Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamkiewicz Mirosław | Sochaczew | Polska | Bieg 10 km | KM Aktywni Sochaczew | |
2 | Adamski Robert | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
3 | Andrejew Agnieszka | Ząbki | Polska | Bieg 10 km | Bóbr Tłuszcz | |
4 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
5 | Babula Jarosław | Pruszków | Polska | Bieg 2,5 km | Bank Millennium | |
6 | Balcerzak Andrzej | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
7 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg 2,5 km | Lider Winnica | |
8 | BANIAK BARTŁOMIEJ | STRZEMBOWO | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
9 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
10 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg 10 km | KB Promyk Ciechanów | |
11 | Barszczewska Marta | Warszawa | Polska | Bieg 2,5 km | GACA RUN | |
12 | Bednarek Paulina | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10 km | ||
13 | Bińczycki Mariusz | Podsmardzewo | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
14 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | Bieg 10 km | Huragan Trebki Stare | |
15 | Bogudał Dariusz | Rzy | Polska | Bieg 2,5 km | ||
16 | Bronowski Paweł | Nowy Reczyn | Polska | Bieg 10 km | ||
17 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
18 | Brzózka Krzysiek | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
19 | Buczynska Wioleta | Naborowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
20 | Buczyński Kacper | Naborowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
21 | BUDNIAK ALEKSANDRA | Władysławowo | Polska | Marsz NW 5 km | ||
22 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
23 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
24 | Chojnacka Krystyna | Sierpc ul dworcowa 3B | Polska | Bieg 10 km | ||
25 | Ciarka Henryk | Płońsk | Polska | Marsz NW 5 km | ||
26 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
27 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
28 | Cichocka Renata | Warszawa | Polska | Marsz NW 5 km | ||
29 | Ciećwierz Mariusz | Parlin | Polska | Bieg 10 km | No Pain Team | |
30 | Ciska Renata | Płock | Polska | Marsz NW 5 km | Biegam W Sfetsze | |
31 | Cybulski Jacek | Jarocin | Polska | Bieg 10 km | ||
32 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 10 km | Active Runners Płock | |
33 | Czechoski Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Entre.pl TEAM | |
34 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
35 | Czerwińska Justyna | Dłutowo | Polska | Bieg 2,5 km | - | |
36 | Denkiewicz Jacek | Zawidz | Polska | Bieg 10 km | zawidz | |
37 | Dziarnowski Włodek | Płock | Polska | Bieg 10 km | ||
38 | Falaciński Mateusz | Kuchary Skotniki | Polska | Bieg 2,5 km | ||
39 | Ferski Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | AGR Płońsk | |
40 | Gałecka Katarzyna | Ząbki | Polska | Marsz NW 5 km | STARLIFE TEAM Nordic Walking | |
41 | Gocejna Beata | Płońsk | Polska | Marsz NW 5 km | ||
42 | Gocejna Przemysław | Warszawa | Polska | Marsz NW 5 km | ||
43 | Goczyński Kazimierz | Sierpc | Polska | Marsz NW 5 km | TKKF ,, Kubuś | |
44 | Górnicka Ewa | Zaborowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
45 | Górnicka Karolina | Zaborowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
46 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg 10 km | ||
47 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
48 | Grabowski Jacek | Dębowo | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
49 | Gromek Mariusz | WARSZAWA | Polska | Bieg 10 km | ||
50 | Grzegrzółka Michał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
51 | Grzelak Robert | Zdziarka | Polska | Bieg 10 km | ||
52 | Idzikowski Robert | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
53 | Jankowska Edyta | Warszawa | Polska | Marsz NW 5 km | ||
54 | Jaszczur Michał | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
55 | Jaszczur Piotr | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
56 | Jaworska Marlena | Gostynin | Polska | Bieg 10 km | ||
57 | Kamińska Maria | Płońsk | Polska | Marsz NW 5 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |
58 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Marsz NW 5 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |
59 | Karasiewicz Paweł | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
60 | Konofalska Elżbieta | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
61 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
62 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | ||
63 | Kopka Artur | Winnica | Polska | Bieg 10 km | Lider Winnica | |
64 | Kowalska Magdalena | Przemkowo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
65 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Bieg 2,5 km | ||
66 | Kulesza Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Trucht Tarchomin Team | |
67 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | Polska | Bieg 2,5 km | TKKF KUBUŚ Sierpc | |
68 | Kłoszewski Marcin | Baboszewo | Polska | Bieg 10 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
69 | Lewandowski Mateusz | Sarbiewo | Polska | Bieg 10 km | ||
70 | Lubińska Aneta | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
71 | MAKOWSKI MICHAŁ | CIECHANÓw | Polska | Bieg 10 km | Mazovia ProActiv, 2 ORel Przasnysz | |
72 | Malinowski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | Nasielsk Baszta Team | |
73 | Mariańska Katarzyna | Radzymin | Polska | Bieg 2,5 km | ||
74 | Michalak Beata | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
75 | Michalak Martyna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
76 | Michalik Julia | WARSZAWA | Polska | Bieg 10 km | ||
77 | Mieszkowski Maciej | Dziekanów Leśny | Polska | Bieg 10 km | ||
78 | Mikołajczyk Anna | Naruszewo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
79 | Mikołajczyk Iwona | Naruszewo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
80 | Mikulski Tomasz | Łazy | Polska | Bieg 10 km | UKS Filipides Teresin | |
81 | Mosiej Iwona | Ciechanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
82 | Nowicka Hanna | Januszewo | Polska | Marsz NW 5 km | ||
83 | Obrębska Elżbieta | Płońsk | Polska | Marsz NW 5 km | NW Człapski Płońsk | |
84 | Olbryś Stanisław | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | ||
85 | Ostrowska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
86 | Ostrzeniewska Monika | Nasielsk | Polska | Bieg 2,5 km | ||
87 | Otto Zdzisława | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
88 | Paczuski Mariusz | Słupno | Polska | Bieg 10 km | Słupno Biega | |
89 | Paprota Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | AGR Płońsk | |
90 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
91 | Pawłowska Lilianna | Gostynin | Polska | Bieg 10 km | ||
92 | Pawłowski Waldemar | Kępa Polska | Polska | Bieg 10 km | ||
93 | Perchaluk Magdalena | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Entre.pl TEAM | |
94 | Pesta Marek | Płock | Polska | Marsz NW 5 km | ||
95 | Peszczyński mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg 2,5 km | mazovia proactiv | |
96 | Piekarz Agnieszka | Płońsk | Polska | Marsz NW 5 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |
97 | Piekut Kamil | Nacpolsk | Polska | Bieg 10 km | ||
98 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10 km | NO PAIN TEAM & ARISING ANGELS | |
99 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | ||
100 | Podlecki Krzysztof | Młock | Polska | Bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów |
Wyświetleń: 9700