Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Schmidt Janusz Połczyno START osoby dorosłe Biegam z żoną :) opłacono on-line
2 Czerski Krzysztof Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
3 Boza Beata Gdynia START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
4 Labudda Monika Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
5 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo START osoby dorosłe opłacono on-line
6 Humanowski Maciej Władysławowo START osoby dorosłe OSP Władysławowo | KP PSP Puck opłacono on-line
7 Jankowski Grzegorz BYTÓW START osoby dorosłe Świat płytek u Kryspina
8 Owczarek Jacek Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
9 Owczarek Katarzyna Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
10 Grzegorek Anna Zbychowo START osoby dorosłe Ambitious Runners Team opłacono on-line
11 Budzisz Radosław Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
12 Floryszczyk Krzysztof Rotmanka START osoby dorosłe opłacono on-line
13 Albecka Olimpia Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
14 Kuropatwa Łukasz Rumia START osoby dorosłe Bażant Team
15 Zegarlińska Magdalena Władysławowo START osoby dorosłe
16 Wicher Marlena Władysławowo START osoby dorosłe
17 Melzer Anna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
18 Bielecka Marta Rumia START dzieci do 10 lat UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
19 Bielecki Michał Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
20 Bielecka Alicja Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
21 Bielecka Aleksandra Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
22 Nowicka-Bielecka Kornelia Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
23 Bielecki Tadeusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
24 Pupiec Mariusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
25 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
26 Werra Ziemowit Rumia START dzieci do 10 lat opłacono on-line
27 Werra Maciej Rumia START osoby dorosłe opłacono on-line
28 KUCHNOWSKI OSKAR MINKOWICE START osoby dorosłe opłacono on-line
29 KUCHNOWSKI DOMINIK WERBLINIA START dzieci do 10 lat 4 FUN TEAM opłacono on-line
30 Kuchnowski Henryk Minkowice START osoby dorosłe LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
31 Kuchnowski Karol Werblinia START osoby dorosłe 4 FUN TEAM opłacono on-line
32 Kroll Wiktor WLADYSLAWOWO START dzieci do 10 lat KORNA BIEGA opłacono on-line
33 Słowińska Klaudia Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
34 Słowińska Aneta Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
35 Budzisz Amelia Chałupy START dzieci do 10 lat Chałupy opłacono on-line
36 Tołodziecka Julia Gdańsk START osoby dorosłe opłacono on-line
37 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
38 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
39 Maj Adam Puck START osoby dorosłe Majsports opłacono on-line
40 Melzer Arkadiusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
41 Melzer Hanna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
42 Śliwiński Sławomir Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
43 Śliwińska Michalina Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
44 Willner Waldemar Domatówko START osoby dorosłe LZS Domatówko opłacono on-line
45 Dettlaff Mariusz Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
46 Lemke Mateusz Łebcz START osoby dorosłe opłacono on-line
47 Dettlaff Natalia Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
48 Dettlaff Monika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
49 Dettlaff Arek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
50 Dettlaff Wiktoria Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
51 Dettlaff Krstyna Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
52 Dettlaff Wlodek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
53 Stromidło Jan Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
54 Pawlina Julia Puck START osoby dorosłe LKS Ziemi Puckiej opłacono on-line
55 Pawlina Przemysław Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
56 Mach Izabela Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
57 Kubawska Agnieszka Łebcz START osoby dorosłe Wymiatacze opłacono on-line
58 Okrój Mariusz Domatówko START osoby dorosłe Klub Biegaczy Jysk opłacono on-line
59 Mirończuk Elżbieta Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
60 Mirończuk Włodzimierz Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
61 Pulczyński Robert Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
62 Pulczyńska Anna Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
63 Waruszewska Lucyna Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
64 Waruszewski Karol Tczew START osoby dorosłe Biegający Tczew opłacono on-line
65 Lewińska Dominika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
66 Kulczycki Jan GDAŃSK START osoby dorosłe opłacono on-line
67 Gojke Aleks Władysławowo START dzieci do 10 lat opłacono on-line
68 Gojke Dawid Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
69 Roraf Magdalena Celbowo START osoby dorosłe Team Kreft
70 Kortas Marcin Wladysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
71 Chudzik Beata Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
72 Budzisz Rafał Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
73 Pietruszkiewicz Antoni Celbowo START dzieci do 10 lat KORNA BIEGA
74 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA
75 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo START osoby dorosłe
76 Koralewska Balbina Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
77 Dorobczyńska Maja Chałupy START dzieci do 10 lat opłacono on-line
78 Dorobczyński Marek Chałupy START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
79 Kopicka Eliza Gdańsk START osoby dorosłe kopiki opłacono on-line
80 Klukowska Magda Lębork START dzieci do 10 lat UNIA Racing Team opłacono on-line
81 Klukowska Martyna Lębork START dzieci do 10 lat UNIA Racing Team opłacono on-line
82 Klukowski Marcin Lębork START osoby dorosłe UNIA Racing Team opłacono on-line
83 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START osoby dorosłe ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
84 STEMPNIAK Michał HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
85 STEMPNIAK Danuta HEL START dzieci do 10 lat REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
86 ORESZKE RADOSŁAW KARWIA START osoby dorosłe BIEGAM Z TATĄ opłacono on-line
87 Oreszke Jan karwia START osoby dorosłe KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM opłacono on-line
88 Skoczek Izabela Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
89 Lesner Dariusz Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
90 STEMPNIAK Katarzyna HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
91 STEMPNIAK Zbigniew HEL START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
92 Matejuk Robert Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
93 Skoczek Malgorzata Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
94 Szczerba Dominika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia
95 Kohnke Piotr Jastarnia START osoby dorosłe opłacono on-line
96 Konieczna Monika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
97 Kohnke Joanna Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
98 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
99 Buczkowski Wojciech Władysławowo START dzieci do 10 lat Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
100 Buczkowski Damian Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line


Wyświetleń: 4133

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ