Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Balin Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
2 Kapuśniak Agata Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
3 Kaczmarczyk Agnieszka Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
4 Baran Beata Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
5 Krzemiński Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
6 Świgoń Beata Będzin Noridc Walking - 6km Będzin Team
7 Adamczyk Anna Będzin Noridc Walking - 6km
8 Adamczyk Rafał Będzin Noridc Walking - 6km Będzin Team
9 mystek bogdan olkusz Bieg - 6km OSV TEAM OLKKUSZ
10 Gołębiowski Lucjan Będzin Noridc Walking - 6km Będzin Team
11 Dźwigał Ewa Będzin Noridc Walking - 6km Będzin Team
12 Pawęzowska Anna Będzin Bieg - 6km Będzin Team
13 Bagińska Dorota Sławków Noridc Walking - 6km Sławkowskie Włóczykije
14 Łazinka Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
15 Seweryn Jacek Dąbrowa Gornicza Noridc Walking - 6km
16 Seweryn Agata Dąbrowa Gornicza Noridc Walking - 6km
17 Seweryn Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
18 Majewski Przemysław Chruszczobród Bieg - 6km
19 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC Bieg - 6km
20 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg - 6km
21 Karczmarek Monika Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
22 Balin Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
23 Balin Elwira Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
24 Jagieła Anna Zawiercie Bieg - 6km Lejdis Team Zawiercie
25 Jach Joanna Łazy Bieg - 6km Lejdis Team Zawiercie
26 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km Arue Capoeira Polska
27 Kierzek Marta Katowice Bieg - 6km
28 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km W Pogoni Za Duchem
29 Jasica Mateusz Sławków Bieg - 6km MKS Sławków
30 MATUSZCZYK MAŁGORZATA JAWORZNO Bieg - 6km
31 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg - 6km Wirusy
32 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
33 Muskała Mateusz Sosnowiec Noridc Walking - 6km Wirusy
34 Jankowska Becia Sosnowiec Bieg - 6km Wirusy
35 Rybski Dawid Sosnowiec Bieg - 6km Wirusy
36 Swoboda Anna Sosnowiec Bieg - 6km Wirusy
37 Wolski Dominik Będzin Bieg - 6km Wirusy
38 Wolak-Wolska Aneta Będzin Bieg - 6km Wirusy
39 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg - 6km
40 Domańska-Grzona SABINA zabrze Bieg - 6km
41 Litwinczuk Aneta Klucze Bieg - 6km OLKUSZBIEGA.PL
42 Litwinczuk Gabriel Klucze Bieg - 6km OLKUSZBIEGA.PL
43 Pyzik Robert Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
44 Kacuga Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
45 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
46 Głąb Małgorzata Łazy Noridc Walking - 6km
47 Nowak Agnieszka Dąbrowa Górnicza Gołonóg Noridc Walking - 6km
48 Pietras Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km W pogoni za duchem
49 Głowacka Karolina Zadroże Bieg - 6km
50 Brzezińska Anna Wysoka Bieg - 6km LKS WYSOKA
51 Brzeziński Damian Wysoka Bieg - 6km LKS WYSOKA
52 Srokosz Weronika Srokosz Sosnowiec Bieg - 6km
53 Piotrowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km Motointegrator
54 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km W pogoni za duchem
55 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg - 6km W Pogoni Za Duchem
56 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
57 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza Noridc Walking - 6km
58 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km FitModelarnia
59 Czapla Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
60 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg - 6km trenujtriathlon.pl
61 Czapla Damian Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
62 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km FitModelarnia
63 Wach Anka Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
64 Kędzierska Izabela Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km FitModelarnia
65 Wach Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km
66 Gardyński Paweł Będzin Bieg - 6km W Pogoni Za Duchem
67 Arnold Katarzyna Sosnowiec Noridc Walking - 6km
68 Ziòłkowska Edyta Katowice Noridc Walking - 6km
69 Struk Agnieszka Będzin Bieg - 6km
70 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km Gym El Torro Running Team
71 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg - 6km


Wyświetleń: 2442

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ