Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śledzik Remigiusz | szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Football Academy Szczytno | |
2 | Borkowski Olaf | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Football Academy Szczytno | |
3 | Podbilski Nicholas | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Football Academy Szczytno | |
4 | Jabłonowski Kacper | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Football Academy Szczytno | |
5 | Jabłonowski Oskar | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Football Academy Szczytno | |
6 | Deptuła Aleksander | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Football Academy Szczytno | |
7 | Zapadka Adrian | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | football academy Szczytno | |
8 | Śledzik Daniel | szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Football Academy Szczytno | |
9 | Tańska Klaudia | Wielbark | Polska | Bieg główny 8km | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | |
10 | Szulc Krzysztof | Lipowa Gora zach.21 | Polska | Bieg główny 8km | Morsy Szczytno #Reset | |
11 | Juras Wojciech | Olsztynek | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
12 | Kordek Bogumiła | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | MORSY SZCZYTNO #RESET | |
13 | Kordek Wiktor | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | MORSY SZCZYTNO #RESET | |
14 | Sznajder Beata | Pisz | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
15 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | Bieg główny 8km | DąbrowskiTeam | |
16 | Pabich Magdalena | Wielbark | Polska | Bieg główny 8km | Run&Fun Wielbark | |
17 | Soliwoda Paweł | Nowe Gizewo | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | football academy Szczytno | |
18 | Soliwoda Mateusz | Nowe Gizewo | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | football academy Szczytno | |
19 | Soliwoda Iwona | Nowe Gizewo | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | |
20 | Wardecki Piotr | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
21 | Dunaj Antoni | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
22 | Mikita Szymon | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
23 | Mikita Piotr | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | MORSY SZCZYTNO#RESET | |
24 | Marud Łukasz | Dźwierzuty | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
25 | Marud Agata | Dźwierzuty | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
26 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | Prawie jak Hermes | |
27 | Wardęcki Wojciech | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | ||
28 | Karpiński Mariusz | Nowe Gizewo | Polska | Bieg główny 8km | Leśnik Szczytno | |
29 | Nagórska Małgorzata | Lipowiec | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Fitness Lipowiec | |
30 | Jaskulski Waldemar | Prusowy Borek | Polska | Bieg główny 8km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | |
31 | Farjan Tymoteusz | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
32 | Farjan Gabriela | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
33 | Farjan Dorota | Szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
34 | bałazy Cyprian | szczytno | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | ||
35 | bałazy marcin | szczytno | Polska | Bieg główny 8km | ||
36 | Szałkowski Michał | Olsztyn | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Bobry Z Kobry | |
37 | Szałkowski Igor | Olsztyn | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Bobry Z Kobry | |
38 | Szałkowski Mariusz | Olsztyn | Polska | Bieg na czymkolwiek 3km | Bobry Z Kobry | |
39 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | Bieg główny 8km | ||
40 | Śniadach Mariusz | Szczytno | Polska | Bieg główny 8km | ||
41 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Bieg główny 8km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ |
Wyświetleń: 8433