WateRUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartsch Aleksandra Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
2 Bobko Joanna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] WILD MORSY opłacono
3 Bocianowska Justyna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Patologia (s)portu team opłacono on-line
4 Bocianowski Bartosz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] patologia(S)portu Team opłacono on-line
5 Boguslaw Monika Gdansk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
6 Cegłowski Filip Rumia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
7 Czapla Natalia Malbork WateRUN [ok. 4km] Rusz się z Beti opłacono on-line
8 Dambiec Katarzyna Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
9 Duch Julia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
10 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
11 Gitner Marcin Gdynia WateRUN [ok. 4km] Piękni i Bestie opłacono on-line
12 Glaza Jakub Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
13 Górska Katarzyna Elbląg WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
14 Goryńska Daria Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
15 Gorząd Sylwia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
16 Grigorian Monika Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
17 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański WateRUN [ok. 4km] Światłość Wiekuista opłacono on-line
18 Janczak Agata Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Padł Na Ryj Team opłacono on-line
19 Jankowski Paweł GDAŃSK WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
20 Jaroszewicz Artur Gdańsk WateRUN [ok. 4km] DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
21 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
22 Jędrzejczak Maciej Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
23 Józefowicz Anna Gdynia WateRUN [ok. 4km] Piękni i Bestie opłacono on-line
24 Karwowski Paweł Gdańsk WateRUN [ok. 4km] xRunners opłacono on-line
25 Kaschel Jolanta Tczew WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
26 Kaschel Patryk Tczew WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
27 Kęprowski Andrzej Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono
28 Knot Martyna Borkowo WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
29 Kolwicz Damian Gdansk WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
30 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA WateRUN [ok. 4km] Daleko jeszcze opłacono on-line
31 Kotłowski Marcin Gdynia WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
32 Kozaczuk Krzysztof Gdynia WateRUN [ok. 4km] MJR opłacono on-line
33 KOZŁOWSKA Magdalena Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
34 Krawiec Łukasz Sztum WateRUN [ok. 4km] Run Beach Morning opłacono on-line
35 Kruszyńska Celina Żukowo WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
36 Kubicki Leszek Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
37 Lebiedziński Jakub Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
38 Littwin Mateusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
39 Mach Dawid Wejherowo WateRUN [ok. 4km] One Person Team opłacono on-line
40 Macioch Beata Kwidzyn WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
41 Macioch Martyna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
42 Maćkowiak Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
43 Maćkowiak Marcin Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
44 Maćkowiak Wojtek Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
45 Matyskiel Anita Gdańsk WateRUN [ok. 4km] IREK i rak - Maraton o życie opłacono
46 Meissner Marcin Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
47 Michalik Artur Michalik Warszawa WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
48 Michalkiewicz Joanna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
49 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
50 Moczyńska Gosia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Wild Team opłacono on-line
51 Modzelewska Milena Sopot WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
52 Nadolski Marcin Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
53 Nijak Jolanta Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
54 Ortyl Anna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
55 Ortyl Kamil Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
56 Ortyl Katarzyna Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
57 Pacynko Magdalena Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Energia Running Team Poland opłacono on-line
58 Pappe Agnieszka Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
59 Pilecka Agnieszka Gdańsk WateRUN [ok. 4km] agapilecka.pl opłacono on-line
60 Puchowska Ewelina Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Energia Running Team Poland opłacono on-line
61 Radzieńska Kamila Gdynia WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
62 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
63 Rojewska Angelika Malbork WateRUN [ok. 4km] Rusz się z Beti opłacono on-line
64 Rudek Małgorzata Rumia WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
65 Saleem Monika Gdańsk WateRUN [ok. 4km] BWM opłacono on-line
66 Saluk Marcin Banino WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
67 Sińczuk Patrycja Tczew WateRUN [ok. 4km] xRunners opłacono on-line
68 Sińczuk Patryk Tczew WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
69 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA WateRUN [ok. 4km] Daleko jeszcze opłacono on-line
70 Stando-Krysiak Monika Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
71 Stencel Żemełka Karolina Chwaszczyno WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
72 Stencel-żemełka paulina CHWASZCZYNO WateRUN [ok. 4km] opłacono
73 Stepnowska Agata Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
74 Stykuć Dariusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
75 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI WateRUN [ok. 4km] CrossElite opłacono on-line
76 Toporek Aleksandra Przodkowo WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
77 Toporek Rafał Przodkowo WateRUN [ok. 4km] Team Deaf opłacono on-line
78 Trzebiatowski Adam Swarzewo WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
79 Walas Damian Tczew WateRUN [ok. 4km] CrossElite opłacono on-line
80 Waśkowiak Agnieszka Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
81 Waśkowiak Wojciech Gdynia WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
82 Wieczorek Mateusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
83 Wieczorek Tomasz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] BWM opłacono on-line
84 Woźniak Michał Brodnica Górna WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
85 Wołocznik Olga Tczew WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
86 WYCZYŃSKA PAULA Gdynia WateRUN [ok. 4km] CrossElite opłacono on-line
87 zabrocka ewa GDYNIA WateRUN [ok. 4km] Honey Stinger Runners opłacono on-line
88 Zalewski Mateusz Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
89 Zielińska Malwina GDANSK WateRUN [ok. 4km] patologia(S)portu Team opłacono on-line
90 Zieliński Tomasz GDANSK WateRUN [ok. 4km] patologia(S)portu Team opłacono on-line
91 Zieńczuk Piotr Gdańsk WateRUN [ok. 4km] Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
92 Żółtowski Wojciech Gdańsk WateRUN [ok. 4km] opłacono on-line
93 Bielicki Wojciech Kwidzyn WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
94 Glaza Jakub Gdańsk WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
95 KARPIŃSKI Jan gdańsk WateRUN [ok. 4km] BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
96 Kowalewska Aleksandra Rumia WateRUN [ok. 4km] Running To HELL minął termin płatności
97 Kuraś Beata Gdańsk WateRUN [ok. 4km] xRunners minął termin płatności
98 Malek Anna Dobrzewino WateRUN [ok. 4km] minął termin płatności
99 Matysiak Ewa Gdańsk WateRUN [ok. 4km] SRS Szansa-Start Gdańsk minął termin płatności
100 Michalik Artur Michalik Warszawa WateRUN [ok. 4km] Team Deaf minął termin płatności


Wyświetleń: 3036

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ