Pidżama Run Decathlon Rumia
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Działo Agnieszka Wejherowo Start Kobiety Bez klubu opłacono on-line
2 Barcz Maja Wejherowo Start Kobiety WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
3 Krysiak Mikołaj Pogórze Start Mężczyźni opłacono on-line
4 Potracki Mateusz Rumia Start Mężczyźni Parkrun Rumia opłacono on-line
5 Sikora Tomasz Połchowo Start Mężczyźni opłacono on-line
6 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowo Start Kobiety WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
7 Bach Aleksandra Bolszewo Start Kobiety WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
8 Gliniecki Tymoteusz Wejherowo Start Mężczyźni WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
9 Gliniecka Amelia Wejherowo Start Kobiety WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
10 Stolc Romana Bolszewo Start Kobiety opłacono on-line
11 Orłowski Piotr Gdynia Start Mężczyźni Elektroniczne Jednorożce opłacono on-line
12 Głowacki Łukasz Reda Start Mężczyźni opłacono on-line
13 Rzepecka Agnieszka Wejherowo Start Kobiety opłacono on-line
14 Jankowska Marzena Rumia Start Kobiety opłacono on-line
15 TOMASIŃSKA MONIKA BANINO Start Kobiety opłacono on-line
16 Kaczmarek Sylwia Gdańsk Start Kobiety O-SOWA BIEGA opłacono on-line
17 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start Mężczyźni BIEGACZE PÓŁNOCY opłacono on-line
18 Klimek Jakub Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
19 Arcyz Aleksandra Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
20 Łątkowska Magdalena Rumia Start Kobiety Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
21 Rogowska Agnieszka GDYNIA Start Kobiety Piękni i Bestie opłacono on-line
22 Kankowska Dominika Luzino Start Kobiety opłacono on-line
23 Kankowski Paweł Luzino Start Mężczyźni opłacono on-line
24 Kankowska Justyna Luzino Start Kobiety opłacono on-line
25 Jędrzejewska Anna Jędrzejewska Warszawa Start Kobiety opłacono on-line
26 Wysocka Ewelina Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
27 Świst Magdalena Przemyśl Start Kobiety opłacono on-line
28 Pionk Rafał Miszewo Start Mężczyźni Runnersi S7 Banino
29 Dombrowska Eliza Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
30 Dawidowski Jakub Kartuzy Start Mężczyźni opłacono on-line
31 Chyła Agnieszka Gdynia Start Kobiety
32 Vieth Wiktoria Gdynia Start Kobiety
33 Sąpor Jakub Gdynia Start Mężczyźni
34 Kej Michella Jelenia Góra Start Kobiety Parkrun Jelenia Góra opłacono on-line
35 Sąpor Łukasz Sąpor Gdynia Start Mężczyźni
36 Jednachowski Krzysztof Puck Start Mężczyźni opłacono on-line
37 Rosa Magdalena Rumia Start Kobiety opłacono on-line
38 Mroske Oliwia Wejherowo Start Kobiety opłacono on-line
39 Dulek Daria Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
40 Klein Aneta Luzino Start Kobiety opłacono on-line
41 WIŚNIOWSKA Mirella Knurów Start Kobiety opłacono on-line
42 Gorski Adrian Gdańsk Start Mężczyźni opłacono on-line
43 Karpińska Katarzyna Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
44 Krzyżagórski Radosław Krzyżagórski Gdańsk Start Mężczyźni opłacono on-line
45 Jednachowski Marcin Puck Start Mężczyźni opłacono on-line
46 Klebba Grzegorz Puck Start Mężczyźni Borussia Dortmund opłacono on-line
47 Bednarek Natalia Sopot Start Kobiety opłacono on-line
48 Połeć Arkadiusz Sopot Start Mężczyźni opłacono on-line
49 Szczepański Krzysztof Rumia Start Mężczyźni opłacono on-line
50 Koitalla Karolina Otomin Start Kobiety opłacono on-line
51 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Start Kobiety opłacono on-line
52 Koitalla Aleksandra Otomin Start Kobiety opłacono on-line
53 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin Start Kobiety opłacono on-line
54 Marczyńska Iwona Wejherowo Start Kobiety opłacono on-line
55 Chalecka JOLANTA Braniewo Start Kobiety opłacono on-line
56 Kańtoch Weronika Reda Start Kobiety Decathlon Rumia team opłacono on-line
57 Kopczyńska Irena Borkowo Start Kobiety Elite Team opłacono on-line
58 Małecka-Nowosielska Julia Rumia Start Kobiety Decathlon Rumia opłacono on-line
59 Knot Martyna Borkowo Start Kobiety Piękni i Bestie opłacono on-line
60 Kazimierska Kasia Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
61 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Mężczyźni Radość Biegania opłacono on-line
62 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Start Kobiety Face Nordic Walking Team opłacono on-line
63 Rosiejka Korneliusz Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
64 Rosiejka Anna Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
65 Kosianowska Monika Malbork Start Kobiety Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
66 Klein Aleksandra Starogard Gdański Start Kobiety opłacono on-line
67 Klein Kamil Starogard Gdański Start Mężczyźni opłacono on-line
68 Talaśka Tomasz Starogard Gdański Start Mężczyźni opłacono on-line
69 Linke-Talaśka Joanna Starogard Gdański Start Kobiety opłacono on-line
70 Kalinowska Paulina Kiełpino Start Kobiety Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
71 Werra Patrycja Rumia Start Kobiety opłacono on-line
72 Owczarek Jacek Kosakowo Start Mężczyźni opłacono on-line
73 Owczarek Katarzyna Kosakowo Start Kobiety opłacono on-line
74 Sikora Piotr Lębork Start Mężczyźni 42,2 Lębork opłacono on-line
75 Pardyka Justyna Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
76 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start Mężczyźni ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
77 Langowska Amelia Grudziądz Start Kobiety opłacono on-line
78 Szychułda -Langowska Dorota Grudziądz Start Kobiety opłacono on-line
79 Rewers Dariusz Kosakowo Start Mężczyźni opłacono on-line
80 Mielewczyk Natalia Kosakowo Start Kobiety opłacono on-line
81 Piekarski Michał Sierakowice Start Mężczyźni Majkel Bejker Tim opłacono on-line
82 Sikorska Agnieszką Gdynia Start Kobiety Bez klubu opłacono on-line
83 Staszak Anna Gdańsk Start Kobiety
84 Sikora sikora Monika gdańsk Start Kobiety opłacono on-line
85 Mach Dawid Wejherowo Start Mężczyźni One Person Team opłacono on-line
86 Javaheri-Szpak Katarzyna Gdańsk Start Kobiety opłacono on-line
87 Ochmanek Oliwia Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
88 Modzelewska Weronika Warszawa Start Kobiety opłacono on-line
89 Wojewska Natalia Gdynia Start Kobiety Biegamyrazem.pl/ BigYellowFoot Adventure Team :) opłacono on-line
90 TALBIERZ HONORATA REDA Start Kobiety opłacono on-line
91 Malinowska Sylwia Gdynia Start Kobiety Malin's Team opłacono on-line
92 Lubowiecka Alicja Wejherowo Start Kobiety WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
93 Zięba Natalia Zięba Gdańsk Start Kobiety opłacono on-line
94 Trusiuk Tomasz Lębork Start Mężczyźni FARM FRITES POLAND S.A opłacono on-line
95 Koschany Kamilla Koschany Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
96 Kwarta Maciej Bolszewo Start Mężczyźni Batalion Dowodzenia MW opłacono on-line
97 Pater Magdalena Rumia Start Kobiety opłacono on-line
98 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo Start Mężczyźni ByleDoMety opłacono on-line
99 Dziecielska Marlena Gdynia Start Kobiety opłacono on-line
100 Antosz Alicja Lębork Start Kobiety opłacono on-line


Wyświetleń: 8029

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ