Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śledzik Daniel | szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Football Academy Szczytno | |
2 | Tańska Klaudia | Wielbark | Polska | Bieg główny 8km | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | |
3 | Gielata Marlena | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Wspol Szczytno | opłacono on-line |
4 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Polska | Bieg główny 8km | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
5 | Szulc Krzysztof | Lipowa Gora zach.21 | Polska | Bieg główny 8km | Morsy Szczytno #Reset | |
6 | Wójcik Jakub | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | WSPol | opłacono on-line |
7 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | Bieg główny 8km | DąbrowskiTeam | |
8 | Pabich Magdalena | Wielbark | Polska | Bieg główny 8km | Run&Fun Wielbark | |
9 | Frąckowiak Agata | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
10 | Kopacz Adrian | Podlodówka | Polska | Bieg główny 8km | WSPOL | opłacono on-line |
11 | Tomaszewski Michał | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
12 | Brzostek Krystian | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Akb Sp2 Szczytno Trohim Team | opłacono on-line |
13 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | Bieg główny 8km | Klub Morsów w Piszu | opłacono on-line |
14 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | Bieg główny 8km | Klub Morsów w Piszu | opłacono on-line |
15 | Nagadowska Joanna | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
16 | Bolechowska Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
17 | Waszkiewicz Ewa | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
18 | Czopek Marcin | Dźwierzuty | Polska | Bieg główny 8km | OSP DŹWIERZUTY | opłacono on-line |
19 | Napiórkowski Rafał | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | opłacono on-line |
20 | Polak Jarosław | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
21 | Świderska Kamila | Rumy | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
22 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Prawie jak Hermes | |
23 | Guzowski Denis | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Prawie jak Hermes | opłacono on-line |
24 | Wardęcki Wojciech | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | ||
25 | Kowalczyk Julita | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | opłacono on-line |
26 | ZAŁUSKA JERZY | SZCZYTNO | Polska | Bieg główny 8km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
27 | Kojro Bartosz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | opłacono on-line |
28 | Kaczyńska Ewelina | Zieleniec Mały | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
29 | Dąbkowski Roman | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
30 | Zbrzeźny Cezary | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line |
31 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
32 | Gierasimiuk Konrad | Białystok | Polska | Bieg główny 8km | WSPOL | opłacono on-line |
33 | Karpiński Mariusz | Nowe Gizewo | Polska | Bieg główny 8km | Leśnik Szczytno | |
34 | BARANOWSKI WALDEMAR | SZCZYTNO | Polska | Bieg główny 8km | AKB BAMBOSZ SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
35 | Szulkowski Przemysław | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
36 | Matras Przemysław | Warchały | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
37 | Ciaskowska Martyna | Strzelin | Polska | Bieg główny 8km | WSPOL | opłacono on-line |
38 | Grudkowski Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | AKB WTZ SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
39 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | Bieg główny 8km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono on-line |
40 | Przybyłowska Renata | Rozogi | Polska | Bieg główny 8km | Szybciej chodzę niz biegam | opłacono on-line |
41 | Przybyłowski Grzegorz | Rozogi | Polska | Bieg główny 8km | Szybciej chodzę niz biegam | opłacono on-line |
42 | Sitnik Sylwia | Iława | Polska | Bieg główny 8km | WSPOL | opłacono on-line |
43 | Brzostek Agnieszka | Olszyny | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
44 | Deptuła Marek | Mała Łatana | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
45 | Jaskulski Waldemar | Prusowy Borek | Polska | Bieg główny 8km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | |
46 | Bazydło Kamil | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
47 | bałazy marcin | szczytno | Polska | Bieg główny 8km | ||
48 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Polska | Bieg główny 8km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line |
49 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | Bieg główny 8km | ||
50 | Orłowska Katarzyna | Linowo | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
51 | Szczerbo Andrzej | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line |
52 | Filochowska Marta | szczytno | Polska | Bieg główny 8km | LOK Szczytno | opłacono on-line |
53 | Grabowski Mariusz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
54 | Śniadach Mariusz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | ||
55 | Andrzejczak Marcin | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
56 | Olzacka Anna | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
57 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Bieg główny 8km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ | |
58 | Mirota Rafał | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | Bieg główny 8km | opłacono on-line | |
59 | Bakuła Aleksandra | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8434