Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | ||
2 | Czerniak-Piotrowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km | ||
3 | Tołwiński Bogusław | Elbląg | Polska | 10 km | OPEN BALANCE Triathlon Team | |
4 | Kiełczewski Szymon | Elbląg | Polska | 10 km | zks Olimpia Elbląg sekcja kajakowa, szkoła 18 | |
5 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
6 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | JW4260 - PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWDPW | |
7 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
8 | Kapała Przemysław | Elbląg | Polska | 10 km | ||
9 | Kubisiak Józef | Elbląg | Polska | 10 km | ||
10 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | Jedyneczka Elbląg | |
11 | Kulesza Maciej | Elblag | Polska | 10 km | ||
12 | Apanowicz Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | APACZE TEAM | |
13 | Dziedzic Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | ||
14 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | ||
15 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
16 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | Elaktywni/Truso | |
17 | Łaskowski Sławomir | Elbląg | Polska | 10 km | ||
18 | Glaubert Robert | Elbląg | Polska | 10 km | Open Balance GIT Elbląg | |
19 | Glaubert Justyna | Elbląg | Polska | 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | |
20 | Mazurek Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | OPEN BALANCE HEALTH TRI-TEAM ELBLĄG | |
21 | Kokitko Michał | Elbląg | Polska | 10 km | ||
22 | Nowicki Jarosław | Wejherowo | Polska | 10 km | MTM Team | |
23 | Klimowski Przemysław | Elbląg | Polska | 10 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |
24 | Klimowska Anetta | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
25 | Hajducki Jarosław | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
26 | Kwidziński Bartosz | Elbląg | Polska | 10 km | ||
27 | Mirzałek Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
28 | Kobyłecka Ewa | Elbląg | Polska | 10 km | ||
29 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
30 | Rokicki Leszek | Elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | |
31 | Stefanowicz Radosław | Elbląg | Polska | 10 km | ||
32 | PLESZEWICZ-HOFFMANN AGNIESZKA | ELBLĄG | Polska | 10 km | ||
33 | Stefanowicz Artur | Elbląg | Polska | 10 km | STEFAN TEAM | |
34 | Akierman Krzysztof | elbląg | Polska | 10 km | ||
35 | łaba jerzy | Elblag | Polska | 10 km | Przewozy Autokarowe "Macius" | |
36 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | Olimpia Elbląg | |
37 | Tomaszewicz Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | ||
38 | Pulkowski Leszek | Zajączkowo | Polska | 10 km | ||
39 | Szulc Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | El-Aktywni | |
40 | Begej Anita | Elbląg | Polska | 10 km | portEl.pl | |
41 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Polska | 10 km | ETT Elbląg Triathlon Team | |
42 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | 10 km | ||
43 | skoczeń małgorzata | elblag | Polska | 10 km | ||
44 | Zajdel Małgorzata | elblag | Polska | 10 km | ||
45 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | 10 km | ETT Elbląg Triathlon Team | |
46 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10 km | ETT | |
47 | Kliński Karol | ELBLĄG | Polska | 10 km | Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu | |
48 | Tomiałojć Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
49 | Szyca Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km | MTM TEAM | |
50 | Cicherski Marcin | Kraszewo | Polska | 10 km | ||
51 | Kalkowska Anna | Elbląg | Polska | 10 km | ||
52 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 10 km | ||
53 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | 10 km | ||
54 | Tomaszewicz Michał | Elbląg | Polska | 10 km | ||
55 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | |
56 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km | ||
57 | Dudek Justyna | Janowo | Polska | 10 km | ||
58 | Dudek Paweł | Janowo | Polska | 10 km | ||
59 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | ||
60 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | 10 km | ||
61 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | 10 km | ||
62 | GOSTKOWSKA KAROLINA | GRONOWO GÓRNE | Polska | 10 km | ||
63 | Królikowska Olga | Elbląg | Polska | 10 km | ||
64 | Królikowski Adam | Elbląg | Polska | 10 km | ||
65 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | 10 km | ||
66 | Jeziorski Robert | Elbląg | Polska | 10 km | ||
67 | Sowa SYLWEK | Elbląg | Polska | 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
68 | Gajewska Marta | Elbląg | Polska | 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | |
69 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | 10 km | ||
70 | Szczybelski Jarosław | Elbląg | Polska | 10 km | ||
71 | Janósz Arkadiusz | Elbląg | Polska | 10 km | ||
72 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | 10 km | ||
73 | Kulewicz Cezary | Braniewo | Polska | 10 km | ||
74 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | 10 km | ||
75 | Ziemińska Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |
76 | Ludkiewicz Dawid | Elbląg | Polska | 10 km | ||
77 | Tonga Jan | Elbląg | Polska | 10 km | ||
78 | Woźnikowska Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | WueMKa | |
79 | Różalska Aleksandra | Elbląg | Polska | 10 km | ETT-Elbląg Triathlon Team | |
80 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | ||
81 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | 10 km | ||
82 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | Polska | 10 km | SKS EL Aktywni / Elbląg Triathlon Team |
Wyświetleń: 6145