Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Melwiński Sławomir Bydgoszcz START Mini opłacono
2 Sikora Jakub Kaliska START Mini opłacono
3 Zwolak Leszek Gdańsk START Mega
4 Latański Radoslaw kusice START Mini opłacono
5 Anus Marcin Starogard Gdański START Mini opłacono
6 Kozłowski Marcin Rumia START Mini opłacono
7 Gurzyński Mateusz Grudziądz START Mini opłacono
8 Poniatowski Andrzej Pasłęk START Mini
9 Gizela Michał Kartuzy START Mini
10 Miszewski Marcin Starogard Gdański START Mini opłacono
11 Petk Grzegorz Gdańsk START Mini opłacono
12 Talaśka Jakub Sucumin START Mega
13 Mróz Patryk Tczew START Mini opłacono
14 Hering Maciej bartosz Krag START Mini opłacono
15 Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie START Mini opłacono
16 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór START Mini opłacono
17 Kilichowski Grzegorz Tczew START Mini
18 Gąsiewicz Anna Gdansk START Mini opłacono
19 Sierla Przemyslaw Malbork START Mini
20 Wiśniewski Dariusz Gdynia START Mega opłacono
21 Borkowski Maciej Gdańsk START Mini opłacono
22 komorowski kamil rokocin START Mini opłacono
23 Dunda Daniel Trzcińsk START Mini opłacono
24 Hering Jakub Krag START Parada Rowerków Biegowych
25 Grabiński Marcin Gdańsk START Mini opłacono
26 Arlukiewicz Damian Więckowy START Mini opłacono
27 Łepek Marcin Malbork START Mini opłacono
28 Latoszewski Maciej Skarszewy START Mini opłacono
29 Szyca Mateusz Starogard Gdański START Mini
30 Miętkiewicz Marta Gdańsk START Maraton Rodzinny
31 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie START Mini opłacono
32 Wojtczuk Antonina Gdańsk START Maraton Rodzinny
33 Grundman Dariusz Tczew START Mini opłacono
34 Duszyński Robert STAROGARD GDAŃSKI START Mini opłacono
35 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański START Mega
36 mieczkowski tomasz pasłęk START Mini
37 Wilk Cezary Pasłęk START Mini opłacono
38 Gurzyńska Kamila Grudziądz START Mini opłacono
39 Nikodem Adam Gdańsk START Mini opłacono
40 Chyliński Andrzej Gdańsk START Mini opłacono
41 Pliszka Kamil Sztum START Mini opłacono
42 Świątek Bartłomiej Tczew START Mega opłacono
43 Cyra Jarosław Kościerzyna START Mini
44 Schroder Marcin Swiecie START Mini
45 Ruchniewicz Żaneta Kościerzyna START Mini opłacono
46 Jamroż-Łoza Katarzyna Tczew START Mini
47 Ośko Daniel Skórcz START Mini opłacono
48 Brzeziński Łukasz Tczew START Mini opłacono
49 Nieckarz Wiesław Gdańsk START Mega opłacono
50 Rybiński Mirosław Grudziądz START Mini
51 Kamrowski Robert Tczew START Mini
52 Spica Michał Starogard Gdański START Mini opłacono
53 Bratkowski Jacek Bydgoszcz START Mini opłacono
54 Deyk Adam Kartuzy START Mini
55 Grenda Michał Gdynia START Mega
56 Nowicki Przemysław Gdańsk START Mini opłacono
57 Superson Maciej Gdynia START Mini
58 Dobecki Sebastian Banino START Mini opłacono
59 Rzanny Wojciech Grudziądz START Mega opłacono
60 Matuszewska Joanna Grudziądz START Mini opłacono
61 Piechna Jarosław Świecie START Mini opłacono
62 Lipkowski Paweł Tczew START Mini 3athlete opłacono
63 Borzyszkowski Tomasz Tczew START Mini Adva Optical Networking
64 Walkowski Tomasz Skórcz START Mini Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono
65 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
66 Torzewski Jacek Bydgoszcz START Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
67 Kłobukowska Anna Pruszcz Gdański START Mega Babskie Kręcenie opłacono
68 Kilich Arek Radziejewo START Mini BMS POWER opłacono
69 Trojanowski Łukasz Świecie START Mini CSW BIKE opłacono
70 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START Mini DAMA
71 Majewski Marek Prabuty START Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
72 Szagała Patrycja Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
73 Szagała Stanisław Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
74 ROMANOWSKI PATRYK SUSZ START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
75 Zdzichowski Piotr Adamowo START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
76 Baran Jacek Prabuty START Mini Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
77 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
78 Kowalczyk Wojciech Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
79 Zaremba Sławomir Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
80 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz
81 Siebert Krzysztof Susz START Mini Epidemia Cyklozy MTB Susz
82 Jarząbek Tomasz Górki START Mini Euro Bike Kaczmarek Electric Team opłacono
83 Jarząbek Bartłomiej Karsin START Mega GardenFlora MTB Team opłacono
84 Sywula Marek Starogard Gdański START Mini GK STG
85 Nowak Adam Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
86 Labon Piotr Koteże START Mega GK STG
87 Rozkocha Michał Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
88 Bator Jarosław Koteże START Mega GK STG opłacono
89 ZAKRZEWSKA BEATA ROKOCIN START Mini GK STG opłacono
90 Ciachorowski Przemysław Starogard Gdański START Mega GK STG opłacono
91 Krause Katarzyna Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
92 Kaleta Michał Szpęgawsk START Mini GK STG opłacono
93 Sypniewski Mariusz Koteże START Mini GK STG opłacono
94 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
95 Hercke Adam Starogard Gdański START Maraton Rodzinny GK STG
96 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
97 Warembier Dominik Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
98 Zander Krzysztof Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
99 Szczepaniak Paweł Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono
100 Pawella Anna Starogard Gdański START Mini GK STG opłacono


Wyświetleń: 8790

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ