Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB
MTB Mini
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 TOKMINA Aleksander sopot MTB Mini
2 Zarzycki Arkadiusz Gdańsk MTB Mini Apteka Gemini opłacono on-line
3 Wojewoda Adam Rumia MTB Mini opłacono on-line
4 Kawiak Janusz Cedry Wielkie MTB Mini opłacono on-line
5 kramp daniel kartuzy MTB Mini MTB START KARTUZY opłacono on-line
6 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
7 Wenta Piotr ŁEBUNIA MTB Mini LTS LĘBORK opłacono
8 Marcinkiewicz Grzegorz Warszawa Wesoła MTB Mini Świat Rowerów Racing Team opłacono on-line
9 Winnicki Krzysztof Bądki MTB Mini Kwidzyn Bike Racing Team
10 Orlikowski Adam Reda MTB Mini GOOD TIME opłacono
11 Gajda Wiktor Świecie MTB Mini MTB ELDAR Świecie opłacono on-line
12 Wiszniewski Mateusz Rumia MTB Mini opłacono on-line
13 Wenta Adrian Łebunia MTB Mini OL-TRANS opłacono on-line
14 Pituch Sławomir Bytów MTB Mini Euro Bike Kaczmarek Elektric Team opłacono on-line
15 Krzeszowski Sebastian Kartuzy MTB Mini Good Ride opłacono on-line
16 RATKOWSKI MARCIN ŚWIECIE MTB Mini MTB HAS TEAM opłacono on-line
17 Rzeźnik Piotr Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
18 Niemiec Dariusz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
19 RATKOWSKI SŁAWOMIR Świecie MTB Mini MTB HAS TEAM opłacono on-line
20 Słowik Michał Gdynia MTB Mini Yellow Cargo Express
21 Skomorowski Michał Ustka MTB Mini Morpol Racing Team opłacono on-line
22 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
23 Dybicz Mariusz Reda MTB Mini
24 Chyliński Andrzej Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
25 Formela Arkadiusz Bolszewo MTB Mini 4Meister Team opłacono on-line
26 Skałecki Tomasz Reda MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
27 Pliszka Kamil Sztum MTB Mini opłacono on-line
28 Formela Bartosz Bolszewo MTB Mini 4Meister Team opłacono on-line
29 Gorazdowski Marcin Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
30 Kortas Paweł Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
31 Marzejon Mikołaj Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
32 Marzejon Dariusz Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
33 Jaffke Gracjan Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
34 Krukowski Jan Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
35 Waleńczak Tomasz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
36 Mudlaff Patrycja Chłapowo MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
37 Markowski Dariusz Gdańsk MTB Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
38 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini Gimnazjum nr 2 , Świecie opłacono on-line
39 Skierkowski Tomasz Kwidzyn MTB Mini Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
40 Lipkowski Zygmunt Świecie MTB Mini opłacono on-line
41 Cyranik Tomasz Murowana Goslina MTB Mini Supersportowy team opłacono on-line
42 Paczuła Ireneusz Lębork MTB Mini LEW Lębork 'stowarzyszenie' opłacono on-line
43 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO opłacono on-line
44 Ciba Damian Rumia MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
45 Gizela Michał Kartuzy MTB Mini opłacono on-line
46 Górny Bartłomiej Malbork MTB Mini opłacono on-line
47 Romanowska Agnieszka Rumia MTB Mini Norda Active Team
48 Ignaszak Robert Świecie MTB Mini KKWŚ/BLACKRAM TEAM opłacono on-line
49 Ostachowski Łukasz Gdańsk MTB Mini Mustang Team
50 Ruc Rafał Wejherowo MTB Mini LIQUI MOLY CYCLING TEAM opłacono on-line
51 Petk Grzegorz Gdańsk MTB Mini
52 Dobosz Romuald Ustka MTB Mini KB "Tupot" Ustka opłacono on-line
53 Sień Dawid Sulnowo MTB Mini opłacono on-line
54 Lange Tomasz Gdańsk MTB Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
55 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
56 Dajek Janusz Gdańsk MTB Mini Flash Team opłacono on-line
57 Buczyński Arkadiusz Gdańsk MTB Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
58 Zelewska Leszek Gdynia MTB Mini TAG opłacono on-line
59 Sternicki Tomasz Mrągowo MTB Mini XC Poręby Team
60 Sternicki Cezary Mrągowo MTB Mini XC Poręby Team
61 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line


Wyświetleń: 19615

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ