III Bieg Wiosny - Tustań 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
2 Mikulski Tomasz Łazy Bieg 10 km UKS Filipides Teresin
3 Popławska Jolanta Dziekanów Polski Marsz NW 5 km
4 Paczuski Mariusz Słupno Bieg 10 km Słupno Biega
5 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg 10 km zawidz
6 Michalak Beata Płońsk Bieg 10 km
7 Michalak Martyna Warszawa Bieg 10 km
8 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny Bieg 10 km
9 Ziemkiewicz Anna Wola Czerwińska Bieg 10 km
10 Gromek Mariusz WARSZAWA Bieg 10 km
11 Michalik Julia WARSZAWA Bieg 10 km
12 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10 km
13 Adamski Robert Płońsk Bieg 2,5 km
14 Jaszczur Piotr Płońsk Bieg 2,5 km
15 Barszczewska Marta Warszawa Bieg 2,5 km GACA RUN
16 Żochowski Robert Płońsk Bieg 2,5 km
17 Bobowicz Rafał Niepiekła Bieg 10 km Huragan Trebki Stare
18 Konofalska Elżbieta Płońsk Bieg 10 km
19 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg 2,5 km
20 Pesta Marek Płock Marsz NW 5 km
21 Słupecka Liwia Zakroczym Bieg 10 km
22 Jaszczur Michał Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
23 Szmulewicz Michał Bodzanów Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW
24 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
25 Kamińska Maria Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
26 Zając Julia Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega
27 Zając Ola Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega
28 Zając Jacek Ożarów Mazowiecki Bieg 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega
29 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg 10 km KM Aktywni Sochaczew
30 Połeć Łukasz Sochaczew Bieg 10 km
31 POŁEĆ ANDRZEJ SOCHACZEW Bieg 10 km
32 Ciarka Henryk Płońsk Marsz NW 5 km
33 Ciarka Paweł Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
34 Ciarka Renata Płońsk Bieg 2,5 km
35 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
36 Grabowski Jacek Dębowo Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
37 Mosiej Iwona Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
38 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
39 Ferski Andrzej Płońsk Bieg 10 km AGR Płońsk
40 Romanowicz Michał Legionowo Marsz NW 5 km
41 Brzózka Krzysiek Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
42 Zalewski Krzysztof Nasielsk Bieg 10 km
43 STAWIARSKI KRZYSZTOF KĘPA POLSKA Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW
44 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock
45 Kłoszewski Marcin Baboszewo Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
46 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
47 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
48 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
49 Nowicka Hanna Januszewo Marsz NW 5 km
50 Chojnacka Krystyna Sierpc ul dworcowa 3B Bieg 10 km
51 Cyparska Adrianna Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
52 Górnicka Ewa Zaborowo Bieg 2,5 km
53 Górnicka Karolina Zaborowo Bieg 2,5 km
54 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
55 Goczyński Kazimierz Sierpc Marsz NW 5 km TKKF ,, Kubuś
56 Ciska Renata Płock Marsz NW 5 km Biegam W Sfetsze
57 Skrzypkowski Tomasz Otwock Bieg 10 km
58 BANIAK BARTŁOMIEJ STRZEMBOWO Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
59 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
60 Turalska Aneta Sierpc Bieg 10 km Biegaj z Dymkiem
61 Kopka Artur Winnica Bieg 10 km Lider Winnica
62 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk Bieg 2,5 km Lider Winnica
63 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo Bieg 2,5 km TKKF KUBUŚ Sierpc
64 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10 km
65 Anowski Adrian Drochowo Bieg 2,5 km
66 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 2,5 km
67 Podlecki Krzysztof Młock Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
68 Podlecki Maciej Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów
69 stanecka małgorzata skierniewice Bieg 10 km parkrun skierniewice
70 stanecka zuzia skierniewice Bieg 2,5 km
71 stanecki maciej skierniewice Marsz NW 5 km ZSI Skierniewice
72 stanecki marcin skierniewice Marsz NW 5 km parkrun skierniewice
73 Buczyński Kacper Naborowo Bieg 2,5 km
74 Buczynska Wioleta Naborowo Bieg 2,5 km
75 BUDNIAK ALEKSANDRA Władysławowo Marsz NW 5 km
76 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10 km
77 Śliwiak Justyna Warszawa Bieg 10 km KB Promyk Ciechanów
78 Gocejna Przemysław Warszawa Marsz NW 5 km
79 Lewandowski Mateusz Sarbiewo Bieg 10 km
80 Jankowska Edyta Warszawa Marsz NW 5 km
81 Otto Zdzisława Warszawa Bieg 10 km
82 Balcerzak Andrzej Warszawa Bieg 10 km
83 Andrejew Agnieszka Ząbki Bieg 10 km Bóbr Tłuszcz
84 Wentykier Piotr Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
85 Malinowski Łukasz Nasielsk Bieg 10 km Nasielsk Baszta Team
86 Bogudał Dariusz Rzy Bieg 2,5 km
87 Kujawska Anna Rzy Bieg 2,5 km
88 Szczygieł Sławomir Płońsk Marsz NW 5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
89 Ciećwierz Mariusz Parlin Bieg 10 km No Pain Team
90 Bryśkiewicz Jacek Winnica Bieg 10 km Lider Winnica
91 Ostrzeniewska Monika Nasielsk Bieg 2,5 km
92 Wypysiński Paweł Czermno Bieg 10 km
93 Wypysińska Ewa Czermno Bieg 10 km
94 Gocejna Beata Płońsk Marsz NW 5 km
95 Obrębska Elżbieta Płońsk Marsz NW 5 km NW Człapski Płońsk
96 Tomaszewska Marlena Nowe Naruszewo Bieg 10 km
97 Peszczyński mateusz Ciechanów Bieg 2,5 km mazovia proactiv
98 Łęcka Agata Wólka gm.Radzanowo Bieg 10 km Active Runners Płock
99 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg 2,5 km
100 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg 10 km


Wyświetleń: 6062

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ