II Promykowy Bieg Charytatywny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Śledzik Remigiusz szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Football Academy Szczytno
2 Borkowski Olaf Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Football Academy Szczytno
3 Kamiński Dawid Szymany Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
4 Podbilski Nicholas Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Football Academy Szczytno
5 Jabłonowski Kacper Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Football Academy Szczytno
6 Jabłonowski Oskar Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Football Academy Szczytno
7 Deptuła Aleksander Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Football Academy Szczytno
8 Zapadka Adrian Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km football academy Szczytno
9 Śledzik Daniel szczytno Bieg główny 8km Football Academy Szczytno
10 Tańska Klaudia Wielbark Bieg główny 8km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
11 Gielata Marlena Szczytno Bieg główny 8km Wspol Szczytno opłacono on-line
12 Kozon Zuzanna Świętajno Bieg główny 8km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie opłacono on-line
13 Szulc Krzysztof Lipowa Gora zach.21 Bieg główny 8km Morsy Szczytno #Reset
14 Juras Wojciech Olsztynek Bieg na czymkolwiek 3km
15 Wójcik Jakub Szczytno Bieg główny 8km WSPol opłacono on-line
16 Kordek Bogumiła Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET
17 Kordek Wiktor Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET
18 Sznajder Beata Pisz Bieg na czymkolwiek 3km
19 Kaczyńska Karolina Levern - Stemwede Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
20 Kaczyńska Edyta Levern - Stemwede Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
21 Ambroziak Marcin Ryn Bieg główny 8km DąbrowskiTeam
22 Pabich Magdalena Wielbark Bieg główny 8km Run&Fun Wielbark
23 Tomaszewski Michał Szczytno Bieg główny 8km opłacono on-line
24 Brzostek Krystian Szczytno Bieg główny 8km Akb Sp2 Szczytno Trohim Team opłacono on-line
25 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg główny 8km Klub Morsów w Piszu opłacono on-line
26 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Bieg główny 8km Klub Morsów w Piszu opłacono on-line
27 Soliwoda Paweł Nowe Gizewo Bieg na czymkolwiek 3km football academy Szczytno
28 Soliwoda Mateusz Nowe Gizewo Bieg na czymkolwiek 3km football academy Szczytno
29 Soliwoda Iwona Nowe Gizewo Bieg na czymkolwiek 3km Klub Biegacza Jurund Szczytno
30 Nagadowska Joanna Szczytno Bieg główny 8km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
31 Wardecki Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
32 Dunaj Antoni Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
33 Bolechowska Magdalena Olsztyn Bieg główny 8km opłacono on-line
34 Waszkiewicz Ewa Dobre Miasto Bieg główny 8km opłacono on-line
35 Niewiadomski Marcin Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
36 Niewiadomski Łukasz Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
37 Wołczkiewicz Agata Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
38 Kesler Borys Kamionek Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
39 Kesler Wioleta Kamionek Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
40 Poniatowski Filip Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
41 Czopek Marcin Dźwierzuty Bieg główny 8km OSP DŹWIERZUTY opłacono on-line
42 Czopek Krzysztof Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
43 Czopek Szymon Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
44 Czopek Anna Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
45 Toczek Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
46 Toczek Julia Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km Przedszkole Bajka opłacono on-line
47 Mikita Szymon Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
48 Mikita Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO#RESET
49 Marud Łukasz Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km
50 Marud Agata Dźwierzuty Bieg na czymkolwiek 3km
51 Napiórkowski Rafał Szczytno Bieg główny 8km Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie opłacono on-line
52 Polak Jarosław Szczytno Bieg główny 8km opłacono on-line
53 Świderska Kamila Rumy Bieg główny 8km opłacono on-line
54 Jerzok Eryk Korpele Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
55 Jerzok Jolanta Korpele Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
56 Kiernozek Tomasz Szczytno Bieg główny 8km Prawie jak Hermes
57 Guzowski Denis Szczytno Bieg główny 8km Prawie jak Hermes opłacono on-line
58 Wardęcki Wojciech Szczytno Bieg główny 8km
59 Kowalczyk Julita Szczytno Bieg główny 8km Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie opłacono on-line
60 ZAŁUSKA JERZY SZCZYTNO Bieg główny 8km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
61 Kojro Bartosz Szczytno Bieg główny 8km Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” opłacono on-line
62 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Bieg główny 8km opłacono on-line
63 Dąbkowski Roman Szczytno Bieg główny 8km opłacono on-line
64 Zbrzeźny Cezary Szczytno Bieg główny 8km Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
65 Kryszyłowicz Jacek Szczytno Bieg główny 8km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
66 Karpiński Mariusz Nowe Gizewo Bieg główny 8km Leśnik Szczytno
67 BARANOWSKI WALDEMAR SZCZYTNO Bieg główny 8km AKB BAMBOSZ SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
68 Szulkowski Przemysław Szczytno Bieg główny 8km opłacono on-line
69 Grudkowski Tomasz Szczytno Bieg główny 8km AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
70 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg główny 8km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono on-line
71 Wojciechowska Wiesława Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
72 Wojciechowski Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
73 Przybyłowska Renata Rozogi Bieg główny 8km Szybciej chodzę niz biegam opłacono on-line
74 Przybyłowski Grzegorz Rozogi Bieg główny 8km Szybciej chodzę niz biegam opłacono on-line
75 Mazur Krzyś Krawno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
76 Możdżeń Justyna Krawno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
77 Nagórska Małgorzata Lipowiec Bieg na czymkolwiek 3km Fitness Lipowiec
78 Jędrzejczyk Lucyna Lipowiec Bieg na czymkolwiek 3km Fitness Lipowiec opłacono on-line
79 Sitnik Sylwia Iława Bieg główny 8km WSPOL opłacono on-line
80 Pankiewicz Igor Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
81 Pankiewicz Piotr Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
82 Brzostek Agnieszka Olszyny Bieg główny 8km opłacono on-line
83 Deptuła Marek Mała Łatana Bieg główny 8km opłacono on-line
84 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek Bieg główny 8km Klub Biegacza Jurund Szczytno
85 Farjan Tymoteusz Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
86 Farjan Gabriela Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
87 Farjan Dorota Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
88 Kozłowska Marta Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
89 Wołczkiewicz Łukasz Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
90 Kossakowska Wiktoria Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
91 Kossakowska Anna Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
92 Kaczmarczyk Monika Świętajno Bieg na czymkolwiek 3km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
93 Wołczkiewicz Ignacy Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
94 Wołczkiewicz Nadia Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
95 Wołczkiewicz Krzysztof Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
96 Poniatowska Monika Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
97 Włodarska Marta Szczytno Bieg na czymkolwiek 3km opłacono on-line
98 Bazydło Kamil Szczytno Bieg główny 8km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
99 bałazy Cyprian szczytno Bieg na czymkolwiek 3km
100 bałazy marcin szczytno Bieg główny 8km


Wyświetleń: 5630

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ