START osoby dorosłe
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Schmidt Janusz Połczyno START osoby dorosłe Biegam z żoną :) opłacono on-line
2 Czerski Krzysztof Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
3 Boza Beata Gdynia START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
4 Labudda Monika Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
5 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo START osoby dorosłe opłacono on-line
6 Humanowski Maciej Władysławowo START osoby dorosłe OSP Władysławowo | KP PSP Puck opłacono on-line
7 Owczarek Jacek Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
8 Owczarek Katarzyna Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
9 Grzegorek Anna Zbychowo START osoby dorosłe Ambitious Runners Team opłacono on-line
10 Budzisz Radosław Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
11 Floryszczyk Krzysztof Rotmanka START osoby dorosłe opłacono on-line
12 Albecka Olimpia Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
13 Melzer Anna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
14 Bielecki Michał Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
15 Bielecka Alicja Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
16 Bielecka Aleksandra Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
17 Nowicka-Bielecka Kornelia Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
18 Bielecki Tadeusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
19 Pupiec Mariusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
20 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
21 Werra Maciej Rumia START osoby dorosłe opłacono on-line
22 KUCHNOWSKI OSKAR MINKOWICE START osoby dorosłe opłacono on-line
23 Kuchnowski Henryk Minkowice START osoby dorosłe LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
24 Kuchnowski Karol Werblinia START osoby dorosłe 4 FUN TEAM opłacono on-line
25 Słowińska Klaudia Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
26 Słowińska Aneta Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
27 Tołodziecka Julia Gdańsk START osoby dorosłe opłacono on-line
28 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
29 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
30 Maj Adam Puck START osoby dorosłe Majsports opłacono on-line
31 Melzer Arkadiusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
32 Melzer Hanna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
33 Śliwiński Sławomir Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
34 Śliwińska Michalina Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
35 Willner Waldemar Domatówko START osoby dorosłe LZS Domatówko opłacono on-line
36 Dettlaff Mariusz Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
37 Lemke Mateusz Łebcz START osoby dorosłe opłacono on-line
38 Dettlaff Natalia Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
39 Dettlaff Monika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
40 Dettlaff Arek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
41 Dettlaff Wiktoria Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
42 Dettlaff Krstyna Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
43 Dettlaff Wlodek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
44 Stromidło Jan Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
45 Chojnacka Natalia Lisewo START osoby dorosłe KROKOWA BIEGA opłacono on-line
46 Pawlina Julia Puck START osoby dorosłe LKS Ziemi Puckiej opłacono on-line
47 Pawlina Przemysław Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
48 Mach Izabela Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
49 Kubawska Agnieszka Łebcz START osoby dorosłe Wymiatacze opłacono on-line
50 Okrój Mariusz Domatówko START osoby dorosłe Klub Biegaczy Jysk opłacono on-line
51 Mirończuk Elżbieta Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
52 Mirończuk Włodzimierz Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
53 Pulczyński Robert Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
54 Pulczyńska Anna Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
55 Waruszewska Lucyna Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
56 Waruszewski Karol Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
57 Lewińska Dominika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
58 Kulczycki Jan GDAŃSK START osoby dorosłe opłacono on-line
59 Gojke Dawid Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
60 Kortas Marcin Wladysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
61 Chudzik Beata Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
62 Budzisz Rafał Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
63 Koralewska Balbina Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
64 Dorobczyński Marek Chałupy START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
65 Kopicka Eliza Gdańsk START osoby dorosłe kopiki opłacono on-line
66 Klukowski Marcin Lębork START osoby dorosłe UNIA Racing Team opłacono on-line
67 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START osoby dorosłe ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
68 STEMPNIAK Michał HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
69 ORESZKE RADOSŁAW KARWIA START osoby dorosłe BIEGAM Z TATĄ opłacono on-line
70 Oreszke Jan karwia START osoby dorosłe KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM opłacono on-line
71 Skoczek Izabela Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
72 Lesner Dariusz Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
73 STEMPNIAK Katarzyna HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
74 STEMPNIAK Zbigniew HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
75 Matejuk Robert Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
76 Skoczek Malgorzata Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
77 Kohnke Piotr Jastarnia START osoby dorosłe opłacono on-line
78 Konieczna Monika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
79 Kohnke Joanna Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
80 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
81 Buczkowski Damian Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
82 Weiland Cyprian Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
83 Weiland Agnieszka Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
84 Weiland Adrian Slupsk START osoby dorosłe opłacono on-line
85 Kroll Rafal Wladyslawowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
86 Patalas Angelika Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
87 Hewelt Mateusz Puck START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
88 Sikorra Beata Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
89 Miotk Luiza Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
90 Konopka Paweł Władysławowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
91 DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA Władysławowo START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
92 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
93 Szomborg Mariusz Chłapowo START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
94 Schmidt Agnieszka Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
95 Zelewska Krystyna Połczyno START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
96 Skarżyńska Alina Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
97 Stankiewicz Estera Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
98 Kotlińska Anita Poznań START osoby dorosłe opłacono on-line
99 Konkel Edyta Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
100 Konkel Andrzej Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line


Wyświetleń: 5023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ