III Bieg Wiosny - Tustań 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
2 Mikulski Tomasz Łazy Bieg 10 km UKS Filipides Teresin
3 Popławska Jolanta Dziekanów Polski Marsz NW 5 km
4 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg 10 km zawidz
5 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10 km
6 Adamski Robert Płońsk Bieg 2,5 km
7 Jaszczur Piotr Płońsk Bieg 2,5 km
8 Konofalska Elżbieta Płońsk Bieg 10 km
9 Jaszczur Michał Płońsk Bieg 2,5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
10 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
11 Kamińska Maria Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
12 Zając Julia Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega
13 Zając Ola Ożarów Mazowiecki Bieg 2,5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega
14 Zając Jacek Ożarów Mazowiecki Bieg 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega
15 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
16 Mosiej Iwona Ciechanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
17 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
18 Zalewski Krzysztof Nasielsk Bieg 10 km
19 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10 km Active Runners Płock
20 Kłoszewski Marcin Baboszewo Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
21 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
22 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
23 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5 km Grupa Nordic Walking Płońsk
24 Nowicka Hanna Januszewo Marsz NW 5 km
25 Cyparska Adrianna Płock Bieg 10 km Active Runners Płock
26 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
27 Turalska Aneta Sierpc Bieg 10 km Biegaj z Dymkiem
28 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10 km
29 Anowski Adrian Drochowo Bieg 2,5 km
30 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 2,5 km
31 BUDNIAK ALEKSANDRA Władysławowo Marsz NW 5 km
32 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10 km
33 Śliwiak Justyna Warszawa Bieg 10 km KB Promyk Ciechanów
34 Gocejna Przemysław Warszawa Marsz NW 5 km
35 Lewandowski Mateusz Sarbiewo Bieg 10 km
36 Jankowska Edyta Warszawa Marsz NW 5 km
37 Szczygieł Sławomir Płońsk Marsz NW 5 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
38 Wypysiński Paweł Czermno Bieg 10 km
39 Wypysińska Ewa Czermno Bieg 10 km
40 Gocejna Beata Płońsk Marsz NW 5 km
41 Obrębska Elżbieta Płońsk Marsz NW 5 km NW Człapski Płońsk
42 Peszczyński mateusz Ciechanów Bieg 2,5 km mazovia proactiv
43 Zawadzka Agnieszka Ciechanów Bieg 2,5 km
44 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg 10 km
45 Bany Robert Sokołówek Bieg 10 km KB Promyk Ciechanów
46 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5 km Biegam W Sfetsze
47 Olbryś Stanisław Nasielsk Bieg 10 km
48 Dziarnowski Włodek Płock Bieg 10 km
49 Wypysiński Rafał Warszawa Bieg 10 km
50 Jaworska Marlena Gostynin Bieg 10 km
51 Pawłowska Lilianna Gostynin Bieg 10 km
52 Wypysińska Anna Warszawa Bieg 10 km
53 Pokropińska Weronika Gostynin Bieg 10 km
54 Piekut Kamil Nacpolsk Bieg 10 km
55 Świercz Małgorzata Płońsk Marsz NW 5 km NW Człapski Płońsk
56 Czerwińska Justyna Dłutowo Bieg 2,5 km -
57 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg 10 km NO PAIN TEAM & ARISING ANGELS
58 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
59 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg 10 km
60 Szostak Iwona Strzembowo Bieg 10 km
61 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg 10 km
62 Świercz Andrzej Płońsk Bieg 10 km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO


Wyświetleń: 5134

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ