Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Burkacka Karolina Grudziądz START Bieg Główny brak limit osiągnięty
2 Burkacka Kinga Grudziądz START Bieg Główny brak limit osiągnięty
3 Wiak Bartłomiej Grudziądz START Bieg Główny opłacono
4 Kocieniewska Julia Grudziądz START Bieg Główny SP 20 Grudziądz opłacono
5 Goss Piotr Gdańsk START Bieg Główny Goss Team limit osiągnięty
6 Drzymalski Damian Rulewo START Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
7 Pawlik Joanna Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
8 Czarnewicz Iwo Grudziądz START Bieg Główny biegaj z Alfredem limit osiągnięty
9 Rolińska Magdalena Grudziądz START Bieg Główny opłacono
10 Urban Daria Grudziądz START Bieg Główny opłacono
11 SARNECKA PATRYCJA GRUDZIĄDZ START Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama opłacono
12 Katlewski Marcin Chełmno START Bieg Główny opłacono
13 Katlewska Marika Chełmno START Bieg Główny opłacono
14 Słomska Monika Świecie START Bieg Główny opłacono
15 Ramlau Paweł Grabowiec START Bieg Główny opłacono
16 Ejzygmann Karol Grudziądz START Bieg Główny opłacono
17 Kusior Paulina Wiąg START Bieg Główny Szkoła Podstawowa w Wiągu opłacono
18 Jurczyk Piotr Grudziądz START Bieg Główny GIM 2 Grudziądz opłacono
19 Jurczyk Ewa Grudziądz START Bieg Główny opłacono
20 Szablicka Katarzyna Grudziądz START Bieg Główny Polska Grupa Biegowa opłacono
21 TARKOWSKI WOJCIECH GRUDZIĄDZ START Bieg Główny SP 21 Grudziądz opłacono
22 Kowalczyk Adam Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
23 Cerk Tomasz Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
24 Smoczyńska Luiza Salno START Bieg Główny szkoła podstawowa gruta opłacono
25 Radomska-Misiak Małgorzata Grudziądz START Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
26 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
27 Tusień Nikolas Grudziądz START Bieg Główny opłacono
28 Tusień Nataniel Grudziądz START Bieg Główny opłacono
29 Dagow -Tusień Justyna Grudziądz START Bieg Główny opłacono
30 Szarszewska Małgorzata Grudziądz START Bieg Główny opłacono
31 Kalachurka Sebastian Świecie nad Osą START Bieg Główny opłacono
32 kalachurka wioletta Świecie nad Osą START Bieg Główny opłacono
33 Strojny Mateusz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
34 Szczutkowska Agnieszka Grudziądz START Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
35 Kaczmarek Michał Grudziądz START Bieg Główny opłacono
36 Bedczak Karolina Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
37 Czarnecka Żaneta Grudziądz START Bieg Główny opłacono
38 DANA KAZIMIERA GRUDZIADZ START Bieg Główny klub NW PATYCZAKI Grudziądz limit osiągnięty
39 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ START Bieg Główny klub NW PATYCZAKI Grudziądz limit osiągnięty
40 Konieczka Michał Osie START Bieg Główny opłacono
41 Lis Ewelina SKARSZEWY START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono
42 Czapiewski Łukasz Skarszewy START Bieg Główny Morsy Skarszewy opłacono
43 Pyszora-Zaloga Magdalena Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
44 Cukras Martyna Grudziądz START Bieg Główny II Liceum Ogólnokształcące opłacono
45 Lewandowski Krzysztof Linowo START Bieg Główny opłacono
46 Śląska Angelika Świecie START Bieg Główny Has Team opłacono
47 Czoska Anetta Gdynia START Bieg Główny Kontener Formy opłacono
48 Koprowicz Adam Świecie START Bieg Główny opłacono
49 Sarnowski Grzegorz Grudziądz START Bieg Główny opłacono
50 Sarnowska Martyna Nowe Miasto Lubawskie START Bieg Główny opłacono
51 Koprowicz Katarzyna Świecie START Bieg Główny opłacono
52 Bocian Jolanta Jeżewo START Bieg Główny opłacono
53 Grucza Iwona Grudziądz START Bieg Główny opłacono
54 Ludwinowska Karina Grudziądz START Bieg Główny opłacono
55 Figura Hanna Grudziądz START Bieg Główny Morsy z GRUDZIĄDZA opłacono
56 Jodko Magda Grudziądz START Bieg Główny opłacono
57 Jakubowska Anna Grudziądz START Bieg Główny opłacono
58 Jakubowska Agata Grudziądz START Bieg Główny opłacono
59 Kowalski Jaś Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
60 Banach Tomasz Grudziądz START Bieg Główny Tomek Biega Grudziądz opłacono
61 Zuziak Wojciech Michale START Bieg Główny opłacono
62 TADAJEWSKA JOLANTA GRUDZIĄDZ START Bieg Główny Morsy z GRUDZIĄDZA opłacono
63 Grzybowski Daniel Grudziądz START Bieg Główny opłacono
64 Grzybek Lilianna Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
65 Grzybek Monika Grudziądz START Bieg Główny opłacono
66 Gdaniec Anna Starogard Gdański START Bieg Główny limit osiągnięty
67 Stawicka Ewelina Lisewo START Bieg Główny limit osiągnięty
68 Malinowski Seweryn Grudziądz START Bieg Główny opłacono
69 Noculak Sylwia Grudziądz START Bieg Główny opłacono
70 Szwaracki Sławomir Grudziądz START Bieg Główny opłacono
71 Szwaracka Aneta Grudziądz START Bieg Główny opłacono
72 Kowalska-Czarnewicz Monika Grudziądz START Bieg Główny biegaj z Alfredem opłacono
73 Czarnewicz Alfred Grudziądz START Bieg Główny Alfred opłacono
74 Kuzimski Mariusz Grudziądz START Bieg Główny H2O TEAM opłacono
75 Majka Marta Grudziądz START Bieg Główny opłacono
76 Koszyńska Katarzyna Biały Bór START Bieg Główny opłacono
77 Borkowska Justyna Sadlinki START Bieg Główny SNOA Kwidzyn opłacono
78 Kowalska Anna Kwidzyn START Bieg Główny Kwidzyn Biega opłacono
79 Panter Lena Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
80 Panter Katarzyna Grudziądz START Bieg Główny opłacono
81 Banaszewska Maja Grudziądz START Dzieci SP 20 Grudziądz limit osiągnięty
82 Banaszewski Michał Grudziądz START Bieg Główny opłacono
83 Radomski Jakub Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
84 Radomska Sandra Grudziądz START Bieg Główny opłacono
85 Żołnowski Edward Grudziądz START Bieg Główny LA RIVE TEAM opłacono
86 Trendowicz Adrian Grudziądz START Dzieci Sezam Grudziądz limit osiągnięty
87 Bajer Natalia Grudziądz START Bieg Główny limit osiągnięty
88 Stolp Beata Grudziądz START Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama opłacono
89 Kaczerowska Monika Gardzień 3 START Bieg Główny opłacono
90 Krefta Dagmara Nowe START Bieg Główny opłacono
91 Podsiadły Bartosz Dragacz START Bieg Główny OSP Dragacz opłacono
92 Rakoczy Maciej Grudziądz START Bieg Główny Vadain Running Club opłacono
93 Kaminski Szymon Grudziądz START Bieg Główny opłacono
94 Gądek Dawid Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
95 Gądek Paula Grudziądz START Dzieci limit osiągnięty
96 JASZCZERSKA Grażyna Grudziądz START Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
97 Jaszczerski piotr Grudziądz START Bieg Główny - JASZCZER TEAM opłacono
98 Jaskulska Justyna Grudziądz START Bieg Główny opłacono
99 Pietras Jakub Plesewo START Dzieci limit osiągnięty
100 Pietras Milena Plesewo START Bieg Główny opłacono


Wyświetleń: 12573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ