#003 Szczycieńska Extremalna Trójka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bem Aleksandra Olsztyn START Extreme Kids opłacono on-line
2 Szczepuchowski Bogdan Nidzica START Extremalna Trójka Nidzica Biega opłacono on-line
3 nienadowski bartosz Olsztyn START Extremalna Trójka SRTG OLSZTYN opłacono on-line
4 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
5 Pędziwiatr Joanna Olsztyn START Extremalna Trójka Są Wolniejsi opłacono on-line
6 Samsel Mateusz Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
7 Parzych Zuzanna Szczytno START Extreme Kids Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie opłacono on-line
8 Szarszunowicz Paweł Pasłęk START Extremalna Trójka opłacono on-line
9 Szarszunowicz Laura Pasłęk START Extreme Kids opłacono on-line
10 Szarszunowicz Anna Pasłęk START Extremalna Trójka opłacono on-line
11 Kalicki Adrian Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
12 Żak Mariusz Radom START Extremalna Trójka Warmińsko-Mazurskie Dziki opłacono on-line
13 Mierzejewski Jakub Ostroleka START Extreme Kids opłacono on-line
14 Jakubcewicz Dawid Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
15 Jakubcewicz Maja Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
16 Mierzejewski Bartosz Ostroleka START Extreme Kids Morsy Ostrołęka opłacono on-line
17 Mazurowicz Wiktoria Szczytno START Extremalna Trójka opłacono
18 Piekarska-Kodź Martyna Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo opłacono on-line
19 Kachel Hanna Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
20 Sławuszewski Leszek Olsztyn START Extremalna Trójka Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
21 Sawicki Łukasz Olsztyn START Extremalna Trójka Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
22 Mroziewski Bartosz Nowinka START Extreme Kids opłacono on-line
23 Leszkiewicz Krystian Nowinka START Extreme Kids opłacono on-line
24 Kwiatkowska Jagoda Nowinka START Extreme Kids opłacono on-line
25 Kwiatkowska Kalina Augustów START Extreme Kids opłacono on-line
26 Macko Olgierd Ostrołęka START Extreme Kids opłacono on-line
27 Rekosz Bartosz Pasym START Extremalna Trójka opłacono
28 Lipiński Michał Pisz START Extremalna Trójka PISZ/15 GBZ Bcz opłacono on-line
29 Kodź Szymon Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
30 Kodź Kacper Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
31 Orzoł Mirek Orzoł START Extremalna Trójka opłacono on-line
32 Kodź Mikołaj Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
33 Zaborowska Iza Świętajno START Extremalna Trójka opłacono on-line
34 Toczek Julia Szczytno START Extreme Kids Przedszkole Bajka opłacono on-line
35 kotowski hubert olszyny START Extremalna Trójka opłacono on-line
36 kotowski dariusz olszyny START Extremalna Trójka opłacono on-line
37 Pawlikowski Bernard Olsztyn START Extremalna Trójka Morsy Dywity opłacono on-line
38 Kicka Magdalena Szczytno START Extreme Kids Przedszkole Promyczek opłacono on-line
39 Kicka Małgorzata Szczytno START Extreme Kids SP6 Szczytno opłacono on-line
40 Polak Bartosz Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
41 Kalinowski Mateusz Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team opłacono on-line
42 Kalinowski Filip Olsztyn START Extreme Kids Kaliniak Team opłacono on-line
43 Kalinowski Marcel Mrągowo START Extreme Kids Kaliniak Team opłacono on-line
44 Nicewicz Natasza Lipowa Góra Wschodnia START Extreme Kids opłacono on-line
45 Krauza Bartosz Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
46 Wojciechowska Zofia Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
47 Wardęcki Piotr Kamionek START Extreme Kids opłacono
48 Wardęcki Wojciech Kamionek START Extremalna Trójka opłacono
49 Mirota Aleksander Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids opłacono on-line
50 Mirota Emil Lipowa GÓra Wschodnia START Extreme Kids opłacono on-line
51 Mazur Krzyś Krawno START Extreme Kids opłacono
52 Możdżeń Justyna Krawno START Extremalna Trójka opłacono
53 Kaczyńska Hanna Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
54 Waloszek Maja Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
55 Mikita Szymon Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
56 Tańska Paulina Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
57 Tańska Wiktoria Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
58 Budna Maja Ostrołęka START Extreme Kids Klub Sportowy Jantar Ostrołęka opłacono on-line
59 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START Extremalna Trójka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ opłacono on-line
60 Kolimaga Kamil Myszyniec START Extremalna Trójka opłacono on-line
61 Pankiewicz igor Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
62 Polak Jarosław Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
63 Świderska Kamila Rumy START Extremalna Trójka opłacono on-line
64 Nagadowska Joanna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
65 Kesler Borys Kamionek START Extreme Kids Football Academy Szczytno opłacono on-line
66 Kozon Zuzanna Świętajno START Extremalna Trójka Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie opłacono on-line
67 szydlik kamil Olsztyn START Extremalna Trójka Strefa Przygody / www.strefaprzygody.pl opłacono on-line
68 Magnuszewski Maciej Szczytno START Extremalna Trójka 4W-MBOT/ 42blp opłacono on-line
69 Szempliński Olaf Jedwabno START Extreme Kids Szkoła podstawowa Jedwabno opłacono on-line
70 Ambroziak Marcin Ryn START Extremalna Trójka DąbrowskiTeam opłacono on-line
71 Rodziewicz Iga Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
72 Rodziewicz Matylda Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
73 Konieczny Adam Szczytno START Extreme Kids Morsy Szczytno #RESET opłacono on-line
74 Karwowski Szymon Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
75 Karwowski Adam Mrągowo START Extreme Kids opłacono on-line
76 Karwowski Mateusz Mrągowo START Extremalna Trójka opłacono on-line
77 Pietrzak Samuel Szczytno START Extreme Kids opłacono
78 Całka Dominika Olsztyn START Extreme Kids opłacono on-line
79 Całka Antoś Olsztyn START Extreme Kids opłacono on-line
80 Całka Aneta Olsztyn START Extremalna Trójka opłacono on-line
81 Całka Jacek Olsztyn START Extremalna Trójka opłacono on-line
82 Borowski Robert Mrągowo START Extremalna Trójka opłacono on-line
83 Piłat Maria Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
84 Piłat Zofia Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
85 Mrozewski Igor Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
86 Mrozewski Wiktor Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono on-line
87 Kobylas S Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
88 Marud Tomasz Dźwierzuty START Extreme Kids opłacono on-line
89 Rozicki Jan Dąbrowa START Extreme Kids opłacono
90 Rozicka Małgorzata Dąbrowa START Extreme Kids opłacono
91 Bobiński Aleksander Nasielsk START Extreme Kids opłacono on-line
92 Bobiński Maksymilian Nasielsk START Extreme Kids opłacono on-line
93 Bobińska Alicja Nasielsk START Extremalna Trójka opłacono on-line
94 Bałazy Cyprian Szczytno START Extreme Kids grupa rarownicza autrimpus opłacono on-line
95 Szczerbo Patryk Szczytno START Extreme Kids MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono on-line
96 Konstanty Karolina Szczytno START Extreme Kids SPzOI2 Szczytno opłacono on-line
97 Kowalski Piotr Szczytno START Extremalna Trójka opłacono on-line
98 Rudnik Marcel Szczytno START Extreme Kids opłacono on-line
99 Kilijański Wojciech Dźwierzuty START Extreme Kids opłacono on-line
100 Kobylas Marcel Szczytno START Extreme Kids Katana Szczytno opłacono on-line


Wyświetleń: 7116

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ