WateRUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozaczuk Krzysztof Gdynia WateRUN [ok. 4km] MJR opłacono on-line
2 Walas Damian Tczew WateRUN [ok. 4km] CrossElite opłacono on-line
3 Sińczuk Patryk Tczew WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
4 Saluk Marcin Banino WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
5 Ortyl Kamil Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
6 Ortyl Katarzyna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
7 Ortyl Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
8 Karwowski Paweł Gdańsk WateRUN [ok. 4km] xRunners opłacono on-line
9 Glaza Jakub Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
10 Jankowski Paweł GDAŃSK WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
11 Kubicki Leszek Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
12 Józefowicz Anna Gdynia WateRUN [ok. 4km] Piękni i Bestie opłacono on-line
13 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
14 Kęprowski Andrzej Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono
15 KOZŁOWSKA Magdalena Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
16 Littwin Mateusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
17 Stencel-żemełka paulina CHWASZCZYNO WateRUN [ok. 4km] opłacono
18 Matyskiel Anita Gdańsk WateRUN [ok. 4km] IREK i rak - Maraton o życie opłacono
19 Toporek Rafał Przodkowo WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
20 Macioch Beata Kwidzyn WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
21 Macioch Martyna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
22 Nadolski Marcin Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
23 Waśkowiak Wojciech Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
24 Waśkowiak Agnieszka Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
25 Zielińska Malwina GDANSK WateRUN [ok. 4km] patologia(S)portu Team opłacono on-line
26 Zieliński Tomasz GDANSK WateRUN [ok. 4km] patologia(S)portu Team opłacono on-line
27 Jaroszewicz Artur Gdańsk WateRUN [ok. 4km] DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
28 Mach Dawid Wejherowo WateRUN [ok. 4km] One Person Team opłacono on-line
29 Kruszyńska Celina Żukowo WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
30 Duch Julia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
31 Górska Katarzyna Elbląg WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
32 Jędrzejczak Maciej Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
33 Bartsch Aleksandra Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
34 Puchowska Ewelina Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Energia Running Team Poland opłacono on-line
35 Trzebiatowski Adam Swarzewo WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
36 Woźniak Michał Brodnica Górna WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
37 Boguslaw Monika Gdansk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
38 Stykuć Dariusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
39 Kolwicz Damian Gdansk WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
40 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia WateRUN [ok. 4km] CrossElite opłacono on-line
41 Michalik Artur Michalik Warszawa WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
42 Michalkiewicz Joanna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
43 Moczyńska Gosia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
44 Janczak Agata Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Padł Na Ryj Team opłacono on-line
45 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI WateRUN [ok. 4km] CrossElite opłacono on-line
46 Żółtowski Wojciech Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
47 Goryńska Daria Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
48 Sińczuk Patrycja Tczew WateRUN [ok. 4km] xRunners opłacono on-line
49 zabrocka ewa GDYNIA WateRUN [ok. 4km] Honey Stinger Runners opłacono on-line
50 Kotłowski Marcin Gdynia WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
51 Modzelewska Milena Sopot WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
52 Stando-Krysiak Monika Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
53 Wieczorek Mateusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
54 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
55 Stepnowska Agata Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
56 Zieńczuk Piotr Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
57 Pacynko Magdalena Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Energia Running Team Poland opłacono on-line
58 Saleem Monika Gdańsk WateRUN [ok. 4km] BWM opłacono on-line
59 Wieczorek Tomasz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] BWM opłacono on-line
60 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański WateRUN [ok. 4km] Światłość Wiekuista opłacono on-line
61 Gitner Marcin Gdynia WateRUN [ok. 4km] Piękni i Bestie opłacono on-line
62 Bocianowski Bartosz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] patologia(S)portu Team opłacono on-line
63 Bocianowska Justyna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Patologia (s)portu team opłacono on-line
64 Maćkowiak Marcin Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
65 Pilecka Agnieszka Gdańsk WateRUN [ok. 4km] agapilecka.pl opłacono on-line
66 Maćkowiak Wojtek Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
67 Maćkowiak Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
68 Rojewska Angelika Malbork WateRUN [ok. 4km] Rusz się z Beti opłacono on-line
69 Czapla Natalia Malbork WateRUN [ok. 4km] Rusz się z Beti opłacono on-line
70 Gorząd Sylwia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
71 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
72 Meissner Marcin Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
73 Cegłowski Filip Rumia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
74 Grigorian Monika Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
75 Knot Martyna Borkowo WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
76 Radzieńska Kamila Gdynia WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
77 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
78 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA WateRUN [ok. 4km] Daleko jeszcze opłacono on-line
79 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA WateRUN [ok. 4km] Daleko jeszcze opłacono on-line
80 Krawiec Łukasz Sztum WateRUN [ok. 4km] Run Beach Morning opłacono on-line
81 Zalewski Mateusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
82 Dambiec Katarzyna Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
83 Stencel Żemełka Karolina Chwaszczyno WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
84 Toporek Aleksandra Przodkowo WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
85 Rudek Małgorzata Rumia WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
86 Nijak Jolanta Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
87 Pappe Agnieszka Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
88 Kaschel Patryk Tczew WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
89 Bielicki Wojciech Kwidzyn WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
90 KARPIŃSKI Jan gdańsk WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
91 Malek Anna Dobrzewino WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
92 Stojak Krzysztof Suchy Dąb WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
93 Glaza Jakub Gdańsk WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
94 ORTYL KATARZYNA Gdańsk WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
95 Ortyl Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
96 Słoma Paweł Rumia WateRUN [ok. 4km] Baltic Seals minął termin płatności
97 Mikiciuk - Słoma Izabela Rumia WateRUN [ok. 4km] Baltic Seals minął termin płatności
98 Pękalska Monika Elbląg WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
99 Miłkowska Jolanta Gdynia WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
100 Szymańska Jolanta Ruda WateRUN [ok. 4km] Husaria Race Team minął termin płatności


Wyświetleń: 2397

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ