on-line |
16 | Postek Danuta | Poznań | Polska | 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
17 | Polkowska Katarzyna | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
18 | Lato Agnieszka | Łuków | Polska | 10 km | Kobieta Niezależna | opłacono on-line |
19 | Prekurat Marzanna | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
20 | Tomczyk Edward | Poznań | Polska | 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
21 | Szostek Anna | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
22 | Mikiciuk Krzysztof | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
23 | Wasiluk Beata | Białki | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
24 | Słowińska Alicja | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
25 | Mazurczak Grażyna | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
26 | Frąckowiak Krzysztof | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
27 | Borkowska Małgorzata | Grabianów | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
28 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
29 | Komajda Jarosław | Solec Kujawski | Polska | 10 km | GOSiR OSIELSKO | opłacono |
30 | Zgraja Katarzyna | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
31 | Zgraja Piotr | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
32 | Skoczylas Jakub | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
33 | Wachowiak Sylwia | Piła | Polska | 10 km | Dynamic | opłacono on-line |
34 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Polska | 10 km | Green Team Zielona Gora | opłacono on-line |
35 | Posłuszny Przemysław | Oborniki | Polska | 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
36 | Fubel Kersten | Świnoujście | Niemcy | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
37 | Fubel Beate | Świnoujście | Niemcy | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
38 | Zornov Christine | Świnoujście | Niemcy | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
39 | Adamkiewicz Agnieszka | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
40 | Jędrzycka Małgorzata | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
41 | Wujec Andrzej | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
42 | Domalewska Teresa | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
43 | Górska Anna | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
44 | Samojło Sławomir | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
45 | SKIEPKO Dorota | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
46 | Jarling Torsten | Świnoujście | Niemcy | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
47 | Mackiewicz Ola | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
48 | Siemiątkowska Janina | Chełmno | Polska | 10 km | Sport i Rekreacja START Chełmno | opłacono on-line |
49 | Michałowska Joanna | Swiacie | Polska | 10 km | Sport i Rekreacja START Chełmno | opłacono on-line |
50 | Walecka Romualda | Chełmno | Polska | 10 km | Sport i Rekreacja START Chełmno | opłacono on-line |
51 | Kłos Lidia | Papowo Biskupie | Polska | 10 km | Sport i Rekreacja START Chełmno | opłacono on-line |
52 | Jaskólski Zdzisław | Pęczniew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
53 | Rajewski Sebastian | piła | Polska | 10 km | KS Idmar Racing Klub | opłacono on-line |
54 | Stefański Andrzej | Motarzyno | Polska | 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
55 | Tomaszewska Mariola | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Marek Chłodnicki | Poznań | Polska | 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
57 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
58 | Adamski Robert | Luboń | Polska | 10 km | Druzyna Szpiku | opłacono on-line |
59 | Wojciechowski Adam | Pleszew | Polska | 10 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
60 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
61 | Strzelecka Małgorzata | Piła | Polska | 10 km | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
62 | Strzelecki Sebastian "Kaszana" | Piła | Polska | 10 km | Sailing Team Ferajna | opłacono on-line |
63 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Polska | 10 km | Pasja Nordic Walking | opłacono on-line |
64 | Nowaczyk Lidia | Pleszew | Polska | 10 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
65 | Łukaszewicz Joanna | Zielona Góra | Polska | 10 km | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line |
66 | BIAŁKOWSKA EWA | ŚRODA WLKP | Polska | 10 km | Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp | opłacono on-line |
67 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | 10 km | Green Team Zielona Gora | opłacono on-line |
68 | Fengier Eugeniusz | Pleszew | Polska | 10 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
69 | Nawrocki Piotr | Pleszew | Polska | 10 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
70 | Nawrocka Magdalena | Pleszew | Polska | 10 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
71 | Abramowicz Ewa | Borucino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Kowalczuk Maria | Jastrowie | Polska | 10 km | Kijowe Siostry | opłacono on-line |
73 | Motoczyńska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 10 km | GOSiR Osielsko | opłacono |
74 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Kordowski Piotr | Kraków | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Lipińska Urszula | Dęblin | Polska | 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
77 | KOMAR BEATA | MOTARZYNO | Polska | 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
78 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Zwolenkiewicz Joanna | Gasawa | Polska | 10 km | KS SOKÓŁ GĄSAWA | opłacono on-line |
80 | Spychała Lesław | Biała | Polska | 10 km | Wesoły Borsuk Team | |
81 | Spychała Marzena | Biała | Polska | 10 km | Wesoły Borsuk Team | |
82 | Pasińska - Skowron Sylwia | Szczodrkowice | Polska | 10 km | Pruszyński Sport Team | opłacono on-line |
83 | Kąckowski Marek | Jeziorki | Polska | 10 km | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono on-line |
84 | Kąckowska-Szklarz Beata | Jeziorki | Polska | 10 km | Jeziorki Aktywna Wieś | opłacono on-line |
85 | Szybczyńska Katarzyna | Gąsawa | Polska | 10 km | Klub Sportowy Sokół Gąsawa | opłacono on-line |
86 | Stelmach Ewa | Goliszów | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Dudek Edward | Radziechowy | Polska | 10 km | Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy | opłacono on-line |
88 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
89 | Jakiel-Mainieri Sabina | Piła | Polska | 10 km | Czarne Pantery | opłacono on-line |
90 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 10 km | Gosir Osielsko | opłacono |
91 | Bielecka Monika | Stargard | Polska | 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
92 | Kaźmierczak Norbert | Stargard | Polska | 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
93 | BABIŃSKA ANNA | POZNAŃ | Polska | 10 km | Dynamic | opłacono on-line |
94 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
95 | JASOŃ Grażyna | Piła | Polska | 10 km | Dynamic | opłacono on-line |
96 | Panek Elwira | Lębork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Dzwonkowski Ryszard | Wyględy | Polska | 10 km | Grupa Wilki | opłacono on-line |
98 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | 10 km | NoWi Siedlce | opłacono on-line |
99 | Stefanicka Urszula | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
100 | Stefanicki Marek | Świnoujście | Polska | 10 km | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10438