Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Albecka Olimpia Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
2 Bielecka Aleksandra Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
3 Bielecka Alicja Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
4 Bielecka Marta Rumia START dzieci do 10 lat UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
5 Bielecki Michał Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
6 Bielecki Tadeusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
7 Boza Beata Gdynia START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
8 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
9 Buczkowski Damian Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
10 Buczkowski Wojciech Władysławowo START dzieci do 10 lat Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
11 Budzisz Amelia Chałupy START dzieci do 10 lat Chałupy opłacono on-line
12 Budzisz Radosław Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
13 Budzisz Rafał Chałupy START osoby dorosłe opłacono on-line
14 Chojnacka Natalia Lisewo START osoby dorosłe KROKOWA BIEGA opłacono on-line
15 Chojnacki Maciej Lisewo START dzieci do 10 lat opłacono on-line
16 Chudzik Beata Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
17 Czerski Krzysztof Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
18 DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA Władysławowo START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
19 Dettlaff Arek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
20 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo START osoby dorosłe opłacono on-line
21 Dettlaff Krstyna Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
22 Dettlaff Mariusz Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
23 Dettlaff Monika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
24 Dettlaff Natalia Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
25 Dettlaff Wiktoria Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
26 Dettlaff Wlodek Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
27 Dorobczyńska Maja Chałupy START dzieci do 10 lat opłacono on-line
28 Dorobczyński Marek Chałupy START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
29 Floryszczyk Krzysztof Rotmanka START osoby dorosłe opłacono on-line
30 Gojke Aleks Władysławowo START dzieci do 10 lat opłacono on-line
31 Gojke Dawid Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
32 Grzegorek Anna Zbychowo START osoby dorosłe Ambitious Runners Team opłacono on-line
33 Hewelt Mateusz Puck START osoby dorosłe REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
34 Humanowski Maciej Władysławowo START osoby dorosłe OSP Władysławowo | KP PSP Puck opłacono on-line
35 Jankowski Grzegorz BYTÓW START osoby dorosłe Świat płytek u Kryspina
36 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz START osoby dorosłe LZS Łebcz opłacono on-line
37 Klukowska Magda Lębork START dzieci do 10 lat UNIA Racing Team opłacono on-line
38 Klukowska Martyna Lębork START dzieci do 10 lat UNIA Racing Team opłacono on-line
39 Klukowski Marcin Lębork START osoby dorosłe UNIA Racing Team opłacono on-line
40 Kohnke Joanna Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
41 Kohnke Piotr Jastarnia START osoby dorosłe opłacono on-line
42 Konieczna Monika Jastarnia START osoby dorosłe Aktywna Jastarnia opłacono on-line
43 Konkel Andrzej Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
44 Konkel Edyta Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
45 Konopka Paweł Władysławowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
46 Kopicka Eliza Gdańsk START osoby dorosłe kopiki opłacono on-line
47 Koralewska Balbina Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
48 Kortas Marcin Wladysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
49 Kotlińska Anita Poznań START osoby dorosłe opłacono on-line
50 Kreft Maciej Puck START osoby dorosłe Tri Sea Władysławowo opłacono on-line
51 Kroll Rafal Wladyslawowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA opłacono on-line
52 Kroll Wiktor WLADYSLAWOWO START dzieci do 10 lat KORNA BIEGA opłacono on-line
53 Kubawska Agnieszka Łebcz START osoby dorosłe Wymiatacze opłacono on-line
54 KUCHNOWSKI DOMINIK WERBLINIA START dzieci do 10 lat 4 FUN TEAM opłacono on-line
55 Kuchnowski Henryk Minkowice START osoby dorosłe LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
56 Kuchnowski Karol Werblinia START osoby dorosłe 4 FUN TEAM opłacono on-line
57 KUCHNOWSKI OSKAR MINKOWICE START osoby dorosłe opłacono on-line
58 Kulczycki Jan GDAŃSK START osoby dorosłe opłacono on-line
59 Kuropatwa Łukasz Rumia START osoby dorosłe Bażant Team
60 Labudda Monika Swarzewo START osoby dorosłe opłacono on-line
61 Lemke Mateusz Łebcz START osoby dorosłe opłacono on-line
62 Lesner Dariusz Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
63 Lewińska Dominika Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
64 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START osoby dorosłe ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
65 Mach Izabela Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
66 Maj Adam Puck START osoby dorosłe Majsports opłacono on-line
67 Matejuk Robert Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
68 Melzer Anna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
69 Melzer Arkadiusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
70 Melzer Hanna Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
71 Miotk Luiza Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
72 Mirończuk Elżbieta Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
73 Mirończuk Włodzimierz Hel START osoby dorosłe opłacono on-line
74 Nowicka-Bielecka Kornelia Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
75 Okrój Mariusz Domatówko START osoby dorosłe Klub Biegaczy Jysk opłacono on-line
76 Oreszke Jan karwia START osoby dorosłe KP PSP WEJHEROWO/BIEGAM Z SYNEM opłacono on-line
77 ORESZKE RADOSŁAW KARWIA START osoby dorosłe BIEGAM Z TATĄ opłacono on-line
78 Owczarek Jacek Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
79 Owczarek Katarzyna Kosakowo START osoby dorosłe opłacono on-line
80 Patalas Angelika Chłapowo START osoby dorosłe Greif Team Władysławowo opłacono on-line
81 Pawlina Julia Puck START osoby dorosłe LKS Ziemi Puckiej opłacono on-line
82 Pawlina Przemysław Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
83 Pietruszkiewicz Antoni Celbowo START dzieci do 10 lat KORNA BIEGA
84 Pietruszkiewicz Jakub Celbowo START osoby dorosłe KORNA BIEGA
85 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo START osoby dorosłe
86 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
87 Pulczyńska Anna Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
88 Pulczyński Robert Starzyno START osoby dorosłe opłacono on-line
89 Pupiec Mariusz Rumia START osoby dorosłe UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
90 Roraf Magdalena Celbowo START osoby dorosłe Team Kreft
91 Schmidt Agnieszka Puck START osoby dorosłe opłacono on-line
92 Schmidt Janusz Połczyno START osoby dorosłe Biegam z żoną :) opłacono on-line
93 Sikorra Beata Władysławowo START osoby dorosłe Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
94 Skarżyńska Alina Władysławowo START osoby dorosłe opłacono on-line
95 Skoczek Izabela Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
96 Skoczek Malgorzata Warszawa START osoby dorosłe opłacono on-line
97 Śliwińska Michalina Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
98 Śliwiński Sławomir Werblinia START osoby dorosłe opłacono on-line
99 Stankiewicz Estera Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line
100 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne START osoby dorosłe Motywatornia Team opłacono on-line


Wyświetleń: 4936

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ