Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Działo Agnieszka | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | Bez klubu | opłacono on-line |
2 | Barcz Maja | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
3 | Krysiak Mikołaj | Pogórze | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
4 | Potracki Mateusz | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
5 | Sikora Tomasz | Połchowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
6 | Świątkiewicz-Barcz Kamila | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
7 | Bach Aleksandra | Bolszewo | Polska | Start Kobiety | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
8 | Gliniecki Tymoteusz | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
9 | Gliniecka Amelia | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
10 | Stolc Romana | Bolszewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
11 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | Elektroniczne Jednorożce | opłacono on-line |
12 | Głowacki Łukasz | Reda | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
13 | Rzepecka Agnieszka | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
14 | Jankowska Marzena | Rumia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
15 | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
16 | Kaczmarek Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
17 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | BIEGACZE PÓŁNOCY | opłacono on-line |
18 | Klimek Jakub | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
19 | Arcyz Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
20 | Łątkowska Magdalena | Rumia | Polska | Start Kobiety | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
21 | Rogowska Agnieszka | GDYNIA | Polska | Start Kobiety | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
22 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
23 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
24 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
25 | Jędrzejewska Anna Jędrzejewska | Warszawa | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
26 | Wysocka Ewelina | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
27 | Świst Magdalena | Przemyśl | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
28 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | Start Mężczyźni | Runnersi S7 Banino | |
29 | Dombrowska Eliza | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
30 | Dawidowski Jakub | Kartuzy | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
31 | Chyła Agnieszka | Gdynia | Polska | Start Kobiety | ||
32 | Vieth Wiktoria | Gdynia | Polska | Start Kobiety | ||
33 | Sąpor Jakub | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
34 | Kej Michella | Jelenia Góra | Polska | Start Kobiety | Parkrun Jelenia Góra | opłacono on-line |
35 | Sąpor Łukasz Sąpor | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | ||
36 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
37 | Rosa Magdalena | Rumia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
38 | Mroske Oliwia | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
39 | Dulek Daria | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
40 | Klein Aneta | Luzino | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
41 | WIŚNIOWSKA Mirella | Knurów | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
42 | Gorski Adrian | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
43 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
44 | Krzyżagórski Radosław Krzyżagórski | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
45 | Jednachowski Marcin | Puck | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
46 | Klebba Grzegorz | Puck | Polska | Start Mężczyźni | Borussia Dortmund | opłacono on-line |
47 | Bednarek Natalia | Sopot | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
48 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
49 | Szczepański Krzysztof | Rumia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
50 | Koitalla Karolina | Otomin | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
51 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
52 | Koitalla Aleksandra | Otomin | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
53 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
54 | Marczyńska Iwona | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
55 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
56 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Start Kobiety | Decathlon Rumia team | opłacono on-line |
57 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Start Kobiety | Elite Team | opłacono on-line |
58 | Małecka-Nowosielska Julia | Rumia | Polska | Start Kobiety | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
59 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Start Kobiety | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
60 | Kazimierska Kasia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
61 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Mężczyźni | Radość Biegania | opłacono on-line |
62 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Start Kobiety | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
63 | Rosiejka Korneliusz | Gdynia | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
64 | Rosiejka Anna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
65 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Start Kobiety | Grupa Malbork / Malborskie Morsy | opłacono on-line |
66 | Klein Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
67 | Klein Kamil | Starogard Gdański | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
68 | Talaśka Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
69 | Linke-Talaśka Joanna | Starogard Gdański | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
70 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Start Kobiety | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
71 | Werra Patrycja | Rumia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
72 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
73 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
74 | Sikora Piotr | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | 42,2 Lębork | opłacono on-line |
75 | Pardyka Justyna | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
76 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Start Mężczyźni | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
77 | Langowska Amelia | Grudziądz | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
78 | Szychułda -Langowska Dorota | Grudziądz | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
79 | Rewers Dariusz | Kosakowo | Polska | Start Mężczyźni | opłacono on-line | |
80 | Mielewczyk Natalia | Kosakowo | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
81 | Piekarski Michał | Sierakowice | Polska | Start Mężczyźni | Majkel Bejker Tim | opłacono on-line |
82 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | Start Kobiety | Bez klubu | opłacono on-line |
83 | Staszak Anna | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | ||
84 | Sikora sikora Monika | gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
85 | Mach Dawid | Wejherowo | Polska | Start Mężczyźni | One Person Team | opłacono on-line |
86 | Javaheri-Szpak Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
87 | Ochmanek Oliwia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
88 | Modzelewska Weronika | Warszawa | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
89 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | Biegamyrazem.pl/ BigYellowFoot Adventure Team :) | opłacono on-line |
90 | TALBIERZ HONORATA | REDA | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
91 | Malinowska Sylwia | Gdynia | Polska | Start Kobiety | Malin's Team | opłacono on-line |
92 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Start Kobiety | WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY | opłacono on-line |
93 | Zięba Natalia Zięba | Gdańsk | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
94 | Trusiuk Tomasz | Lębork | Polska | Start Mężczyźni | FARM FRITES POLAND S.A | opłacono on-line |
95 | Koschany Kamilla Koschany | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
96 | Kwarta Maciej | Bolszewo | Polska | Start Mężczyźni | Batalion Dowodzenia MW | opłacono on-line |
97 | Pater Magdalena | Rumia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
98 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | Start Mężczyźni | ByleDoMety | opłacono on-line |
99 | Dziecielska Marlena | Gdynia | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line | |
100 | Antosz Alicja | Lębork | Polska | Start Kobiety | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15357