Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Anus Marcin Starogard Gdański START Mini opłacono
2 Melwiński Sławomir Bydgoszcz START Mini opłacono
3 Lenz Michał Starogard Gdański START Mega GOOD RIDE opłacono
4 Matuszewska Joanna Grudziądz START Mini opłacono
5 Rzanny Wojciech Grudziądz START Mega opłacono
6 Superson Maciej Gdynia START Mini
7 Grenda Michał Gdynia START Mega
8 Bratkowski Jacek Bydgoszcz START Mini opłacono
9 Kamrowski Robert Tczew START Mini
10 Śliwiński Dariusz Gdańsk START Mini Team Wieki Ptak opłacono
11 Śliwińska Natalia Gdańsk START Mini GKS CARTUSIA opłacono
12 Ośko Daniel Skórcz START Mini opłacono
13 Furmanek Slawomir Tczew START Mini Mtb Start Trec Kartuzy
14 Nikodem Adam Gdańsk START Mini opłacono
15 Zander Krzysztof Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
16 Warembier Dominik Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
17 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
18 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
19 Wojtczuk Antonina Gdańsk START Maraton Rodzinny
20 Miętkiewicz Marta Gdańsk START Maraton Rodzinny
21 Latoszewski Maciej Skarszewy START Mini opłacono
22 Mróz Patryk Tczew START Mini opłacono
23 Szoch Tomasz Bydgoszcz START Mega mrozbike.pl
24 Labon Piotr Koteże START Mega GK STG
25 Olech Jacek Świecie START Mini MTB Eldar Świecie opłacono
26 Grubba Marek Koronowo START Mega mrozbike.pl opłacono
27 Pilski Wojciech Gdańsk START Mini Team MAMILE opłacono
28 Machnikowski Jacek Żabno START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
29 Jakubowska-Olech Edyta Świecie START Mini MTB Eldar Świecie opłacono
30 Grabiński Marcin Gdańsk START Mini opłacono
31 komorowski kamil rokocin START Mini opłacono
32 Borkowski Maciej Gdańsk START Mini opłacono
33 Krynicki Przemysław Zielona START Mega SISU-OWB team opłacono
34 Gurzyńska Kamila Grudziądz START Mini opłacono
35 Fira Adam Gdańsk START Mini Schneider Electric MTB opłacono
36 Wiśniewski Dariusz Gdynia START Mega opłacono
37 Miszewski Marcin Starogard Gdański START Mini opłacono
38 MARIAŃSKI LESZEK Zamość START Mega Sanimar Bydgoszcz opłacono
39 Gurzyński Mateusz Grudziądz START Mini opłacono
40 Sikora Jakub Kaliska START Mini opłacono
41 Kalkowski Krzysztof Rokocin START Mini Janusze MTB opłacono
42 Reszka Miłosz Starogard Gdański START Mini Janusze MTB opłacono
43 Felski Pawel Dąbrówka START Mini Janusze MTB opłacono
44 Zaremba Sławomir Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
45 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
46 Torzewski Jacek Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
47 Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew START Mini
48 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START Mega GK STG opłacono
49 Pliszka Kamil Sztum START Mini opłacono
50 Wilk Zuzanna Pasłęk START Mini Team Mustang Pasłęk opłacono
51 Wilk Cezary Pasłęk START Mini opłacono
52 Duszyński Robert STAROGARD GDAŃSKI START Mini opłacono
53 Sywula Marek Starogard Gdański START Mini GK STG
54 Kwaśniewski Łukasz Osiek START Mini Team MX Skórcz
55 Rybiński Mirosław Grudziądz START Mini
56 Bońkowski Jarosław Gdańsk START Mega MH Automatyka opłacono
57 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze START Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono
58 Ruchniewicz Żaneta Kościerzyna START Mini opłacono
59 Jarząbek Tomasz Górki START Mini Euro Bike Kaczmarek Electric Team opłacono
60 Jarząbek Bartłomiej Karsin START Mega GardenFlora MTB Team opłacono
61 Spica Michał Starogard Gdański START Mini opłacono
62 Kaleta Michał Szpęgawsk START Mini GK STG opłacono
63 Zwolak Leszek Gdańsk START Mega
64 Dobecki Sebastian Banino START Mini opłacono
65 Mielewczyk Artur Bytów START Mega SANTIC POLSKA Racing Team
66 Gabryel Zachariasz Sumin START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
67 Rogalski Tomasz Kolincz START Mini GK STG opłacono
68 Gabryel Maciej Żabno START Mini TRI Starogard Gdański opłacono
69 Pawella Anna Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
70 Sobieralski Piotr tczew START Mini Tczewski Klub Rowerowy
71 Krause Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
72 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Mini TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
73 Ciachorowski Przemysław Starogard Gdański START Mega GK STG opłacono
74 Majewski Marek Prabuty START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
75 Cenkier Julian Bydgoszcz START Mini SISU-OWB team opłacono
76 Rzeszutek Piotr Sierakowice START Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
77 RZESZUTEK Tomasz SIERAKOWICE START Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
78 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie START Mini opłacono
79 Labuda Hubert Labuda Łęczyce START Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
80 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN START Mini GK STG opłacono
81 Górski Maciej Lębork START Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
82 Wolanin Jakub Malbork START Mini Strefa Ruchu Multisport opłacono
83 mieczkowski tomasz pasłęk START Mini
84 Walkowski Tomasz Skórcz START Mini Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono
85 Kłobukowska Anna Pruszcz Gdański START Mega Babskie Kręcenie opłacono
86 Hercke Adam Starogard Gdański START Maraton Rodzinny GK STG
87 Borzyszkowski Tomasz Tczew START Mini Adva Optical Networking
88 Poniatowski Andrzej Pasłęk START Mini
89 Kilich Arek Radziejewo START Mini BMS POWER opłacono
90 Tasior Paweł Bożepole Wielkie START Mini TA KO Team
91 Szczepański Daniel Kamieniec START Mini KS Tęcza Kamieniec opłacono
92 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini opłacono
93 Latański Radoslaw kusice START Mini opłacono
94 ROMANOWSKI PATRYK SUSZ START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
95 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz
96 Hering Jakub Krag START Parada Rowerków Biegowych
97 Hering Maciej bartosz Krag START Mini opłacono
98 Kozłowski Marcin Rumia START Mini opłacono
99 Galinski Marcin Tuchola START Mini Teddy Beer opłacono
100 Szagała Stanisław Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono


Wyświetleń: 5775

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ