Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polichnowski Michał | Mosty | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
2 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Start Mężczyźni | LZS Łebcz | opłacono on-line |
3 | Okoń Bartosz | Goszczyno | Polska | Start Mężczyźni | Krokowa Biega | opłacono on-line |
4 | Żuchowski Jan | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
5 | Żardecki Paweł | Reda | Polska | Start Mężczyźni | Runeda | opłacono on-line |
6 | Musiał Michał | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | ||
7 | Turkowski Andrzej | Reda | Polska | Start Mężczyźni | Turki Biegają | opłacono on-line |
8 | Ewald Grzegorz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
9 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Start Mężczyźni | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
10 | Nowak Krystian | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Power Speed Nowax | opłacono on-line |
11 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | Morska Jednostka Rakietowa | opłacono on-line |
12 | Ekman Zdzisław | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
13 | Ciba Michał | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
14 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
15 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Start Mężczyźni | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
16 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | Start Mężczyźni | Prency na trasie / Kaszubskie Dziki | |
17 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Start Mężczyźni | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
18 | Grzegory Marek | Władysławowo | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
19 | Duch Marek | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
20 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | Start Mężczyźni | Run Beach Morning Team | opłacono on-line |
21 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Boot Camp Polska Gdynia | |
22 | Kwiatkowski Wiesław | Reda | Polska | Start Mężczyźni | MarWoj | opłacono on-line |
23 | Damaszk Arkadiusz | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia team | opłacono on-line |
24 | Szymichowski Wojciech | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
25 | SŁUPEK Jacek | Hel | Polska | Start Mężczyźni | 33 drOP - zo3 | |
26 | Ciemka Sławomir | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
27 | Liban Marek | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
28 | Robakowski Dariusz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Oll4Fan | opłacono on-line |
29 | Kiryluk Bartłomiej | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
30 | Bączek Wojtek | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
31 | Kultys Bartosz | Pogórze | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
32 | Bieszk Bartosz | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
33 | Cykman Rafał | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
34 | Szoda Sebastian | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
35 | Tocha Michał | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
36 | Hejmowska Dominika | Połchowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
37 | Steinka Krzysztof | Widlino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
38 | Korejwo Karol | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
39 | Meyer Daniel | Kartuzy | Polska | Start Mężczyźni | GFORCES | opłacono on-line |
40 | DOROŻYŃSKI ŁUKASZ | LĘBORK | Polska | Start Mężczyźni | 42,2 | opłacono on-line |
41 | Grodzki Karol | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
42 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | |
43 | Pracki Michał | Kalisz | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
44 | Dawidowski Michał | Ełk | Polska | Start Mężczyźni | #wkurw_team | opłacono on-line |
45 | Wyszecki Jacek | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Komando Flaki | |
46 | Wysocki Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
47 | Pisarski Piotr | Lebork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
48 | Smyk Kamil | Bolszewo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
49 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Prency na trasie | opłacono on-line |
50 | Łużyński Bartosz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
51 | Kasprzycki Filip | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
52 | Budzisz Przemysław | Władysławowo | Polska | Start Mężczyźni | Szotland | |
53 | Lila Michał | Łapalice | Polska | Start Mężczyźni | Pożeracze Ciastkuf! | |
54 | Chrapkowski Marcel | Włocławek | Polska | Start Mężczyźni | Marcel Team | opłacono on-line |
55 | DOROŻYŃSKI Andrzej | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
56 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Start Mężczyźni | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
57 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
58 | Werra Maciej | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
59 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
60 | Lichtenstein Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
61 | Leśniak Maciej | Iława | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
62 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
63 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | WYMIATACZE | opłacono on-line |
64 | Mikołajczyk Sławomir | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
65 | Kochna Marek Kochna | Karwia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
66 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
67 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
68 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
69 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
70 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
71 | toczek dariusz | gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
72 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | MR Team | opłacono on-line |
73 | Radziun Krzysztof | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
74 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
75 | Nojmiler Cezary | Reda | Polska | Start Mężczyźni | RUNEDA | opłacono on-line |
76 | Andrzejczyk Radosław | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
77 | Strosin Tomasz | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | ||
78 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
79 | sztygiel maciej | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | DEKORADO | opłacono on-line |
80 | Kutzmer Marcin | Godętowo | Polska | Start Mężczyźni | LTS LĘBORK | |
81 | Bruski Tomasz | Charzykowy | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
82 | Kotłowski Piotr | Luzino | Polska | Start Mężczyźni | GOSRiT cross&fit factory | opłacono on-line |
83 | Jamrozik Grzegorz | Poznań | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
84 | Stasik Daniel | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Niecodzienny Schemat | |
85 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | Start Mężczyźni | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
86 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | ||
87 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | ||
88 | Bartosiak Adam | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | FARM FRITES POLAND S.A | opłacono on-line |
89 | Tusk Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Akademia Marynarki Wojennej | |
90 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Start Mężczyźni | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
91 | Wojtczyk Łukasz | Nowa wieś lęborska | Polska | Start Mężczyźni | ||
92 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Start Mężczyźni | ||
93 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
94 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
95 | Koralewski Tomasz | Władysławowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
96 | Freitag Rafał | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | GOSRiT Luzino | opłacono on-line |
97 | Stramek Łukasz | Sopot | Polska | Start Mężczyźni | Crossfit Trójmiasto | |
98 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | Elite Team Lębork | opłacono on-line |
99 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
100 | Grochowski Patryk | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15685