Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Warmbier Patryk Gdańsk START Bieg 10 km opłacono on-line
2 Burzyński Tomasz Różyny START Bieg 10 km 7 PBOT GDAŃSK limit osiągnięty
3 Paszkowski Stanisław Malbork START Bieg 10 km limit osiągnięty
4 Mikuś Marcin Pelplin START Bieg 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
5 Rożek Paulina Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
6 Witkowska Anna Tczew START Bieg 10 km opłacono on-line
7 Witkowski Piotr Tczew START Bieg 10 km opłacono on-line
8 Walendziak Alicja Malbork START Bieg 10 km Runnersi S7 Banino limit osiągnięty
9 Walendziak Ryszard Malbork START Bieg 10 km Valdano limit osiągnięty
10 Górski Kamil Gniew START Bieg 10 km domRustykalny.pl opłacono on-line
11 Dembicki Piotr Dembicki Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
12 siwakowski michal Elbląg START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) Siemens Elbląg Running Team opłacono on-line
13 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) KKB Starogard Gd opłacono on-line
14 Fierka Adam Zblewo START Bieg 10 km Sokół Zblewo opłacono on-line
15 Cichon Jakub Skórcz START Bieg 10 km opłacono on-line
16 Domaros Aleksandra Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono
17 Żabińska Dominika Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono on-line
18 Reimus Leszek Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono
19 Bendig Michał Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
20 Piekarski Przemysław Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
21 Pardo Sebastian Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
22 Czechanowska Lucyna Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
23 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START Bieg 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
24 Czechanowski Piotr Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
25 Kajut Sylwester Wielbrandowo START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
26 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START Bieg 10 km opłacono on-line
27 Gaszkowski Łukasz Ocypel START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono on-line
28 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
29 Sroka Marietta Borzechowo START Bieg 10 km opłacono on-line
30 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
31 Wiśniewski Krzysztof Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
32 Sroka Jerzy Borzechowo START Bieg 10 km Tri Starogard opłacono on-line
33 Wlazło Anna Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono on-line
34 Gołąb Krzysztof Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono on-line
35 Szutowicz Sylwia Gdańsk START Nordic walking 10 km opłacono on-line
36 Dworakowski Marcin Gniew START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
37 Kalinowski Juliusz Lubichowo START Bieg 10 km Tri Starogard Gdański opłacono on-line
38 Wojtczak Aldona Gdańsk START Bieg 10 km KAIZEN opłacono on-line
39 Wojtczak Janusz Gdańsk START Bieg 10 km KAIZEN opłacono on-line
40 Wojtczak Maciej Gdańsk START Bieg 10 km opłacono on-line
41 Delewski Piotr Rożental START Bieg 10 km opłacono on-line
42 Tokarski Krzysztof Gdańsk START Bieg 10 km S...K...S opłacono on-line
43 Perlejewska Agnieszka Tczew START Bieg 10 km opłacono on-line
44 Perlejewski Robert Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
45 Sitarczuk Mariusz Gdańsk START Bieg 10 km JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) opłacono on-line
46 Mazurowski Bartosz Bobowo START Bieg 10 km opłacono on-line
47 Tuwalska Małgorzata Gdańsk START Bieg 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
48 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START Bieg 10 km opłacono on-line
49 Daniluk Natalia Gdynia START Nordic walking 10 km opłacono on-line
50 Noga Grzegorz Skórcz START Bieg 10 km Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono on-line
51 LABON MAGDALENA KOŚCIELNA JANIA START Bieg 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
52 Góraczyński Wojciech Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew limit osiągnięty
53 Jurczyk Ewa Grudziądz START Bieg 10 km LA RIVE TEAM opłacono on-line
54 Rosiński Piotr Wejherowo START Bieg 10 km PRO-CARS opłacono on-line
55 Kisielewska Agata Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
56 Karczewski Maciej Tczew START Bieg 10 km opłacono on-line
57 Karczewska Aleksandra Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
58 Trapp Tomasz Starogard Gdański START Bieg 10 km Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono on-line
59 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START Bieg 10 km limit osiągnięty
60 Zakrzewska Aneta Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
61 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski START Bieg 10 km limit osiągnięty
62 Majna Grzegorz Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
63 Majna Kazimierz Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
64 Żygowski Filip Gdynia START Bieg 10 km opłacono on-line
65 SZUBERT KATARZYNA SIWIAKA START Bieg 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
66 Dubiel Piotr Gniszewo START Bieg 10 km opłacono on-line
67 Stosik Artur Pączewo START Bieg 10 km opłacono on-line
68 ADAMKOWSKI JERZY STAROGARD GDAŃSKI START Bieg 10 km MALINOWA MAMBA opłacono on-line
69 Pliszka Krzysztof Gdańsk START Bieg 10 km opłacono on-line
70 Grzelak Michał Gdynia START Bieg 10 km cloudformers.net opłacono on-line
71 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA START Bieg 10 km KKB Starogard Gd opłacono on-line
72 komorowski kamil rokocin START Bieg 10 km opłacono on-line
73 Kołtonowski Marcin Skórcz START Bieg 10 km limit osiągnięty
74 Kołtonowska Agnieszka Gniew START Bieg 10 km tRUNsformacja Gniew limit osiągnięty
75 Trzcinski Krzysztof Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
76 Kurkowski Marek Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
77 Pijanowski Wojciech Tczew START Bieg 10 km Klub Kociewiak Tczew opłacono on-line
78 Wnuk Damian Wielki Klincz START Bieg 10 km opłacono on-line
79 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
80 Jaskot Piotr Gościszewo START Bieg 10 km opłacono on-line
81 Jaworska Małgorzata Elbląg START Bieg 10 km opłacono on-line
82 Jaworski Tomasz Elbląg START Bieg 10 km opłacono on-line
83 Barca Emilia Zblewo START Bieg 10 km opłacono on-line
84 Mrozek Marcin Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
85 Barcikowski Krzysztof Malbork START Bieg 10 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
86 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Bieg 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
87 Dittmer Kazimierz Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono on-line
88 Kordys Krystyna Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono on-line
89 Kordys Jan Ocypel START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) opłacono on-line
90 Kordecki Robert Wielki Klincz START Bieg 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
91 Żołnowski Edward grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
92 Paszkowski Paweł Gdańsk START Bieg 10 km opłacono on-line
93 Gurbowicz Jarosław Tczew START Bieg 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
94 Mączkowski Maciej Grudziądz START Bieg 10 km opłacono on-line
95 Kościelny Dariusz Starogard Gdański START Bieg 10 km opłacono on-line
96 Grucza Grzegorz Nowy Staw START Bieg 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
97 Gabryel Maciej Żabno START Bieg 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
98 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski START Bieg 10 km opłacono on-line
99 Wolski Jarosław Tczew START Bieg 10 km Dovista Active Team/Biegający Tczew opłacono on-line
100 Dyro Rafał Tymawa START Bieg 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line


Wyświetleń: 7520

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ