#003 Szczycieńska Extremalna Trójka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bem Aleksandra Olsztyn START Extreme Kids opłacono on-line
2 Szczepuchowski Bogdan Nidzica START Extremalna Trójka Nidzica Biega opłacono on-line
3 nienadowski bartosz Olsztyn START Extremalna Trójka SRTG OLSZTYN opłacono on-line
4 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
5 Pędziwiatr Joanna Olsztyn START Extremalna Trójka Są Wolniejsi opłacono on-line
6 Szarszunowicz Paweł Pasłęk START Extremalna Trójka opłacono on-line
7 Szarszunowicz Laura Pasłęk START Extreme Kids opłacono on-line
8 Szarszunowicz Anna Pasłęk START Extremalna Trójka opłacono on-line
9 Kalicki Adrian Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
10 Mierzejewski Jakub Ostroleka START Extreme Kids opłacono on-line
11 Mierzejewski Bartosz Ostroleka START Extreme Kids Morsy Ostrołęka opłacono on-line
12 Mazurowicz Wiktoria Szczytno START Extremalna Trójka opłacono
13 Piekarska-Kodź Martyna Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo opłacono on-line
14 Kachel Hanna Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
15 Mroziewski Bartosz Nowinka START Extreme Kids opłacono on-line
16 Leszkiewicz Krystian Nowinka START Extreme Kids opłacono on-line
17 Kwiatkowska Jagoda Nowinka START Extreme Kids opłacono on-line
18 Kwiatkowska Kalina Augustów START Extreme Kids opłacono on-line
19 Macko Olgierd Ostrołęka START Extreme Kids opłacono on-line
20 Rekosz Bartosz Pasym START Extremalna Trójka opłacono
21 Lipiński Michał Pisz START Extremalna Trójka PISZ/15 GBZ Bcz opłacono on-line
22 Kodź Szymon Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
23 Kodź Kacper Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
24 Orzoł Mirek Orzoł START Extremalna Trójka opłacono on-line
25 Kodź Mikołaj Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
26 Zaborowska Iza Świętajno START Extremalna Trójka opłacono on-line
27 kotowski hubert olszyny START Extremalna Trójka opłacono on-line
28 kotowski dariusz olszyny START Extremalna Trójka opłacono on-line
29 Pawlikowski Bernard Olsztyn START Extremalna Trójka Morsy Dywity opłacono on-line
30 Polak Bartosz Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
31 Kalinowski Mateusz Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team opłacono on-line
32 Kalinowski Filip Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team opłacono on-line
33 Kalinowski Marcel Mrągowo START Extreme Kids Kaliniak Team opłacono on-line
34 Nicewicz Natasza Lipowa Góra Wschodnia START Extreme Kids opłacono on-line
35 Krauza Bartosz Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
36 Wojciechowska Zofia Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
37 Wardęcki Piotr Kamionek START Extreme Kids opłacono
38 Wardęcki Wojciech Kamionek START Extremalna Trójka opłacono
39 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids opłacono on-line
40 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids opłacono on-line
41 Mazur Krzyś Krawno START Extreme Kids opłacono
42 Możdżeń Justyna Krawno START Extremalna Trójka opłacono
43 Waloszek Maja Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
44 Mikita Szymon Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
45 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START Extremalna Trójka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ opłacono on-line
46 Kolimaga Kamil Myszyniec START Extremalna Trójka opłacono on-line
47 Pankiewicz igor Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
48 Polak Jarosław Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
49 Świderska Kamila Rumy START Extremalna Trójka opłacono on-line
50 Nagadowska Joanna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
51 Kozon Zuzanna Świętajno START Extremalna Trójka Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie opłacono on-line
52 Magnuszewski Maciej Szczytno START Extremalna Trójka 4W-MBOT/ 42blp opłacono on-line
53 Ambroziak Marcin Ryn START Extremalna Trójka DąbrowskiTeam opłacono on-line
54 Rodziewicz Iga Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
55 Rodziewicz Matylda Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
56 Karwowski Szymon Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
57 Karwowski Adam Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
58 Karwowski Mateusz Mrągowo START Extremalna Trójka opłacono on-line
59 Borowski Robert Mrągowo START Extremalna Trójka opłacono on-line
60 Kobylas S Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
61 Rozicki Jan Dąbrowa START Extreme Kids opłacono
62 Rozicka Małgorzata Dąbrowa START Extreme Kids opłacono
63 Bobiński Aleksander Nasielsk START Extreme Kids opłacono on-line
64 Bobiński Maksymilian Nasielsk START Extreme Kids opłacono on-line
65 Bobińska Alicja Nasielsk START Extremalna Trójka opłacono on-line
66 Bałazy Cyprian Szczytno START Extreme Kids grupa rarownicza autrimpus opłacono on-line
67 Szczerbo Patryk Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono on-line
68 Konstanty Karolina Szczytno START Extreme Kids SPzOI2 Szczytno opłacono on-line
69 Kobylas Marcel Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno opłacono on-line
70 Kobylas Wiktoria Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno opłacono on-line
71 Orzoł Adam Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset opłacono
72 Orzoł Wojciech Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #Reset opłacono
73 Orzoł Anna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #Reset opłacono
74 Majewska Sylwia Wały START Extremalna Trójka opłacono on-line
75 Tomaszewicz Paweł Rudka zach. START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
76 Kołecki Roman Szczytno START Extremalna Trójka opłacono
77 Górniak Monika Szczytno START Extremalna Trójka 8 brt opłacono
78 Szulkowski Przemysław Szczytno START Extremalna Trójka opłacono
79 Kulesza Radosław Szczytno START Extremalna Trójka 8 brt opłacono
80 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
81 Wierzbicka Martyna Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
82 Cichowska Lidia Cichowska Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
83 Dawidowicz Tomasz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
84 Radwanska Magdalena Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
85 Radwanski Tomasz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
86 Pekala Grzegorz Jednorozec START Extremalna Trójka Morsy Szczytno RESET opłacono on-line
87 Kachel Adriana Mrągowo START Extremalna Trójka opłacono on-line
88 Siwek Oliwier Węgorzewo START Extreme Kids Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
89 Siwek Aneta Węgorzewo START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
90 Kulesza Grzegorz Sokoły START Extremalna Trójka WSPOL opłacono on-line
91 Filipiak JUDYTA TARGOWO START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
92 Filipiak Jakub TARGOWO START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
93 FILIPIAK MAGDALENA Targowo START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
94 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
95 Macko Mariusz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka opłacono on-line
96 Kurpiewska Dorota Pisz START Extremalna Trójka Klub Morsów w Piszu opłacono on-line
97 Orłowski Szymon Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
98 Cegielski Marcin Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
99 Bedra Grzegorz Zalewo START Extremalna Trójka Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD P-W opłacono on-line
100 Karczewska Karolina Ostróda START Extremalna Trójka opłacono on-line


Wyświetleń: 6695

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ