Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bem Aleksandra | Olsztyn | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
2 | Szczepuchowski Bogdan | Nidzica | Polska | START Extremalna Trójka | Nidzica Biega | opłacono on-line |
3 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | SRTG OLSZTYN | opłacono on-line |
4 | Pieloszczyk Andrzej | Dobre Miasto | Polska | START Extremalna Trójka | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
5 | Barszczyk Kamil | Szklarska Poręba | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
6 | Pędziwiatr Joanna | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
7 | Samsel Mateusz | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
8 | Parzych Zuzanna | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie | opłacono on-line |
9 | Szarszunowicz Paweł | Pasłęk | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
10 | Szarszunowicz Laura | Pasłęk | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
11 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
12 | Kalicki Adrian | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
13 | Żak Mariusz | Radom | Polska | START Extremalna Trójka | Warmińsko-Mazurskie Dziki | opłacono on-line |
14 | Mierzejewski Jakub | Ostroleka | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
15 | Jakubcewicz Dawid | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
16 | Jakubcewicz Maja | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
17 | Mierzejewski Bartosz | Ostroleka | Polska | START Extreme Kids | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line |
18 | Mazurowicz Wiktoria | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono | |
19 | Piekarska-Kodź Martyna | Mrągowo | Polska | START Extremalna Trójka | CrossBox Mrągowo | opłacono on-line |
20 | Kachel Hanna | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
21 | Kowalczyk-Dobek Emilia | Piastów | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
22 | Dobek Patrycja | Piastów | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
23 | Dobek Bartosz | Piastów | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
24 | Dobek Marcin | Piastów | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
25 | Sławuszewski Leszek | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
26 | Sawicki Łukasz | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line |
27 | Mroziewski Bartosz | Nowinka | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
28 | Leszkiewicz Krystian | Nowinka | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
29 | Kwiatkowska Jagoda | Nowinka | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
30 | Kwiatkowska Kalina | Augustów | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
31 | Macko Olgierd | Ostrołęka | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
32 | Rekosz Bartosz | Pasym | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono | |
33 | Lipiński Michał | Pisz | Polska | START Extremalna Trójka | PISZ/15 GBZ Bcz | opłacono on-line |
34 | Kodź Szymon | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
35 | Kodź Kacper | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
36 | Orzoł Mirek | Orzoł | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
37 | Kodź Mikołaj | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
38 | Zaborowska Iza | Świętajno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
39 | Wojciechowski Jakub | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | UMK w Toruniu | opłacono on-line |
40 | Toczek Julia | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | Przedszkole Bajka | opłacono on-line |
41 | kotowski hubert | olszyny | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
42 | kotowski dariusz | olszyny | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
43 | Pawlikowski Bernard | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | Morsy Dywity | opłacono on-line |
44 | Kicka Magdalena | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | Przedszkole Promyczek | opłacono on-line |
45 | Kicka Małgorzata | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | SP6 Szczytno | opłacono on-line |
46 | Polak Bartosz | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
47 | Kalinowski Mateusz | Olsztyn | Polska | START Extreme Kids | Kaliniak Team | opłacono on-line |
48 | Kalinowski Filip | Olsztyn | Polska | START Extreme Kids | Kaliniak Team | opłacono on-line |
49 | Kalinowski Marcel | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | Kaliniak Team | opłacono on-line |
50 | Nicewicz Natasza | Lipowa Góra Wschodnia | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
51 | Krauza Bartosz | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
52 | Wojciechowska Zofia | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
53 | Wardęcki Piotr | Kamionek | Polska | START Extreme Kids | opłacono | |
54 | Wardęcki Wojciech | Kamionek | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono | |
55 | Kamiński Krystian | Wielbark | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
56 | Mirota Aleksander | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
57 | Mirota Emil | Lipowa GÓra Wschodnia | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
58 | Mazur Krzyś | Krawno | Polska | START Extreme Kids | opłacono | |
59 | Możdżeń Justyna | Krawno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono | |
60 | Kaczyńska Hanna | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
61 | Dąbrowska Gabriela | Wielbark | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
62 | Olszewski Piotr | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
63 | Waloszek Maja | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
64 | Mikita Szymon | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
65 | Tańska Paulina | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
66 | Tańska Wiktoria | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
67 | Budna Maja | Ostrołęka | Polska | START Extreme Kids | Klub Sportowy Jantar Ostrołęka | opłacono on-line |
68 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | START Extremalna Trójka | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ | opłacono on-line |
69 | Kolimaga Kamil | Myszyniec | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
70 | Pankiewicz igor | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
71 | Polak Jarosław | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
72 | Świderska Kamila | Rumy | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
73 | Nagadowska Joanna | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
74 | Kesler Borys | Kamionek | Polska | START Extreme Kids | Football Academy Szczytno | opłacono on-line |
75 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Polska | START Extremalna Trójka | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line |
76 | szydlik kamil | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | Strefa Przygody / www.strefaprzygody.pl | opłacono on-line |
77 | Magnuszewski Maciej | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | 4W-MBOT/ 42blp | opłacono on-line |
78 | Szempliński Olaf | Jedwabno | Polska | START Extreme Kids | Szkoła podstawowa Jedwabno | opłacono on-line |
79 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | START Extremalna Trójka | DąbrowskiTeam | opłacono on-line |
80 | Rodziewicz Iga | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
81 | Rodziewicz Matylda | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
82 | Konieczny Adam | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line |
83 | Karwowski Szymon | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
84 | Karwowski Adam | Mrągowo | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
85 | Karwowski Mateusz | Mrągowo | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
86 | Pietrzak Samuel | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono | |
87 | Całka Dominika | Olsztyn | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
88 | Całka Antoś | Olsztyn | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
89 | Całka Aneta | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
90 | Całka Jacek | Olsztyn | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
91 | Borowski Robert | Mrągowo | Polska | START Extremalna Trójka | opłacono on-line | |
92 | Piłat Maria | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
93 | Piłat Zofia | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
94 | Mrozewski Igor | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
95 | Mrozewski Wiktor | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line |
96 | Kuczyński Tomasz | Szczytno | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
97 | Kobylas S | Szczytno | Polska | START Extremalna Trójka | Morsy Szczytno # Reset | opłacono on-line |
98 | Marud Tomasz | Dźwierzuty | Polska | START Extreme Kids | opłacono on-line | |
99 | Rozicki Jan | Dąbrowa | START Extreme Kids | opłacono | ||
100 | Rozicka Małgorzata | Dąbrowa | START Extreme Kids | opłacono |
Wyświetleń: 11637