Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Melwiński Sławomir Bydgoszcz START Mini opłacono
2 Sikora Jakub Kaliska START Mini opłacono
3 Latański Radoslaw kusice START Mini opłacono
4 Anus Marcin Starogard Gdański START Mini opłacono
5 Kozłowski Marcin Rumia START Mini opłacono
6 Gurzyński Mateusz Grudziądz START Mini opłacono
7 Miszewski Marcin Starogard Gdański START Mini opłacono
8 Petk Grzegorz Gdańsk START Mini opłacono
9 Mróz Patryk Tczew START Mini opłacono
10 Hering Maciej bartosz Krag START Mini opłacono
11 Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie START Mini opłacono
12 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór START Mini opłacono
13 Gąsiewicz Anna Gdansk START Mini opłacono
14 Wiśniewski Dariusz Gdynia START Mega opłacono
15 Borkowski Maciej Gdańsk START Mini opłacono
16 komorowski kamil rokocin START Mini opłacono
17 Dunda Daniel Trzcińsk START Mini opłacono
18 Hering Jakub Krag START Parada Rowerków Biegowych
19 Grabiński Marcin Gdańsk START Mini opłacono
20 Arlukiewicz Damian Więckowy START Mini opłacono
21 Łepek Marcin Malbork START Mini opłacono
22 Latoszewski Maciej Skarszewy START Mini opłacono
23 Miętkiewicz Marta Gdańsk START Maraton Rodzinny
24 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie START Mini opłacono
25 Wojtczuk Antonina Gdańsk START Maraton Rodzinny
26 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
27 Duszyński Robert STAROGARD GDAŃSKI START Mini opłacono
28 Wilk Cezary Pasłęk START Mini opłacono
29 Gurzyńska Kamila Grudziądz START Mini opłacono
30 Nikodem Adam Gdańsk START Mini opłacono
31 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini opłacono
32 Pliszka Kamil Sztum START Mini opłacono
33 Świątek Bartłomiej Tczew START Mega opłacono
34 Ruchniewicz Żaneta Kościerzyna START Mini opłacono
35 Ośko Daniel Skórcz START Mini opłacono
36 Brzeziński Łukasz Tczew START Mini opłacono
37 Nieckarz Wiesław Gdańsk START Mega opłacono
38 Spica Michał Starogard Gdański START Mini opłacono
39 Bratkowski Jacek Bydgoszcz START Mini opłacono
40 Nowicki Przemysław Gdańsk START Mini opłacono
41 Dobecki Sebastian Banino START Mini opłacono
42 Rzanny Wojciech Grudziądz START Mega opłacono
43 Matuszewska Joanna Grudziądz START Mini opłacono
44 Piechna Jarosław Świecie START Mini opłacono
45 Lipkowski Paweł Tczew START Mini 3athlete opłacono
46 Walkowski Tomasz Skórcz START Mini Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono
47 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
48 Torzewski Jacek Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
49 Kłobukowska Anna Pruszcz Gdański START Mega Babskie Kręcenie opłacono
50 Kilich Arek Radziejewo START Mini BMS POWER opłacono
51 Trojanowski Łukasz Świecie START Mini CSW BIKE opłacono
52 Szagała Patrycja Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
53 Szagała Stanisław Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
54 Baran Jacek Prabuty START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
55 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
56 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
57 Zaremba Sławomir Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
58 Jarząbek Tomasz Górki START Mini Euro Bike Kaczmarek Electric Team opłacono
59 Jarząbek Bartłomiej Karsin START Mega GardenFlora MTB Team opłacono
60 Nowak Adam Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
61 Rozkocha Michał Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
62 Bator Jarosław Koteże START Mega GK STG opłacono
63 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN START Mini GK STG opłacono
64 Ciachorowski Przemysław Starogard Gdański START Mega GK STG opłacono
65 Krause Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
66 Kaleta Michał Szpęgawsk START Mini GK STG opłacono
67 Sypniewski Mariusz Koteże START Mini GK STG opłacono
68 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
69 Hercke Adam Starogard Gdański START Maraton Rodzinny GK STG
70 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
71 Warembier Dominik Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
72 Zander Krzysztof Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
73 Szczepaniak Paweł Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
74 Pawella Anna Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
75 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie START Mega GK STG opłacono
76 Rogalski Tomasz Kolincz START Mini GK STG opłacono
77 Kobierowski Piotr Dąbrówka START Mini GK STG opłacono
78 Labon Piotr Koteże START Mega GK STG opłacono
79 Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
80 Śliwińska Natalia Gdańsk START Mini GKS CARTUSIA opłacono
81 Lenz Michał Starogard Gdański START Mega GOOD RIDE opłacono
82 Felski Pawel Dąbrówka START Mini Janusze MTB opłacono
83 Reszka Miłosz Starogard Gdański START Mini Janusze MTB opłacono
84 Kalkowski Krzysztof Rokocin START Mini Janusze MTB opłacono
85 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo START Mini KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono
86 Szczepański Daniel Kamieniec START Mini KS Tęcza Kamieniec opłacono
87 Rogowski Jacek Kościerzyna START Mega KSR Kościerzyna opłacono
88 Bońkowski Jarosław Gdańsk START Mega MH Automatyka opłacono
89 Grubba Marek Koronowo START Mega mrozbike.pl opłacono
90 Olech Jacek Świecie START Mini MTB Eldar Świecie opłacono
91 Jakubowska-Olech Edyta Świecie START Mini MTB Eldar Świecie opłacono
92 Faltnowski Dariusz Koszalin START Maraton Rodzinny Nietoperze Koszalin
93 Lange Tomasz Gdańsk START Mini RACK TEAM MTB opłacono
94 MARIAŃSKI LESZEK Zamość START Mega Sanimar Bydgoszcz opłacono
95 Kowalski Paweł Gdańsk START Mini SANTIC POLSKA Racing Team opłacono
96 Fira Adam Gdańsk START Mini Schneider Electric MTB opłacono
97 Cenkier Julian Bydgoszcz START Mini SISU-OWB team opłacono
98 Krynicki Przemysław Zielona START Mega SISU-OWB team opłacono
99 Wolanin Jakub Malbork START Mini Strefa Ruchu Multisport opłacono
100 Kaliszewski Jakub Gdańsk START Mini TA KO TEAM opłacono


Wyświetleń: 7929

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ