Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wójcik Beata | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
2 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
3 | KOPCYCH Anna | Borkowo | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
4 | Kaliszewska Emilia | Borkowo | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
5 | Banach Dawid | Bydgoszcz | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
6 | Sawków Agata | Bydgoszcz | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
7 | Grabowska Agata Grabowska | Bydgoszcz | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
8 | Bruska Natalia | Charzykowy | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
9 | Bruski Tomasz | Charzykowy | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
10 | Stencel Żemełka Karolina | Chwaszczyno | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
11 | Karpińska Karolina | Cieplewo | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
12 | Świder Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | X razy 550 metrów | opłacono | |
13 | Zieliński Tomasz | GDANSK | Polska | X razy 550 metrów | patologia(S)portu Team | opłacono on-line |
14 | Zielińska Malwina | GDANSK | Polska | X razy 550 metrów | patologia(S)portu Team | opłacono on-line |
15 | Boguslaw Monika | Gdansk | Polska | X razy 550 metrów | Crosselite | opłacono on-line |
16 | Droszcz Krzysztof | Gdansk | Polska | X razy 550 metrów | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
17 | Jurewicz Marta | gdansk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
18 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
19 | Wojsa Marcin | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
20 | Prokopiuk Andrzej | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
21 | Kinal Agata | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
22 | Mirek Emilia | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Dct Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
23 | Jaroszewicz Artur | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Dct Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
24 | Wilska-Matyjek Paulina | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Good Luck Club | opłacono on-line |
25 | Szczerba Anna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
26 | Matyjek Ewa | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Good Luck Club | opłacono on-line |
27 | Czapiewski Piotr | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono | |
28 | Rok-Czapiewska Iwona | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono | |
29 | Kaim Sebastian | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
30 | Kaim Adam | GDAŃSK | Polska | X razy 550 metrów | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
31 | Pappe Agnieszka | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
32 | Nijak Jolanta | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
33 | Kozłowska Paulina | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
34 | Zalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
35 | Mittag-Plesun Grzegorz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Wild Team | opłacono on-line |
36 | Grigorian Monika | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
37 | Meissner Marcin | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
38 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | agapilecka.pl | opłacono on-line |
39 | Bocianowski Bartosz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | patologia(S)portu Team | opłacono on-line |
40 | Bocianowska Justyna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | patologia(S)portu Team | opłacono on-line |
41 | Bobko Joanna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | WILD MORSY | opłacono |
42 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
43 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | WATAHA | opłacono on-line |
44 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | WATAHA | opłacono on-line |
45 | Pacynko Magdalena | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Energia Running Team Poland | opłacono on-line |
46 | Rezmer-Urbaniak Sylwia | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
47 | Stepnowska Agata | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
48 | Stando-Krysiak Monika | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
49 | Wieczorek Mateusz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Belua Multorum Capitum | opłacono on-line |
50 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
51 | Stykuć Ewa | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
52 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
53 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Wild Team | opłacono on-line |
54 | Chomko Wioleta | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Run Beach Morning | opłacono on-line |
55 | Żółtowski Wojciech | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
56 | Czarnocki Robert | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
57 | Czarnocka Paulina | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
58 | Janczak Agata | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
59 | Kurczewska Sylwia | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
60 | Jachimek Ewelina | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
61 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Energia Running Team Poland | opłacono on-line |
62 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
63 | Littwin Mateusz | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Wild Team | opłacono on-line |
64 | Michalkiewicz Joanna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
65 | Lebiedziński Jakub | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
66 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
67 | Paryś Anna | Gdańsk | Polska | X razy 550 metrów | Wild Team | opłacono on-line |
68 | ŁUŻYŃSKA ALEKSANDRA | GDAŃSK OSOWA | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
69 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
70 | Rogowska Agnieszka | GDYNIA | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
71 | Arcyz Aleksandra | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
72 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
73 | Panek Karolina | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
74 | SOKOŁOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Polska | X razy 550 metrów | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
75 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | Polska | X razy 550 metrów | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
76 | Szyjkowska Katarzyna | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
77 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
78 | Jaz Karolina | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
79 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
80 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
81 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
82 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
83 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
84 | Ćwiklińska Iwona | GDYNIA | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
85 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
86 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | Team Deaf | opłacono on-line |
87 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
88 | Waśkowiak Agnieszka | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | Szyciaki i reszta mocnej ekipy | opłacono on-line |
89 | Waśkowiak Wojciech | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | Szyciaki i reszta mocnej ekipy | opłacono on-line |
90 | Piekarska Justyna | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
91 | Gołębiowska Agata | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
92 | Wysocka Ewelina | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
93 | Kotłowski Marcin | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
94 | Stosik Tomasz | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
95 | Dombrowska Eliza | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
96 | Pawłowska Magdalena | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono | |
97 | Pawłowski Jarosław | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono | |
98 | STAWIARSKA IZABELA | GDYNIA | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
99 | Stawiarski Łukasz | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line | |
100 | Stawiarski Kamil | Gdynia | Polska | X razy 550 metrów | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9171