Pidżama Run Decathlon Rumia
Start Mężczyźni
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krysiak Mikołaj Pogórze Start Mężczyźni opłacono on-line
2 Potracki Mateusz Rumia Start Mężczyźni Parkrun Rumia opłacono on-line
3 Sikora Tomasz Połchowo Start Mężczyźni opłacono on-line
4 Gliniecki Tymoteusz Wejherowo Start Mężczyźni WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY opłacono on-line
5 Orłowski Piotr Gdynia Start Mężczyźni Elektroniczne Jednorożce opłacono on-line
6 Głowacki Łukasz Reda Start Mężczyźni opłacono on-line
7 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Start Mężczyźni BIEGACZE PÓŁNOCY opłacono on-line
8 Klimek Jakub Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
9 Kankowski Paweł Luzino Start Mężczyźni opłacono on-line
10 Pionk Rafał Miszewo Start Mężczyźni Runnersi S7 Banino
11 Dawidowski Jakub Kartuzy Start Mężczyźni opłacono on-line
12 Sąpor Jakub Gdynia Start Mężczyźni
13 Sąpor Łukasz Sąpor Gdynia Start Mężczyźni
14 Jednachowski Krzysztof Puck Start Mężczyźni opłacono on-line
15 Gorski Adrian Gdańsk Start Mężczyźni opłacono on-line
16 Krzyżagórski Radosław Krzyżagórski Gdańsk Start Mężczyźni opłacono on-line
17 Jednachowski Marcin Puck Start Mężczyźni opłacono on-line
18 Klebba Grzegorz Puck Start Mężczyźni Borussia Dortmund opłacono on-line
19 Połeć Arkadiusz Sopot Start Mężczyźni opłacono on-line
20 Szczepański Krzysztof Rumia Start Mężczyźni opłacono on-line
21 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start Mężczyźni Radość Biegania opłacono on-line
22 Rosiejka Korneliusz Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
23 Klein Kamil Starogard Gdański Start Mężczyźni opłacono on-line
24 Talaśka Tomasz Starogard Gdański Start Mężczyźni opłacono on-line
25 Owczarek Jacek Kosakowo Start Mężczyźni opłacono on-line
26 Sikora Piotr Lębork Start Mężczyźni 42,2 Lębork opłacono on-line
27 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start Mężczyźni ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
28 Rewers Dariusz Kosakowo Start Mężczyźni opłacono on-line
29 Piekarski Michał Sierakowice Start Mężczyźni Majkel Bejker Tim opłacono on-line
30 Mach Dawid Wejherowo Start Mężczyźni One Person Team opłacono on-line
31 Trusiuk Tomasz Lębork Start Mężczyźni FARM FRITES POLAND S.A opłacono on-line
32 Kwarta Maciej Bolszewo Start Mężczyźni Batalion Dowodzenia MW opłacono on-line
33 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo Start Mężczyźni ByleDoMety opłacono on-line
34 Grochowski Patryk Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
35 Kubacki Jacek Starogard Gdański Start Mężczyźni opłacono on-line
36 Szymanowski Eugeniusz Lębork Start Mężczyźni Elite Team Lębork opłacono on-line
37 Stramek Łukasz Sopot Start Mężczyźni Crossfit Trójmiasto
38 Freitag Rafał Wejherowo Start Mężczyźni GOSRiT Luzino opłacono on-line
39 Koralewski Tomasz Władysławowo Start Mężczyźni opłacono on-line
40 Puzdrowski Krzysztof Gowino Start Mężczyźni opłacono on-line
41 Puzdrowski Daniel Gowino Start Mężczyźni opłacono on-line
42 Pańka Marcin Elbląg Start Mężczyźni
43 Wojtczyk Łukasz Nowa wieś lęborska Start Mężczyźni
44 Hewelt Mateusz Puck Start Mężczyźni REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
45 Tusk Paweł Gdynia Start Mężczyźni Akademia Marynarki Wojennej
46 Bartosiak Adam Lębork Start Mężczyźni FARM FRITES POLAND S.A opłacono on-line
47 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Start Mężczyźni
48 Gawrylczyk Paweł Wejherowo Start Mężczyźni
49 Hewelt Bartłomiej Rozewie Start Mężczyźni Drużyna Szpiku opłacono on-line
50 Stasik Daniel Gdynia Start Mężczyźni Niecodzienny Schemat
51 Jamrozik Grzegorz Poznań Start Mężczyźni opłacono on-line
52 Kotłowski Piotr Luzino Start Mężczyźni GOSRiT cross&fit factory opłacono on-line
53 Bruski Tomasz Charzykowy Start Mężczyźni opłacono on-line
54 Kutzmer Marcin Godętowo Start Mężczyźni LTS LĘBORK
55 sztygiel maciej Wejherowo Start Mężczyźni DEKORADO opłacono on-line
56 Dalecki Bartłomiej Rumia Start Mężczyźni opłacono on-line
57 Strosin Tomasz Rumia Start Mężczyźni
58 Andrzejczyk Radosław Rumia Start Mężczyźni opłacono on-line
59 Nojmiler Cezary Reda Start Mężczyźni RUNEDA opłacono on-line
60 Ruczyński Maciej Rumia Start Mężczyźni MR Team opłacono on-line
61 toczek dariusz gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
62 Choinski Michal Gdansk Start Mężczyźni opłacono on-line
63 Kotrych Jarosław Ciechocinek Start Mężczyźni opłacono on-line
64 Komasara Piotr Malbork Start Mężczyźni opłacono on-line
65 Małek Marcin Gdansk Start Mężczyźni opłacono on-line
66 Kempczyński Piotr Gdynia Start Mężczyźni Husaria RUN Gdynia opłacono on-line
67 Kochna Marek Kochna Karwia Start Mężczyźni opłacono on-line
68 Mikołajczyk Sławomir Gdańsk Start Mężczyźni opłacono on-line
69 Gromadzki Szymon Gdynia Start Mężczyźni WYMIATACZE opłacono on-line
70 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start Mężczyźni opłacono on-line
71 Leśniak Maciej Iława Start Mężczyźni opłacono on-line
72 Lichtenstein Paweł Gdynia Start Mężczyźni Decathlon Rumia opłacono on-line
73 Wasilewski Marcin Gdynia Start Mężczyźni Apteka Gemini Team opłacono on-line
74 Werra Maciej Rumia Start Mężczyźni opłacono on-line
75 Werra Ziemowit Rumia Start Mężczyźni opłacono on-line
76 Zientkiewicz Witold Banino Start Mężczyźni Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
77 DOROŻYŃSKI Andrzej Lębork Start Mężczyźni opłacono on-line
78 Chrapkowski Marcel Włocławek Start Mężczyźni Marcel Team opłacono on-line
79 Lila Michał Łapalice Start Mężczyźni Pożeracze Ciastkuf!
80 Budzisz Przemysław Władysławowo Start Mężczyźni Szotland
81 Łużyński Bartosz Gdynia Start Mężczyźni Decathlon Rumia opłacono on-line
82 Prena Piotr Rumia Start Mężczyźni Prency na trasie opłacono on-line
83 Smyk Kamil Bolszewo Start Mężczyźni opłacono on-line
84 Pisarski Piotr Lebork Start Mężczyźni opłacono on-line
85 Wysocki Paweł Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
86 Wyszecki Jacek Rumia Start Mężczyźni Komando Flaki
87 Dawidowski Michał Ełk Start Mężczyźni #wkurw_team opłacono on-line
88 Pracki Michał Kalisz Start Mężczyźni opłacono on-line
89 Sałabon Grzegorz Lębork Start Mężczyźni Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
90 DOROŻYŃSKI ŁUKASZ LĘBORK Start Mężczyźni 42,2 opłacono on-line
91 Meyer Daniel Kartuzy Start Mężczyźni GFORCES opłacono on-line
92 Tocha Michał Reda Start Mężczyźni opłacono on-line
93 Szoda Sebastian Lębork Start Mężczyźni opłacono on-line
94 Cykman Rafał Gdańsk Start Mężczyźni opłacono on-line
95 Bieszk Bartosz Wejherowo Start Mężczyźni opłacono on-line
96 Kultys Bartosz Pogórze Start Mężczyźni opłacono on-line
97 Bączek Wojtek Reda Start Mężczyźni opłacono on-line
98 Kiryluk Bartłomiej Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line
99 Robakowski Dariusz Gdynia Start Mężczyźni Oll4Fan opłacono on-line
100 Liban Marek Gdynia Start Mężczyźni opłacono on-line


Wyświetleń: 8039

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ