Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krysiak Mikołaj | Pogórze | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
2 | Potracki Mateusz | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
3 | Sikora Tomasz | Połchowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
4 | Gliniecki Tymoteusz | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
5 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Elektroniczne Jednorożce | opłacono on-line |
6 | Głowacki Łukasz | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
7 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | BIEGACZE PÓŁNOCY | opłacono on-line |
8 | Klimek Jakub | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
9 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
10 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | Start Mężczyźni | Runnersi S7 Banino | |
11 | Dawidowski Jakub | Kartuzy | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
12 | Sąpor Jakub | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
13 | Sąpor Łukasz Sąpor | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
14 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
15 | Gorski Adrian | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
16 | Krzyżagórski Radosław Krzyżagórski | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
17 | Jednachowski Marcin | Puck | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
18 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Start Mężczyźni | Borussia Dortmund | opłacono on-line |
19 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
20 | Szczepański Krzysztof | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
21 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | Radość Biegania | opłacono on-line |
22 | Rosiejka Korneliusz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
23 | Klein Kamil | Starogard Gdański | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
24 | Talaśka Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
25 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
26 | Sikora Piotr | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | 42,2 Lębork | opłacono on-line |
27 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start Mężczyźni | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
28 | Rewers Dariusz | Kosakowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
29 | Piekarski Michał | Sierakowice | Polska | Start Mężczyźni | Majkel Bejker Tim | opłacono on-line |
30 | Mach Dawid | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | One Person Team | opłacono on-line |
31 | Trusiuk Tomasz | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | FARM FRITES POLAND S.A | opłacono on-line |
32 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Start Mężczyźni | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
33 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | Start Mężczyźni | ByleDoMety | opłacono on-line |
34 | Grochowski Patryk | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
35 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
36 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | Elite Team Lębork | opłacono on-line |
37 | Stramek Łukasz | Sopot | Polska | Start Mężczyźni | Crossfit Trójmiasto | |
38 | Freitag Rafał | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | GOSRiT Luzino | opłacono on-line |
39 | Koralewski Tomasz | Władysławowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
40 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
41 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
42 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Start Mężczyźni | ||
43 | Wojtczyk Łukasz | Nowa wieś lęborska | Polska | Start Mężczyźni | ||
44 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Start Mężczyźni | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
45 | Tusk Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Akademia Marynarki Wojennej | |
46 | Bartosiak Adam | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | FARM FRITES POLAND S.A | opłacono on-line |
47 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | ||
48 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | ||
49 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | Start Mężczyźni | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
50 | Stasik Daniel | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Niecodzienny Schemat | |
51 | Jamrozik Grzegorz | Poznań | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
52 | Kotłowski Piotr | Luzino | Polska | Start Mężczyźni | GOSRiT cross&fit factory | opłacono on-line |
53 | Bruski Tomasz | Charzykowy | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
54 | Kutzmer Marcin | Godętowo | Polska | Start Mężczyźni | LTS LĘBORK | |
55 | sztygiel maciej | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | DEKORADO | opłacono on-line |
56 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
57 | Strosin Tomasz | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | ||
58 | Andrzejczyk Radosław | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
59 | Nojmiler Cezary | Reda | Polska | Start Mężczyźni | RUNEDA | opłacono on-line |
60 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
61 | Radziun Krzysztof | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
62 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | MR Team | opłacono on-line |
63 | toczek dariusz | gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
64 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
65 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
66 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
67 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
68 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
69 | Kochna Marek Kochna | Karwia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
70 | Mikołajczyk Sławomir | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
71 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | WYMIATACZE | opłacono on-line |
72 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
73 | Leśniak Maciej | Iława | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
74 | Lichtenstein Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
75 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
76 | Werra Maciej | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
77 | Werra Ziemowit | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
78 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Start Mężczyźni | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
79 | DOROŻYŃSKI Andrzej | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
80 | Chrapkowski Marcel | Włocławek | Polska | Start Mężczyźni | Marcel Team | opłacono on-line |
81 | Lila Michał | Łapalice | Polska | Start Mężczyźni | Pożeracze Ciastkuf! | |
82 | Budzisz Przemysław | Władysławowo | Polska | Start Mężczyźni | Szotland | |
83 | Kasprzycki Filip | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
84 | Łużyński Bartosz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
85 | Prena Piotr | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Prency na trasie | opłacono on-line |
86 | Smyk Kamil | Bolszewo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
87 | Pisarski Piotr | Lebork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
88 | Wysocki Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
89 | Wyszecki Jacek | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Komando Flaki | |
90 | Dawidowski Michał | Ełk | Polska | Start Mężczyźni | #wkurw_team | opłacono on-line |
91 | Pracki Michał | Kalisz | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
92 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | |
93 | Grodzki Karol | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
94 | DOROŻYŃSKI ŁUKASZ | LĘBORK | Polska | Start Mężczyźni | 42,2 | opłacono on-line |
95 | Meyer Daniel | Kartuzy | Polska | Start Mężczyźni | GFORCES | opłacono on-line |
96 | Korejwo Karol | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
97 | Steinka Krzysztof | Widlino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
98 | Hejmowska Dominika | Połchowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
99 | Tocha Michał | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
100 | Szoda Sebastian | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15359