Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB
MTB Mini
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skomorowski Michał Ustka MTB Mini Morpol Racing Team opłacono on-line
2 Wiszniewski Mateusz Rumia MTB Mini opłacono on-line
3 Orlikowski Adam Reda MTB Mini GOOD TIME opłacono
4 Ostachowski Łukasz Gdańsk MTB Mini Mustang Team
5 Petk Grzegorz Gdańsk MTB Mini
6 Ruc Rafał Wejherowo MTB Mini LIQUI MOLY CYCLING TEAM opłacono on-line
7 Formela Bartosz Bolszewo MTB Mini 4Meister Team opłacono on-line
8 Formela Arkadiusz Bolszewo MTB Mini 4Meister Team opłacono on-line
9 Pituch Sławomir Bytów MTB Mini Euro Bike Kaczmarek Elektric Team opłacono on-line
10 Sień Dawid Sulnowo MTB Mini opłacono on-line
11 Dajek Janusz Gdańsk MTB Mini Flash Team opłacono on-line
12 Marcinkiewicz Grzegorz Warszawa Wesoła MTB Mini Świat Rowerów Racing Team opłacono on-line
13 Gajda Wiktor Świecie MTB Mini MTB ELDAR Świecie opłacono on-line
14 Ignaszak Robert Świecie MTB Mini KKWŚ/BLACKRAM TEAM opłacono on-line
15 Mudlaff Patrycja Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
16 Krukowski Jan Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
17 Jaffke Gracjan Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
18 Marzejon Dariusz Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
19 Marzejon Mikołaj Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
20 Kortas Paweł Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
21 Gorazdowski Marcin Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
22 Chyliński Andrzej Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
23 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
24 TOKMINA Aleksander sopot MTB Mini
25 Skałecki Tomasz Reda MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
26 Wojewoda Adam Rumia MTB Mini opłacono on-line
27 Cyranik Tomasz Murowana Goslina MTB Mini Supersportowy team opłacono on-line
28 Winnicki Krzysztof Bądki MTB Mini Kwidzyn Bike Racing Team
29 Kawiak Janusz Cedry Wielkie MTB Mini opłacono on-line
30 Romanowska Agnieszka Rumia MTB Mini Norda Active Team
31 kramp daniel kartuzy MTB Mini MTB START KARTUZY opłacono on-line
32 Ciba Damian Rumia MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
33 Sternicki Cezary Mrągowo MTB Mini XC Poręby Team
34 Sternicki Tomasz Mrągowo MTB Mini XC Poręby Team
35 Zelewska Leszek Gdynia MTB Mini TAG opłacono on-line
36 Gizela Michał Kartuzy MTB Mini opłacono on-line
37 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
38 Słowik Michał Gdynia MTB Mini Yellow Cargo Express
39 Dobosz Romuald Ustka MTB Mini KB "Tupot" Ustka opłacono on-line
40 Skierkowski Tomasz Kwidzyn MTB Mini Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
41 RATKOWSKI SŁAWOMIR Świecie MTB Mini MTB HAS TEAM opłacono on-line
42 Rzeźnik Piotr Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
43 RATKOWSKI MARCIN ŚWIECIE MTB Mini MTB HAS TEAM opłacono on-line
44 Krzeszowski Sebastian Kartuzy MTB Mini Good Ride opłacono on-line
45 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
46 Paczuła Ireneusz Lębork MTB Mini LEW Lębork 'stowarzyszenie' opłacono on-line
47 Wenta Adrian Łebunia MTB Mini OL-TRANS opłacono on-line
48 Wenta Piotr ŁEBUNIA MTB Mini LTS LĘBORK opłacono
49 Górny Bartłomiej Malbork MTB Mini opłacono on-line
50 Pliszka Kamil Sztum MTB Mini opłacono on-line
51 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
52 Lipkowski Zygmunt Świecie MTB Mini opłacono on-line
53 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini Gimnazjum nr 2 , Świecie opłacono on-line
54 Dybicz Mariusz Reda MTB Mini
55 Buczyński Arkadiusz Gdańsk MTB Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
56 Zarzycki Arkadiusz Gdańsk MTB Mini Apteka Gemini opłacono on-line
57 Markowski Dariusz Gdańsk MTB Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
58 Lange Tomasz Gdańsk MTB Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
59 Waleńczak Tomasz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
60 Niemiec Dariusz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
61 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line


Wyświetleń: 19640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ