WateRUN

Mamy dla was propozycję kolejnej zwariowanej imprezy biegowej. Lany poniedziałek albo inaczej Śmigus-dyngus to zwyczaj znany w Polsce od wieków. Spędźmy ten dzień aktywnie i spalmy wielkanocne kalorie w wielkiej wodnej gonitwie... albo bitwie, jak kto woli :P :D

BigYellowFoot Events zaprasza na bieg WateRUN 2 kwietnia! Będzie to idealna okazja do oderwania się od świątecznego stołu i wdrożenia nieco wariactwa w ten wielkanocny czas.

Tradycyjnie szykujemy dla was bogaty pakiet startowy w którym znajdziecie również odpowiednie "uzbrojenie". Zachęcamy jednak do zabrania ze sobą sprzętu o większej pojemności. Tylko od was zależy, czy będziecie tego dnia uciekającymi czy goniącymi zawodnikami. W każdym razie spodziewamy się samych życiówek i obiecujemy, że do mety susi nie dotrzecie.

Przygotowujemy dla was ok. 4 km trasę w dosyć ciekawej i oryginalnej scenerii. Na mecie na każdego będzie czekał oczywiście (jak zawsze u nas) pamiątkowy medal.

- 2 kwietnia (lany poniedziałek) / start 11:00
- Gdańsk (dokładną lokalizację podamy niebawem)
- trasa ok. 4 km
- MEDAL dla każdego
- dostępny depozyt
- zapisy elektroniczne ruszają niebawem

WateRUN zaliczany jest do BigYellowFoot RUN TROPHY! :)

Wyświetleń: 3966

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ