Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
2 | Bliźniuk Ewelina | Banino | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
3 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Start Kobiety | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
4 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Start Mężczyźni | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
5 | Hoppa Anna | Bolszewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
6 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Start Mężczyźni | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
7 | Bach Aleksandra | Bolszewo | Polska | Start Kobiety | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
8 | Stolc Romana | Bolszewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
9 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Polska | Start Kobiety | Elite Team Motywatornia | opłacono on-line |
10 | Smyk Kamil | Bolszewo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
11 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Start Kobiety | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
12 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Start Kobiety | Elite Team | opłacono on-line |
13 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
14 | Jereczek Iwona | Brusy | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
15 | Dettlaff Anna | Brzyno | Polska | Start Kobiety | Radość Biegania | opłacono on-line |
16 | Bruski Tomasz | Charzykowy | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
17 | Busłowicz Katarzyna | Choczewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
18 | Garska Sylwia Garska | Choczewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
19 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
20 | Moczyńska Malwina | Ciechocinek | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
21 | Glowienke Anita | Darzlubie | Polska | Start Kobiety | Motywatornia Team | opłacono on-line |
22 | Maciejewska Klaudia | Dębogórze | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
23 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Start Kobiety | IKS ATAK ELBLĄG | |
24 | Begej Anita | Elbląg | Polska | Start Kobiety | portEl.pl | |
25 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Start Mężczyźni | ||
26 | Dawidowski Michał | Ełk | Polska | Start Mężczyźni | #wkurw_team | opłacono on-line |
27 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | Start Kobiety | Run Beach Morning | |
28 | Małek Marcin | Gdansk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
29 | Choinska Dominika | Gdansk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
30 | Choinski Michal | Gdansk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
31 | Fede Joanna | Gdansk | Polska | Start Kobiety | mama w trojmiescie | opłacono on-line |
32 | Szafraniec Mirella | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
33 | Pacynko Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | Energia Running Team Poland | opłacono on-line |
34 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | Energia Running Team Poland | |
35 | Szymańska Agata | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
36 | Mikołajczyk Sławomir | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
37 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
38 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | ||
39 | Marciniak Natalia | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
40 | Mika Marta | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
41 | Kłos Dorota | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
42 | Mika Elżbieta | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
43 | Janczak Agata | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | Padł na Ryj Team | opłacono on-line |
44 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | Ekipa zryw | opłacono on-line |
45 | Reszkowska Kinga | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
46 | Sobocinska Monika Sobocinska | GDAŃSK | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
47 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | RBM Team | opłacono on-line |
48 | Jachimek Ewelina | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
49 | Zięba Natalia Zięba | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
50 | Javaheri-Szpak Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
51 | Sikora sikora Monika | gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
52 | Staszak Anna | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | ||
53 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start Mężczyźni | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
54 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | Radość Biegania | opłacono on-line |
55 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | Run Beach Morning Team | opłacono on-line |
56 | Rogala Anna | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
57 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
58 | Kozak Michalina | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
59 | Duch Marek | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
60 | Grigorian Monika | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
61 | Cykman Rafał | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
62 | Kaczmarek Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
63 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | BIEGACZE PÓŁNOCY | opłacono on-line |
64 | Gorski Adrian | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
65 | Krzyżagórski Radosław Krzyżagórski | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
66 | Sąpor Łukasz Sąpor | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
67 | Sąpor Jakub | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
68 | Dulek Daria | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
69 | Vieth Wiktoria | Gdynia | Polska | Start Kobiety | ||
70 | Chyła Agnieszka | Gdynia | Polska | Start Kobiety | ||
71 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
72 | Kazimierska Kasia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
73 | Dombrowska Eliza | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
74 | Wysocka Ewelina | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
75 | Rogowska Agnieszka | GDYNIA | Polska | Start Kobiety | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
76 | Arcyz Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
77 | Klimek Jakub | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
78 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Elektroniczne Jednorożce | opłacono on-line |
79 | Łużyński Bartosz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
80 | Łożyńska Joanna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
81 | Lisiecka Dorota Lisiecka | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
82 | Piekarska Justyna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
83 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
84 | Lichtenstein Paweł | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
85 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
86 | Adamkiewicz Agnieszka | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
87 | Thiel-Winkler Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
88 | Zwatykanicz Martyna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
89 | Zasada - Humbla Wioletta | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
90 | Marzec Joanna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
91 | Ochmanek Sylwia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
92 | janczyk marta | gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
93 | Gromadzka Natalia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | WYMIATACZE | opłacono on-line |
94 | Flanczewska Maja | Gdynia | Polska | Start Kobiety | WYMIATACZE | opłacono on-line |
95 | Gromadzki Szymon | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | WYMIATACZE | opłacono on-line |
96 | Gronowska Sylwia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | Saltus Sport Team | |
97 | Gronowska Julia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | SP 11 Gdynia | |
98 | Gołębiowska Monika | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
99 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
100 | toczek dariusz | gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15339