Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiak Bartłomiej Grudziądz START Bieg Główny opłacono
2 Drzymalski Damian Rulewo START Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
3 Pawlik Joanna Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
4 Czarnewicz Iwo Grudziądz START Bieg Główny biegaj z Alfredem limit osiągnięty
5 Rolińska Magdalena Grudziądz START Bieg Główny opłacono
6 Urban Daria Grudziądz START Bieg Główny opłacono
7 SARNECKA PATRYCJA GRUDZIĄDZ START Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama opłacono
8 Katlewski Marcin Chełmno START Bieg Główny opłacono
9 Katlewska Marika Chełmno START Bieg Główny opłacono
10 Słomska Monika Świecie START Bieg Główny opłacono
11 Ramlau Paweł Grabowiec START Bieg Główny opłacono
12 Ejzygmann Karol Grudziądz START Bieg Główny opłacono
13 Jurczyk Piotr Grudziądz START Bieg Główny GIM 2 Grudziądz opłacono
14 Jurczyk Ewa Grudziądz START Bieg Główny opłacono
15 Szablicka Katarzyna Grudziądz START Bieg Główny Polska Grupa Biegowa opłacono
16 Smoczyńska Luiza Salno START Bieg Główny szkoła podstawowa gruta opłacono
17 Radomska-Misiak Małgorzata Grudziądz START Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
18 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
19 Strojny Mateusz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
20 Szczutkowska Agnieszka Grudziądz START Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
21 Kaczmarek Michał Grudziądz START Bieg Główny opłacono
22 Bedczak Karolina Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
23 Czarnecka Żaneta Grudziądz START Bieg Główny opłacono
24 DANA KAZIMIERA GRUDZIADZ START Bieg Główny klub NW PATYCZAKI Grudziądz limit osiągnięty
25 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ START Bieg Główny klub NW PATYCZAKI Grudziądz limit osiągnięty
26 Konieczka Michał Osie START Bieg Główny opłacono
27 Lis Ewelina SKARSZEWY START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono
28 Czapiewski Łukasz Skarszewy START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono
29 Koprowicz Adam Świecie START Bieg Główny opłacono
30 Sarnowski Grzegorz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
31 Koprowicz Katarzyna Świecie START Bieg Główny opłacono
32 Figura Hanna Grudziądz START Bieg Główny Morsy z GRUDZIĄDZA opłacono
33 Jodko Magda Grudziądz START Bieg Główny opłacono
34 Jakubowska Anna Grudziądz START Bieg Główny opłacono
35 Jakubowska Agata Grudziądz START Bieg Główny opłacono
36 Kowalski Jaś Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
37 Banach Tomasz Grudziądz START Bieg Główny Tomek Biega Grudziądz opłacono
38 Zuziak Wojciech Michale START Bieg Główny opłacono
39 Grzybek Lilianna Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
40 Grzybek Monika Grudziądz START Bieg Główny opłacono
41 Gdaniec Anna Starogard Gdański START Bieg Główny limit osiągnięty
42 Stawicka Ewelina Lisewo START Bieg Główny limit osiągnięty
43 Malinowski Seweryn Grudziądz START Bieg Główny opłacono
44 Kowalska-Czarnewicz Monika Grudziądz START Bieg Główny biegaj z Alfredem opłacono
45 Czarnewicz Alfred Grudziądz START Bieg Główny Alfred opłacono
46 Borkowska Justyna Sadlinki START Bieg Główny SNOA Kwidzyn opłacono
47 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg Główny Kwidzyn Biega opłacono
48 Banaszewska Maja Grudziądz START Dzieci SP 20 Grudziądz limit osiągnięty
49 Banaszewski Michał Grudziądz START Bieg Główny opłacono
50 Radomski Jakub Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
51 Radomska Sandra Grudziądz START Bieg Główny opłacono
52 Trendowicz Adrian Grudziądz START Dzieci Sezam Grudziądz limit osiągnięty
53 Kaczerowska Monika Gardzień 3 START Bieg Główny opłacono
54 Krefta Dagmara Nowe START Bieg Główny opłacono
55 Podsiadły Bartosz Dragacz START Bieg Główny OSP Dragacz opłacono
56 Rakoczy Maciej Grudziądz START Bieg Główny Vadain Running Club opłacono
57 Gądek Dawid Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
58 Gądek Paula Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
59 JASZCZERSKA Grażyna Grudziądz START Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
60 Jaszczerski piotr Grudziądz START Bieg Główny - JASZCZER TEAM opłacono
61 Raciniewska Natalia Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
62 Barczak Wojciech Grudziądz START Bieg Główny opłacono
63 Pilecka Maja Lisewo START Bieg Główny Aktywne Lisewo limit osiągnięty
64 Pilecka Katarzyna Lisewo START Bieg Główny Aktywne Lisewo limit osiągnięty
65 Szytniewski Grzegorz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
66 Jaciubek Marcin Grudziądz START Bieg Główny opłacono
67 Jaciubek Emilia Grudziądz START Dzieci Szkola podstawowa nr 20 limit osiągnięty
68 Zdziarski Adam Grudziądz START Bieg Główny Sosnowa Team Grudziądz opłacono
69 Targowska Karolina Nowe START Bieg Główny opłacono
70 WOJTACKA Lena Grudziądz START Dzieci Sosnowa Team Grudziądz limit osiągnięty
71 WOJTACKI Tomasz Grudziądz START Bieg Główny Sosnowa Team Grudziądz opłacono
72 Mączewska Marzena Grudziądz START Bieg Główny opłacono
73 Ziuziakowska Aleksandra Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
74 Szymańska Magdalena Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
75 Szymańska Zuzanna Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
76 Szymańska Monika Grudziądz START Bieg Główny opłacono
77 Lepka Marlena Grudziądz START Bieg Główny opłacono
78 LEWANDOWSKA MARZENNA GRUDZIĄDZ START Bieg Główny limit osiągnięty
79 Łęgowski Seweryn Grudziądz START Bieg Główny opłacono
80 Czepiel Marcin Ruda START Bieg Główny Bączki opłacono
81 Czepiel Zdzisław Ruda START Bieg Główny Bączki opłacono
82 Czepiel Natalia Ruda START Bieg Główny Bączki opłacono
83 Komorniczak Bartosz Kisielice START Bieg Główny Gimnazjum Kisielice opłacono
84 Kosowicz Michał Grudziądz START Bieg Główny Czopki Kolczaste opłacono
85 Kosowicz Sylwia Grudziądz START Bieg Główny Czopki Kolczaste opłacono
86 Kosowicz Małgorzata Grudziądz START Bieg Główny Czopki Kolczaste opłacono
87 Szychułda -Langowska Amelia Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
88 Szychułda -Langowska Dorota Grudziądz START Bieg Główny opłacono
89 Szulc Eliza Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
90 Łupina-Gzik Martyna Grudziądz START Bieg Główny opłacono
91 Łupina-Szulc Ewelina Grudziądz START Bieg Główny opłacono
92 Wnęk Kamila Mątawy START Bieg Główny opłacono
93 Karnowska Agnieszka Grudziądz START Bieg Główny opłacono
94 Sułkowska Iwona Grudziądz START Bieg Główny opłacono
95 Sułkowska Zuzanna Grudziądz START Dzieci Przedszkole Miejskie Strzemięcin limit osiągnięty
96 Matuszewski Leon Grudziądz START Dzieci Przedszkole Kraina marzeń limit osiągnięty
97 Kostrzewski Wojciech Grudziądz START Bieg Główny CSLog Grudziądz opłacono
98 Sosik Paweł Grudziądz START Bieg Główny SP7 Grudziądz opłacono
99 Studziński Jakub Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
100 Studzińska Agnieszka Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty


Wyświetleń: 11264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ