Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oszmiański Bartek | Grabówka | Polska | START Bieg Główny 10 km | Urban JJ Białystok | opłacono |
2 | Czeczko Pawel | Grodno | Białoruś | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Sokol | opłacono |
3 | Chilińska Agnieszka | Pisz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Seba-Sport Pisz | |
4 | Ciborowska Aneta | Pisz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Seba-Sport Pisz | |
5 | Ciborowski Sebastian | Pisz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Seba-Sport Pisz | |
6 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy | |
7 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
8 | Supiński Adam | Protasy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
9 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | START Bieg Główny 10 km | Palę Wrotki | opłacono |
10 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Palę Wrotki | opłacono |
11 | Zaprzałka Michał | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Nadaktywni / Win2Trade | |
12 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Masters Białystok | opłacono |
13 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
14 | czopek jaroslaw | EŁK | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | Maratonka | |
15 | Sawicki Adam | Prostki | Polska | START Bieg Główny 10 km | MARATONKA | opłacono |
16 | Grygo Pawel | Lomza | Polska | START Bieg Główny 10 km | LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża | |
17 | Piwowar Mateusz | Gołdap | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 5km) | LA OSiR Gołdap | |
18 | Obara Emil | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
19 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 5km) | LA OSiR Gołdap | |
20 | Piszczek Jakub | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
21 | Bitowski Wiktor | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
22 | Dziekońska Ania | Gołdap | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 2,5km) | LA OSiR Gołdap | |
23 | Kondraciuk Majka | Gołdap | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 2,5km) | LA OSiR Gołdap | |
24 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
25 | Jelska Justyna | Wasilówka | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 2,5km) | KS Podlasie Białystok | opłacono |
26 | Roszko Damian | Mońki | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) | KS Podlasie Białystok | opłacono |
27 | WOJTULEWICZ ANNA | BIAŁYSTOK | Polska | START Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | KS Podlasie Białystok | |
28 | Jankowski Andrzej Jankowski | Białystok-Zaścisnki | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | KOTNIZ TEAM | |
29 | Murat Bartosz | Łomża | Polska | START Bieg Główny 10 km | IPA Region Łomża | |
30 | Ostrowierch Tarasij | Hajnówka | Polska | START Bieg Główny 10 km | hajnowka biega | opłacono |
31 | GIBA KRZYSZTOF | SUPRAŚL | Polska | START Bieg Główny 10 km | GIBA TEAM SUPRAŚL | |
32 | Jedynasty Szczepan | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | FitRodzinka | opłacono |
33 | Jedynasty Ewa | Białystok | Polska | START Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | FitRodzinka | opłacono |
34 | Rakowska Iwona | Kolno | Polska | START Bieg Główny 10 km | biegaMY | opłacono |
35 | Czerwiński Andrzej | Studzianki | Polska | START Bieg Główny 10 km | biegaMY | opłacono |
36 | Smolska Justyna | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono |
37 | Rutkowska Katarzyna | Bialystok | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Otwarty 2,5km) | Ambasador Białystok Biega Saucony Polska | |
38 | Dawidziuk Maciej | Ruda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
39 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
40 | Domurad Magdalena | Ostrołęka | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
41 | Kotowicz Grzegorz Kotowicz | Budry | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | ||
42 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | ||
43 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
44 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
45 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | ||
46 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
47 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
48 | Bieńkowski Artur | Grajewo | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | opłacono | |
49 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | START Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km | ||
50 | Gosk Anna | Białystok | Polska | START uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) | ||
51 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
52 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono | |
53 | Barwicka Izabela | Suwałki | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
54 | Orłowska Anna | Białystok | Polska | START Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km | opłacono | |
55 | Czajkowski Krzysztof | Krasne Stare | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 9321