Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schmidt Janusz | Połczyno | Polska | START osoby dorosłe | Biegam z żoną :) | opłacono on-line |
2 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | START osoby dorosłe | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
3 | Boza Beata | Gdynia | Polska | START osoby dorosłe | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
4 | Labudda Monika | Swarzewo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
5 | Dettlaff Dawid | Gnieżdżewo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
6 | Humanowski Maciej | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | OSP Władysławowo | KP PSP Puck | opłacono on-line |
7 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
8 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
9 | Grzegorek Anna | Zbychowo | Polska | START osoby dorosłe | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
10 | Budzisz Radosław | Chałupy | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
11 | Floryszczyk Krzysztof | Rotmanka | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
12 | Albecka Olimpia | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
13 | Melzer Anna | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
14 | Bielecka Marta | Rumia | Polska | START dzieci do 10 lat | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
15 | Bielecki Michał | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
16 | Bielecka Alicja | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
17 | Bielecka Aleksandra | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
18 | Nowicka-Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
19 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
20 | Pupiec Mariusz | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
21 | Pilarczyk-Pupiec Agnieszka | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
22 | Rambiert Mateusz | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
23 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | START dzieci do 10 lat | opłacono on-line | |
24 | Werra Maciej | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
25 | KUCHNOWSKI OSKAR | MINKOWICE | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
26 | KUCHNOWSKI DOMINIK | WERBLINIA | Polska | START dzieci do 10 lat | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
27 | Kuchnowski Henryk | Minkowice | Polska | START osoby dorosłe | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line |
28 | Kuchnowski Karol | Werblinia | Polska | START osoby dorosłe | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
29 | Kroll Wiktor | WLADYSLAWOWO | Polska | START dzieci do 10 lat | KORNA BIEGA | opłacono on-line |
30 | Słowińska Klaudia | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
31 | Słowińska Aneta | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
32 | Budzisz Amelia | Chałupy | Polska | START dzieci do 10 lat | Chałupy | opłacono on-line |
33 | Tołodziecka Julia | Gdańsk | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
34 | Tołodziecka Agnieszka | Żelistrzewo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
35 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
36 | Maj Adam | Puck | Polska | START osoby dorosłe | Majsports | opłacono on-line |
37 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
38 | Melzer Hanna | Rumia | Polska | START osoby dorosłe | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
39 | Śliwiński Sławomir | Werblinia | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
40 | Śliwińska Michalina | Werblinia | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
41 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | START osoby dorosłe | LZS Domatówko | opłacono on-line |
42 | Dettlaff Mariusz | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
43 | Lemke Mateusz | Łebcz | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
44 | Dettlaff Natalia | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
45 | Dettlaff Monika | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
46 | Dettlaff Arek | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
47 | Dettlaff Wiktoria | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
48 | Dettlaff Krstyna | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
49 | Dettlaff Wlodek | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
50 | Stromidło Jan | Swarzewo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
51 | Chojnacki Maciej | Lisewo | Polska | START dzieci do 10 lat | opłacono on-line | |
52 | Chojnacka Natalia | Lisewo | Polska | START osoby dorosłe | KROKOWA BIEGA | opłacono on-line |
53 | Pawlina Julia | Puck | Polska | START osoby dorosłe | LKS Ziemi Puckiej | opłacono on-line |
54 | Pawlina Przemysław | Puck | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
55 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
56 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | START osoby dorosłe | Wymiatacze | opłacono on-line |
57 | Okrój Mariusz | Domatówko | Polska | START osoby dorosłe | Klub Biegaczy Jysk | opłacono on-line |
58 | Mirończuk Elżbieta | Hel | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
59 | Mirończuk Włodzimierz | Hel | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
60 | Pulczyński Robert | Starzyno | START osoby dorosłe | opłacono on-line | ||
61 | Pulczyńska Anna | Starzyno | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
62 | Struck Patrycja | Jastarnia | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
63 | Waruszewska Lucyna | Tczew | Polska | START osoby dorosłe | Biegający Tczew | opłacono on-line |
64 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | START osoby dorosłe | Biegający Tczew | opłacono on-line |
65 | Lewińska Dominika | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
66 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
67 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | START dzieci do 10 lat | opłacono on-line | |
68 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
69 | Kortas Marcin | Wladysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
70 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
71 | Budzisz Rafał | Chałupy | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
72 | Koralewska Balbina | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
73 | Dorobczyńska Maja | Chałupy | Polska | START dzieci do 10 lat | opłacono on-line | |
74 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | START osoby dorosłe | KORNA BIEGA | opłacono on-line |
75 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | START osoby dorosłe | kopiki | opłacono on-line |
76 | Klukowska Magda | Lębork | Polska | START dzieci do 10 lat | UNIA Racing Team | opłacono on-line |
77 | Klukowska Martyna | Lębork | Polska | START dzieci do 10 lat | UNIA Racing Team | opłacono on-line |
78 | Klukowski Marcin | Lębork | Polska | START osoby dorosłe | UNIA Racing Team | opłacono on-line |
79 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | START osoby dorosłe | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
80 | STEMPNIAK Michał | HEL | Polska | START osoby dorosłe | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
81 | STEMPNIAK Danuta | HEL | Polska | START dzieci do 10 lat | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
82 | ORESZKE RADOSŁAW | KARWIA | Polska | START osoby dorosłe | BIEGAM Z TATĄ | opłacono on-line |
83 | Oreszke Jan | karwia | Polska | START osoby dorosłe | KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM | opłacono on-line |
84 | Skoczek Izabela | Warszawa | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
85 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
86 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Polska | START osoby dorosłe | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
87 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Polska | START osoby dorosłe | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
88 | Matejuk Robert | Warszawa | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
89 | Skoczek Malgorzata | Warszawa | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
90 | Kohnke Piotr | Jastarnia | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
91 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | START osoby dorosłe | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
92 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | START osoby dorosłe | Aktywna Jastarnia | opłacono on-line |
93 | BUCZKOWSKA AGNIESZKA | WŁADYSŁAWOWO | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
94 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | START dzieci do 10 lat | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
95 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | START osoby dorosłe | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
96 | Weiland Cyprian | Slupsk | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
97 | Weiland Agnieszka | Slupsk | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
98 | Weiland Adrian | Slupsk | Polska | START osoby dorosłe | opłacono on-line | |
99 | Kroll Rafal | Wladyslawowo | Polska | START osoby dorosłe | KORNA BIEGA | opłacono on-line |
100 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | START osoby dorosłe | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7105