Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Warmbier Patryk Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
2 Burzyński Tomasz Różyny START Bieg 10 km 7 PBOT GDAŃSK limit osiągnięty
3 Paszkowski Stanisław Malbork START Bieg 10 km limit osiągnięty
4 Mikuś Marcin Pelplin START Bieg 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono dotpay
5 Rożek Paulina Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono dotpay
6 Witkowska Anna Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
7 Witkowski Piotr Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
8 Walendziak Alicja Malbork START Bieg 10 km Runnersi S7 Banino limit osiągnięty
9 Walendziak Ryszard Malbork START Bieg 10 km Valdano limit osiągnięty
10 Górski Kamil Gniew START Bieg 10 km domRustykalny.pl opłacono dotpay
11 Dembicki Piotr Dembicki Gdynia START Bieg 10 km opłacono dotpay
12 siwakowski michal Elbląg START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) Siemens Elbląg Running Team opłacono dotpay
13 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) KKB Starogard Gd opłacono dotpay
14 Fierka Adam Zblewo START Bieg 10 km Sokół Zblewo opłacono dotpay
15 Cichon Jakub Skórcz START Bieg 10 km opłacono dotpay
16 Domaros Aleksandra Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono
17 Żabińska Dominika Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono dotpay
18 Reimus Leszek Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono
19 Bendig Michał Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono dotpay
20 Piekarski Przemysław Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
21 Pardo Sebastian Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
22 Czechanowska Lucyna Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
23 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Bieg 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono dotpay
24 Czechanowski Piotr Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
25 Kajut Sylwester Wielbrandowo START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
26 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START Bieg 10 km opłacono dotpay
27 Gaszkowski Łukasz Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono dotpay
28 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono dotpay
29 Sroka Marietta Borzechowo START Bieg 10 km opłacono dotpay
30 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono dotpay
31 Wiśniewski Krzysztof Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono dotpay
32 Sroka Jerzy Borzechowo START Bieg 10 km Tri Starogard opłacono dotpay
33 Wlazło Anna Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono dotpay
34 Gołąb Krzysztof Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono dotpay
35 Szutowicz Sylwia Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono dotpay
36 Dworakowski Marcin Gniew START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono dotpay
37 Kalinowski Juliusz Lubichowo START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański opłacono dotpay
38 Wojtczak Aldona Gdańsk START Bieg 10 km KAIZEN opłacono dotpay
39 Wojtczak Janusz Gdańsk START Bieg 10 km KAIZEN opłacono dotpay
40 Wojtczak Maciej Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
41 Delewski Piotr Rożental START Bieg 10 km opłacono dotpay
42 Tokarski Krzysztof Gdańsk START Bieg 10 km S...K...S opłacono dotpay
43 Perlejewska Agnieszka Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
44 Perlejewski Robert Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
45 Sitarczuk Mariusz Gdańsk START Bieg 10 km JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) opłacono dotpay
46 Mazurowski Bartosz Bobowo START Bieg 10 km opłacono dotpay
47 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
48 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START Bieg 10 km opłacono dotpay
49 Daniluk Natalia Gdynia START Nordic walking 10 km opłacono dotpay
50 Noga Grzegorz Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono dotpay
51 LABON MAGDALENA KOŚCIELNA JANIA START Bieg 10 km KS Sokół Zblewo opłacono dotpay
52 Góraczyński Wojciech Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew limit osiągnięty
53 Jurczyk Ewa Grudziądz START Bieg 10 km LA RIVE TEAM opłacono dotpay
54 Rosiński Piotr Wejherowo START Bieg 10 km PRO-CARS opłacono dotpay
55 Kisielewska Agata Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
56 Karczewski Maciej Tczew START Bieg 10 km opłacono dotpay
57 Karczewska Aleksandra Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
58 Trapp Tomasz Starogard Gdański START Bieg 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono dotpay
59 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START Bieg 10 km limit osiągnięty
60 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono dotpay
61 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski START Bieg 10 km limit osiągnięty
62 Majna Grzegorz Gdynia START Bieg 10 km opłacono dotpay
63 Majna Kazimierz Gdynia START Bieg 10 km opłacono dotpay
64 Żygowski Filip Gdynia START Bieg 10 km opłacono dotpay
65 SZUBERT KATARZYNA SIWIAKA START Bieg 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono dotpay
66 Dubiel Piotr Gniszewo START Bieg 10 km opłacono dotpay
67 Stosik Artur Pączewo START Bieg 10 km opłacono dotpay
68 ADAMKOWSKI JERZY STAROGARD GDAŃSKI START Bieg 10 km MALINOWA MAMBA opłacono dotpay
69 Pliszka Krzysztof Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
70 Grzelak Michał Gdynia START Bieg 10 km cloudformers.net opłacono dotpay
71 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA START Bieg 10 km KKB Starogard Gd opłacono dotpay
72 komorowski kamil rokocin START Bieg 10 km opłacono dotpay
73 Kołtonowski Marcin Skórcz START Bieg 10 km limit osiągnięty
74 Kołtonowska Agnieszka Gniew START Bieg 10 km tRUNsformacja Gniew limit osiągnięty
75 Trzcinski Krzysztof Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
76 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono dotpay
77 Pijanowski Wojciech Tczew START Bieg 10 km Klub Kociewiak Tczew opłacono dotpay
78 Wnuk Damian Wielki Klincz START Bieg 10 km opłacono dotpay
79 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono dotpay
80 Jaskot Piotr Gościszewo START Bieg 10 km opłacono dotpay
81 Jaworska Małgorzata Elbląg START Bieg 10 km opłacono dotpay
82 Jaworski Tomasz Elbląg START Bieg 10 km opłacono dotpay
83 Barca Emilia Zblewo START Bieg 10 km opłacono dotpay
84 Mrozek Marcin Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
85 Barcikowski Krzysztof Malbork START Bieg 10 km GRUPA MALBORK opłacono dotpay
86 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono dotpay
87 Dittmer Kazimierz Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono dotpay
88 Kordys Krystyna Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono dotpay
89 Kordys Jan Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono dotpay
90 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono dotpay
91 Żołnowski Edward grudziądz START Bieg 10 km opłacono dotpay
92 Paszkowski Paweł Gdańsk START Bieg 10 km opłacono dotpay
93 Gurbowicz Jarosław Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
94 Kościelny Dariusz Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono dotpay
95 Grucza Grzegorz Nowy Staw START Bieg 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono dotpay
96 Gabryel Maciej Żabno START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono dotpay
97 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski START Bieg 10 km opłacono dotpay
98 Wolski Jarosław Tczew START Bieg 10 km Dovista Active Team/Biegający Tczew opłacono dotpay
99 Dyro Rafał Tymawa START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono dotpay
100 Pustkowski Rafał Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay


Wyświetleń: 7199

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ