III Bieg Wiosny - Tustań 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1961
2 Mikulski Tomasz Łazy Bieg 10 km UKS Filipides Teresin 1996
3 Popławska Jolanta Dziekanów Polski Marsz NW 5 km 1969
4 Paczuski Mariusz Słupno Bieg 10 km Słupno Biega 1973
5 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg 10 km zawidz 1985
6 Michalak Beata Płońsk Bieg 10 km 1969
7 Michalak Martyna Warszawa Bieg 10 km 1992
8 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny Bieg 10 km 1967
9 Adamus Justyna Nasielsk Bieg 2,5 km 1990
10 Jarosiewicz Kacper Nowe Naruszewo Bieg 2,5 km 2006
11 Kłosiewicz Karolina Nowe Naruszewo Bieg 2,5 km 1999
12 Drążdżewski Przemysław Nasielsk Bieg 2,5 km 1987
13 Ziemkiewicz Anna Wola Czerwińska Bieg 10 km 1987
14 Kępczyńska Ewa Borowiczki-Pieńki Bieg 10 km 1990
15 Gromek Mariusz WARSZAWA Bieg 10 km 1988
16 Michalik Julia WARSZAWA Bieg 10 km 1992
17 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10 km 1983
18 Adamski Robert Płońsk Bieg 2,5 km 1981
19 Jaszczur Piotr Płońsk Bieg 2,5 km 1981
20 Mikołajczyk Anna Naruszewo Bieg 2,5 km 2007
21 Pustoła Amelka Naruszewo Bieg 2,5 km 2007
22 Mikołajczyk Iwona Naruszewo Bieg 2,5 km 1982
23 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg 2,5 km 1955
24 Jaszczur Grzegorz Płońsk Bieg 2,5 km 1956
25 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1999
26 Chmielewski Mateusz Płońsk Bieg 2,5 km 1993
27 Jaszczur Oliwia Białystok Bieg 2,5 km 2004
28 Jaszczur Bartosz Białystok Bieg 2,5 km 1982
29 Barszczewska Marta Warszawa Bieg 2,5 km GACA RUN 1987
30 Żochowski Robert Płońsk Bieg 2,5 km 1976
31 WIŚNIEWSKA MAGDALENA DŁUŻNIEWO Bieg 10 km 1984
32 Bobowicz Rafał Niepiekła Bieg 10 km Huragan Trebki Stare 1988
33 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1981
34 Konofalska Elżbieta Płońsk Bieg 10 km 1973
35 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg 2,5 km 1993
36 Pesta Marek Płock Marsz NW 5 km 1963
37 Słupecka Liwia Zakroczym Bieg 10 km 1988
38 Jaszczur Michał Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1981
39 Skórczyński Patryk Nacpolsk Bieg 2,5 km 1994
40 Falaciński Mateusz Kuchary Skotniki Bieg 2,5 km 1998
41 Szmulewicz Michał Bodzanów Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW 1976
42 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓw Bieg 10 km Mazovia ProActiv, 2 ORel Przasnysz 1986
43 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk 1971
44 Kamińska Maria Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk 1954
45 Pawłowski Waldemar Kępa Polska Bieg 10 km 1960
46 Lewandowski Krzysztof Bodzanów Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW 1961
47 Głowacka Aneta Bodzanów Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW 1986
48 Figórski Paweł Glinojeck Bieg 10 km 1987
49 Zając Julia Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega 2004
50 Zając Ola Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega 2008
51 Zając Jacek Ożarów Mazowiecki Bieg 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega 1977
52 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg 10 km KM Aktywni Sochaczew 1967
53 Glib Anna Warszawa Bieg 10 km 1978
54 Połeć Łukasz Sochaczew Bieg 10 km 1984
55 POŁEĆ ANDRZEJ SOCHACZEW Bieg 10 km 1965
56 Ksyna Bogusław Kamion Mały Bieg 10 km OSP Kamion 1956
57 Babula Jarosław Pruszków Bieg 2,5 km Bank Millennium 1983
58 Ciarka Henryk Płońsk Marsz NW 5 km 1949
59 Ciarka Paweł Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1973
60 Ciarka Renata Płońsk Bieg 2,5 km 1977
61 Grzegrzółka Michał Płońsk Bieg 10 km 1980
62 Gąsiorowski Piotrek Studzianki Bieg 2,5 km Nasielsk Baszta Team 1997
63 Gański Mateusz Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km 2003
64 Gański Robert Ożarów Mazowiecki Marsz NW 5 km NORD- Fit LEKI TEAM 1969
65 Dylewski Jarosław Studzianki Bieg 2,5 km 1982
66 Adamus Michal Nasielsk Bieg 2,5 km 1987
67 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1975
68 Grabowski Jacek Dębowo Bieg 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów 1973
69 Nadolski Piotr Radzanów Bieg 10 km Radzanów 1964
70 Mosiej Iwona Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1976
71 Żebrowski Mirosław Płońsk Bieg 10 km 1952
72 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1954
73 Typa Lucyna Naruszewo Marsz NW 5 km 1958
74 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1984
75 Ferski Andrzej Płońsk Bieg 10 km AGR Płońsk 1952
76 Romanowicz Michał Legionowo Marsz NW 5 km 1977
77 Brzózka Krzysiek Płock Bieg 10 km Active Runners Płock 1972
78 Zalewski Krzysztof Nasielsk Bieg 10 km 1963
79 STAWIARSKI KRZYSZTOF KĘPA POLSKA Bieg 10 km SOKÓŁ BODZANÓW 1969
80 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock 1973
81 Kłoszewski Marcin Baboszewo Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1993
82 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk 1954
83 Marciniak Jarosław Żukowo Bieg 2,5 km 1983
84 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk 1939
85 Nadolski Dariusz Stawiszyn-Zwalewo 10 Bieg 10 km Nieugięci-Zwalewo 1974
86 Okraszewski Dariusz Słupno Bieg 10 km Fujitsu Running Team Łódź 1982
87 Bujak Wojciech Słupno Bieg 10 km 1979
88 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk 1952
89 Siewierski Łukasz Warszawa Bieg 10 km 1991
90 Makowska Katarzyna Warszawa Bieg 10 km 1991
91 Nowicka Hanna Januszewo Marsz NW 5 km 1964
92 Chojnacka Krystyna Sierpc ul dworcowa 3B Bieg 10 km 1952
93 Cyparska Adrianna Płock Bieg 10 km Active Runners Płock 1980
94 Górnicka Ewa Zaborowo Bieg 2,5 km 1979
95 Górnicka Karolina Zaborowo Bieg 2,5 km 2005
96 Grzegorczyk Maciej Stare Babice Bieg 10 km 1978
97 Grzegorczyk Aneta Stare Babice Marsz NW 5 km 1977
98 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 1961
99 Goczyński Kazimierz Sierpc Marsz NW 5 km TKKF ,, Kubuś 1951
100 Ciska Renata Płock Marsz NW 5 km Biegam W Sfetsze 1982


Wyświetleń: 4817

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ