Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Pustkowski Rafał | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
102 | Piłat Zbigniew | Wygonin | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
103 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | START Bieg 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
104 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | START Bieg 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
105 | Gerigk Natalia | Pinczyn | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
106 | Czapiewska Stefan | Pelplin | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
107 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
108 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
109 | Chyliński Dariusz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
110 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
111 | Ostrowski Zbigniew | Bietowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
112 | Machnikowski Jacek | Żabno | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
113 | Szutowicz Marek | Gdańsk | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
114 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
115 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
116 | Mystkowski Grzegorz | Lubichowo | Polska | START Bieg 10 km | Psia Kość | opłacono on-line |
117 | Dittmer Barbara | Ocypel | Polska | START Nordic walking 10 km (mieszkańcy Ocypla) | opłacono on-line | |
118 | Osowicki Ireneusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
119 | Mykowski Jerzy | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
120 | Mykowski Tomasz | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
121 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
122 | Szczepański Norman | gdansk | Polska | START Bieg 10 km | AS-PL | opłacono on-line |
123 | Packi Łukasz | Wieluń | Polska | START Bieg 10 km | Wieluń Biega | opłacono on-line |
124 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
125 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
126 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
127 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | START Bieg 10 km | Slow Runner | opłacono on-line |
128 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Zblewo/Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
129 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
130 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
131 | Drewczyński Wojciech | Chojnice | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
132 | Drewczyńska Adrianna | Zelgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
133 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
134 | Hartuna zenon | Piece | Polska | START Bieg 10 km | Florian Chojnice pkp cargo gdynia | opłacono on-line |
135 | Kulla Katarzyna Kulla | Pinczyn | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
136 | Lisewski Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
137 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
138 | Kusowska Paulina | Poznań | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
139 | Kusowski Arkadiusz | Poznań | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
140 | Bobkowski Michał | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | opłacono on-line | |
141 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Polska | START Bieg 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
142 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
143 | Łukasiak Ilona | Mława | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
144 | Spadik Mateusz | Radostowo | Polska | START Bieg 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
145 | Miler-Owsik Monika | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo | opłacono on-line |
146 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | START Bieg 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
147 | Musolf Jarosław | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy Skórcz | opłacono on-line |
148 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
149 | Kwiatkowska Anna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
150 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | opłacono on-line | |
151 | Szarmach Sylwia | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | opłacono on-line | |
152 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START Bieg 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
153 | Wesołowska Martyna | Owidz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
154 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
155 | Stańczyk Wojciech | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
156 | Zakrzewski Andrzej | Subkowy | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
157 | Chyliński Michał | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
158 | Niespodziński Lesław | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
159 | Jurek Michał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
160 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
161 | Mogielnicka Beata | Lubichowo | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
162 | Duszyński Konrad | Gdańsk | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
163 | schalkowski DAWID | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | CITY SECURITY | opłacono on-line |
164 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
165 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
166 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | START Bieg 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
167 | Trzaskowski Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
168 | Depka Adam | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Reebok Run Crew Tczew | opłacono on-line |
169 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
170 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
171 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | START Bieg 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
172 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START Bieg 10 km | Sokół Zblewo | opłacono on-line |
173 | Serafin Dorota | Rokitki | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
174 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | START Bieg 10 km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
175 | Kreft Maciej | Puck | Polska | START Bieg 10 km | Tri-Sea Władysławowo | opłacono on-line |
176 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
177 | Szewczyk Karol | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | SP Sztynwag | opłacono on-line |
178 | Plutowska Edyta | Tczewskie Łącki | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
179 | Plutowski Marcin | Tczewskie Łąki | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
180 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | START Bieg 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
181 | Rumiantsev Maria | Skórcz | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
182 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
183 | Duszyński Sławomir | Gdańsk | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
184 | Faron Monika | Gdynia | Polska | START Nordic walking 10 km | GR3miasto | opłacono on-line |
185 | Staniszewska Edyta | Skórcz | Polska | START Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
186 | Laskowska Daria | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
187 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
188 | Albrecht Piotr | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | KEFAS JW RUNNER | opłacono on-line |
189 | Tobiańska Hanna | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
190 | Tobiański Tomasz | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
191 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Wilk Kociewski | opłacono on-line |
192 | Gracz Katarzyna | Osowo Leśne | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
193 | Rumocki Józek | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | Runners Kuntersztyn | opłacono on-line |
194 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START Bieg 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
195 | Lamkowski Ariel | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
196 | Lamkowska Kamilla | Grudziądz | Polska | START Bieg 10 km | opłacono on-line | |
197 | Majkowski Ireneusz | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
198 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | START Bieg 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
199 | Mistygacz Wioletta | Ocypel | Polska | START Bieg 10 km (mieszkańcy Ocypla) | limit osiągnięty | |
200 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | START Bieg 10 km | Saint Gobain Squad/Biegający Tczew | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 13619