Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Masters Białystok | opłacono |
2 | Jedynasty Szczepan | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | FitRodzinka | opłacono |
3 | Gosk Anna | Białystok | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) | ||
4 | Orłowska Anna | Białystok | Polska | START Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | opłacono | |
5 | Jedynasty Ewa | Białystok | Polska | START Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | FitRodzinka | opłacono |
6 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
7 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Palę Wrotki | opłacono |
8 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | START Bieg Główny 10 km | Palę Wrotki | opłacono |
9 | Bitowski Wiktor | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
10 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
11 | Piszczek Jakub | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
12 | Obara Emil | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
13 | Oszmiański Bartek | Grabówka | Polska | START Bieg Główny 10 km | Urban JJ Białystok | opłacono |
14 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
15 | Bieńkowski Artur | Grajewo | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | opłacono | |
16 | Czeczko Pawel | Grodno | Białoruś | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Sokol | opłacono |
17 | Ostrowierch Tarasij | Hajnówka | Polska | START Bieg Główny 10 km | hajnowka biega | opłacono |
18 | Rakowska Iwona | Kolno | Polska | START Bieg Główny 10 km | biegaMY | opłacono |
19 | Czajkowski Krzysztof | Krasne Stare | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
20 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
21 | Roszko Damian | Mońki | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) | KS Podlasie Białystok | opłacono |
22 | Sawicki Adam | Prostki | Polska | START Bieg Główny 10 km | MARATONKA | opłacono |
23 | Dawidziuk Maciej | Ruda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
24 | Czerwiński Andrzej | Studzianki | Polska | START Bieg Główny 10 km | biegaMY | opłacono |
25 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
26 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
27 | Jelska Justyna | Wasilówka | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 2,5km) | KS Podlasie Białystok | opłacono |
28 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
29 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 9311