Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
2 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
3 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg 10 km | ||
4 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
5 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
6 | Czechoski Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Entre.pl TEAM | |
7 | Paprota Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | AGR Płońsk | |
8 | Perchaluk Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Entre.pl TEAM | |
9 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10 km | NO PAIN TEAM & ARISING ANGELS | |
10 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg 10 km | ||
11 | Cybulski Jacek | Jarocin | Polska | Bieg 10 km | ||
12 | Bronowski Paweł | Nowy Reczyn | Polska | Bieg 10 km | ||
13 | Bińczycki Mariusz | Podsmardzewo | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
14 | Tomaszewski Arkadiusz | Naruszewo | Polska | Bieg 10 km | ||
15 | Piekut Kamil | Nacpolsk | Polska | Bieg 10 km | ||
16 | Pokropińska Weronika | Gostynin | Polska | Bieg 10 km | ||
17 | Wypysińska Anna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
18 | Pawłowska Lilianna | Gostynin | Polska | Bieg 10 km | ||
19 | Jaworska Marlena | Gostynin | Polska | Bieg 10 km | ||
20 | Wypysiński Rafał | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
21 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
22 | Dziarnowski Włodek | Płock | Polska | Bieg 10 km | ||
23 | Idzikowski Robert | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
24 | Bednarek Paulina | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10 km | ||
25 | Olbryś Stanisław | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | ||
26 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | ||
27 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg 10 km | KB Promyk Ciechanów | |
28 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
29 | Łęcka Agata | Wólka gm.Radzanowo | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
30 | Kulesza Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Trucht Tarchomin Team | |
31 | Tomaszewska Marlena | Nowe Naruszewo | Polska | Bieg 10 km | ||
32 | Wypysińska Ewa | Czermno | Polska | Bieg 10 km | ||
33 | Wypysiński Paweł | Czermno | Polska | Bieg 10 km | ||
34 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
35 | Ciećwierz Mariusz | Parlin | Polska | Bieg 10 km | No Pain Team | |
36 | Karasiewicz Paweł | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
37 | Malinowski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | Nasielsk Baszta Team | |
38 | Andrejew Agnieszka | Ząbki | Polska | Bieg 10 km | Bóbr Tłuszcz | |
39 | Balcerzak Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
40 | Otto Zdzisława | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
41 | Lewandowski Mateusz | Sarbiewo | Polska | Bieg 10 km | ||
42 | Śliwiak Justyna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | KB Promyk Ciechanów | |
43 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
44 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | Bieg 10 km | parkrun skierniewice | |
45 | Podlecki Maciej | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
46 | Podlecki Krzysztof | Młock | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
47 | Zakrzewska Joanna | Wichorowo | Polska | Bieg 10 km | ||
48 | Kopka Artur | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
49 | Turalska Aneta | Sierpc | Polska | Bieg 10 km | Biegaj z Dymkiem | |
50 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
51 | BANIAK BARTŁOMIEJ | STRZEMBOWO | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
52 | Skrzypkowski Tomasz | Otwock | Polska | Bieg 10 km | ||
53 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
54 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
55 | Chojnacka Krystyna | Sierpc ul dworcowa 3B | Polska | Bieg 10 km | ||
56 | Kłoszewski Marcin | Baboszewo | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
57 | Szymański Artur | Górki, gm. Gąbin | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
58 | STAWIARSKI KRZYSZTOF | KĘPA POLSKA | Polska | Bieg 10 km | SOKÓŁ BODZANÓW | |
59 | Zalewski Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | ||
60 | Brzózka Krzysiek | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
61 | Ferski Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | AGR Płońsk | |
62 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
63 | Mosiej Iwona | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
64 | Grabowski Jacek | Dębowo | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
65 | Lubińska Aneta | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
66 | Grzegrzółka Michał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
67 | POŁEĆ ANDRZEJ | SOCHACZEW | Polska | Bieg 10 km | ||
68 | Połeć Łukasz | Sochaczew | Polska | Bieg 10 km | ||
69 | Adamkiewicz Mirosław | Sochaczew | Polska | Bieg 10 km | KM Aktywni Sochaczew | |
70 | Zając Jacek | Ożarów Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | KB Ożarów Mazowiecki Biega | |
71 | Pawłowski Waldemar | Kępa Polska | Polska | Bieg 10 km | ||
72 | MAKOWSKI MICHAŁ | CIECHANÓw | Polska | Bieg 10 km | Mazovia ProActiv, 2 ORel Przasnysz | |
73 | Szmulewicz Michał | Bodzanów | Polska | Bieg 10 km | SOKÓŁ BODZANÓW | |
74 | Słupecka Liwia | Zakroczym | Polska | Bieg 10 km | ||
75 | Konofalska Elżbieta | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
76 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | Bieg 10 km | Huragan Trebki Stare | |
77 | Grzelak Robert | Zdziarka | Polska | Bieg 10 km | ||
78 | Michalik Julia | WARSZAWA | Polska | Bieg 10 km | ||
79 | Gromek Mariusz | WARSZAWA | Polska | Bieg 10 km | ||
80 | Ziemkiewicz Anna | Wola Czerwińska | Polska | Bieg 10 km | ||
81 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | Polska | Bieg 10 km | ||
82 | Michalak Martyna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
83 | Michalak Beata | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
84 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg 10 km | zawidz | |
85 | Paczuski Mariusz | Słupno | Polska | Bieg 10 km | Słupno Biega | |
86 | Mikulski Tomasz | Łazy | Polska | Bieg 10 km | UKS Filipides Teresin | |
87 | Czerwińska Justyna | Dłutowo | Polska | Bieg 2,5 km | - | |
88 | Zawadzka Agnieszka | Ciechanów | Polska | Bieg 2,5 km | ||
89 | Peszczyński mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg 2,5 km | mazovia proactiv | |
90 | Ostrzeniewska Monika | Nasielsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
91 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Bieg 2,5 km | ||
92 | Bogudał Dariusz | Rzy | Polska | Bieg 2,5 km | ||
93 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
94 | Ostrowska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
95 | Buczynska Wioleta | Naborowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
96 | Buczyński Kacper | Naborowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
97 | stanecka zuzia | skierniewice | Polska | Bieg 2,5 km | ||
98 | żmuda dawid | sochocin | Polska | Bieg 2,5 km | ||
99 | Mariańska Katarzyna | Radzymin | Polska | Bieg 2,5 km | ||
100 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 2,5 km |
Wyświetleń: 9749