Suwałki "Wyklętym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Purta Marcin Suwałki 1200 1981
2 Borkowska Agnieszka Suwałki 1200 1992
3 Kuprewicz Zbyszław Suwalki 1200 1953
4 Kuprewicz Bożena Suwalki 1200 1953
5 Tomaszewski Jacek Suwałki 1200 12 blp Suwałki 1973
6 Chiliński Bartosz Przerośl 1200 ZST Suwałki 1999
7 Drejer Ewelina Bakaniuk 1200 1987
8 Karaś Sylwia Suwałki 1200 1984
9 Safinowska Wiktoria Suwałki 1200 2005
10 Jeromin Jakub Słupie 1200 MTB Suwałki 2000
11 Skoryy Igor Suwałki 1200 WIGRY SUWAŁKI 2012
12 Skoryy Nadia Suwałki 1200 Salos Suwałki 2009
13 Szulc Jakub Suwałki 1200 1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach 2001
14 Kondracki Igor Prudziszki 1200 2000
15 Kulesza Darek Suwałki 1200 2004
16 Sienkiewicz Kacper Suwałki 1200 1999
17 Nowosadko Katarzyna Przerośl 1200 2001
18 Maksimowicz Julia Sejny 1200 2002
19 BARSZCZEWSKI WIESŁAW SUWAŁKI 1200 1972
20 Domalewski Hubert Suwałki 1200 Polska Organizacja Wojskowa Odział Suwałki 2002
21 BARSZCZEWSKA MARIOLA SUWAŁKI 1200 1974
22 Makarewicz Marcin Suwałki 1200 Polska Organizacja Wojskowa Oddział Suwałki 2002
23 Gudajtys Karol Suwałki 1200 KRAV MAGA SUWAŁKI 1990
24 Sabastyn Ida Suwałki 1200 Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej 2005
25 Śliwowska Agnieszka Suwałki 1200 1971
26 Grubkajtys Andrzej Bialystok 1200 1993
27 Wasilewski Mateusz Suwałki 1200 2000
28 Bień Karolina Suwałki 1200 Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej 2005
29 Sawicka Zuzanna Suwałki 1200 Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej 2005
30 Żyliński Marcin Suwałki 1200 1993 1993
31 Orłowska Sylwia Suwałki 1200 1993
32 Drażba Barbara Suwałki 1200 1982
33 Wyszko Tomasz pijawne 1200 1984
34 Wysocka Milena Suwałki 1200 2001
35 Ogórkis Klaudia Suwałki 1200 2001
36 Smoleńska Zuzanna Suwałki 1200 2004
37 Smoleński Cezary Suwałki 1200 1975
38 Smoleńska Aneta Suwałki 1200 1975
39 Ogórkis Agnieszka Suwałki 1200 1975
40 Chilmon Iwona Suwałki 1200 1987
41 Chilmon Łukasz Suwałki 1200 1986
42 Chmielewski Maciej Suwałki 1200 1996
43 bełdyga Malgorzata suwalki 1200 1958
44 bełdyga bartosz suwalki 1200 dopinguj mnie 1983
45 Kowalewska Monika Suwałki 1200 1994
46 Sabat Gabriela Suwałki 1200 2003
47 Ceran Szymon Suwałki 1200 1990
48 Ceckowska Dominika Suwałki 1200 1993
49 Biłda Julia Przebród 1200 2004
50 Jańczuk Piotr Suwałki 1200 1990
51 Zackiewicz Michał Suwałki 1200 1981
52 Branicka Milena Barnsley 1200 1995
53 Kopcych Marcin Suwałki 1200 AWK 1990
54 Jałowska Wiktoria Suwałki 1200 ZDZ Suwałki 1999
55 Żebrowski Krzysztof Suwałki 1200 MTB Suwałki 1998
56 Kurzyna Anna Suwalki 1200 1991
57 Borowska Iwona Suwałki 1200 1979
58 Sadowska Larisa Suwałki 1200 1977
59 Domuradzki Wiktor Suwałki 1200 2005
60 Borkowska Izabela Suwałki 1200 III LO 2000
61 Albowicz Tomek Suwalki 1200 1986
62 Bałulis Rajmund sejny 1200 1991
63 Wawrzyn Adrian Jeleniewo 1200 2002
64 Wawrzyn Magda Jeleniewo 1200 2005
65 Baranowska Aldona Wołownia 1200 1988
66 Wawrzyn Anita Jeleniewo 1200 2003
67 Sadowski Bartosz Suwałki 1200 12. Batalion Lekkiej Piechoty w Suwałkach 1984
68 Sadowska Michalina Suwałki 1200 SP 7 2008
69 Kukowska Natalia Prudziszki 1200 2002
70 Naruszewicz Michał Suwałki 1200 1999
71 Kukowski Mateusz Prudziszki 1200 2002
72 Szymczyk Monika suwałki 1200 1999
73 Paruch Bartosz Suwałki 1200 50 SWDH Concordia 2005
74 dolot stanisław Suwałki 1200 1961
75 Miedzianowska Anna Suwałki 1200 1990
76 Jankowska Paulina Nowa Kamionka 1200 1985
77 Orłowski Mirosław Suwałki 1200 1974
78 Bogdan Halina Suwalki 1200 1970
79 Pacewicz Aleksandra Suwałki 1200 2000
80 Steć Wiktoria Suwałki 1200 2000
81 Szczepańska Paulina Suwałki 1200 2000
82 Normantowicz Marta Suwałki 1200 1994
83 Imko Krzysztof Raczki 1200 12. Batalion Lekkiej Piechoty w Suwałkach 1994
84 Perlejewski Michał Suwałki 1200 Polska Organizacja Wojskowa Oddział Suwałki 2002
85 Judzewicz Jakub Wychodne 1200 1991
86 Krzemiński Dominik Suwałki 1200 2005
87 Wysocka Karolina Suwałki 1200 Sportowe Suwałki 1990
88 Kondracki Paweł Suwałki 1200 Sportowe Suwałki 1987
89 Karpowicz Patryk Ełk 1200 Polska Organizacja Wojskowa 1999
90 Ruszewski Tymon Suwałki 1200 Jagódki 2017
91 Ruszewski Filip Suwałki 1200 SP 9 2008
92 Ruszewska Nadia Suwałki 1200 SP 9 2005
93 Ruszewski Tomasz Suwałki 1200 14 dappanc Suwałki 1982
94 Ruszewska Anita Suwałki 1200 14 dappanc Suwałki 1983
95 BASAJ IGA SUWAŁKI 1200 bbl Suwałki 2006
96 BASAJ PAWEŁ SUWAŁKI 1200 bbl Suwałki 1971
97 Kulbacki Łukasz Suwałki 1200 1990
98 Chodkiewicz Bartosz Olecko 1200 1994
99 Jarzebowicz Bozena Goldap 1200 1995
100 Kozłowski Tomasz Suwałki 1200 1990


Wyświetleń: 3466

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ