Pidżama Run Decathlon Rumia

Pidżama Run Decathlon Rumia - 3km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 101 PARUSZEWSKI ROBERT M 1 GDYNIA BOJANO BIEGA 3km 0:11:58
2 286 POTRACKI MATEUSZ M 2 RUMIA PARKRUN RUMIA 3km 0:12:15
3 269 OWCZAREK KATARZYNA K 1 KOSAKOWO 3km 0:13:08
4 21 BEDNAREK NATALIA K 2 SOPOT 3km 0:14:21
5 370 TOMCZAK-JAROSZ KAMILA K 3 GDYNIA 3km 0:14:45
6 3 ANDRZEJCZYK RADOSŁAW M 3 RUMIA 3km 0:14:56
7 163 KLEIN ALEKSANDRA K 4 STAROGARD GDAŃSKI 3km 0:15:11
8 357 SZYMEROWSKA JOANNA K 5 REKOWO GÓRNE DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 3km 0:15:54
9 148 KANKOWSKA DOMINIKA K 6 LUZINO 3km 0:16:05
10 447 GDANIEC ANNA K 7 STAROGARD GDAŃSKI 3km 0:16:09
11 423 GAWRYLCZYK MACIEJ M 4 WEJHEROWO 3km 0:16:17
12 268 OWCZAREK JACEK M 5 KOSAKOWO 3km 0:16:17
13 355 SZYMAŃSKA AGATA K 8 GDAŃSK 3km 0:16:23
14 362 TALAŚKA TOMASZ M 6 STAROGARD GDAŃSKI 3km 0:16:35
15 110 GRZEGOROWSKA MARTA K 9 RUMIA DECATHLON RUMIA TEAM 3km 0:16:53
16 52 DAMASZK ARKADIUSZ M 7 RUMIA DECATHLON RUMIA TEAM 3km 0:16:53
17 145 KAMROWSKA KATARZYNA K 10 PRUSZCZ GDAŃSKI 3km 0:16:54
18 146 KAMROWSKA WERONIKA K 11 PRUSZCZ GDAŃSKI 3km 0:16:55
19 341 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF M 8 RUMIA 3km 0:17:09
20 99 GORSKI ADRIAN M 9 GDAŃSK 3km 0:17:17
21 1 ADAMKIEWICZ AGNIESZKA K 12 GDYNIA 3km 0:17:22
22 301 ROSA MAGDALENA K 13 RUMIA 3km 0:17:35
23 166 KLIMEK JAKUB M 10 GDYNIA 3km 0:17:37
24 316 SIKORA TOMASZ M 11 POŁCHOWO 3km 0:17:38
25 153 KAS ANNA K 14 LUZINO GOSRIT CROSS&FIT FACTORY 3km 0:17:47
26 339 SUCHORZ JUSTYNA K 15 PIERWOSZYNO 3km 0:17:52
27 385 WEJER MONIKA K 16 LUZINO GOSRIT CROSS&FIT FACTORY 3km 0:17:53
28 367 TOCZEK DOMINIKA K 17 GDYNIA UKS GROMIK 3km 0:17:56
29 9 BACH DARIA K 18 ŁĘCZYCE GOSRIT CROSS&FIT FACTORY 3km 0:18:09
30 61 DOROŻYŃSKI ANDRZEJ M 12 LĘBORK 3km 0:18:09
31 190 KOTŁOWSKI PIOTR M 13 LUZINO GOSRIT CROSS&FIT FACTORY 3km 0:18:10
32 273 PARUSZEWSKA KATARZYNA K 19 GDYNIA BOJANO BIEGA 3km 0:18:16
33 49 ĆWIKAŁOWSKA SYLWIA K 20 WEJHEROWO 3km 0:18:40
34 392 WIŚNIOWSKA MIRELLA K 21 KNURÓW 3km 0:18:43
35 202 KULTYS ILONA K 22 POGÓRZE 3km 0:18:45
36 201 KULTYS BARTOSZ M 14 POGÓRZE 3km 0:18:45
37 290 PUZDROWSKI DANIEL M 15 GOWINO 3km 0:18:47
38 344 SZODA AURELIA K 23 REDA 3km 0:18:53
39 434 CZAPIEWSKI RAFAŁ M 16 RUMIA 3km 0:19:00
40 240 MIELEWCZYK NATALIA K 24 KOSAKOWO 3km 0:19:09
41 45 CZAPIEWSKA AGATA K 25 RUMIA 3km 0:19:20
42 11 BAŁTRUSZEWICZ MAGDA K 26 WEJHEROWO 3km 0:19:23
43 91 GŁODOWSKI TOMASZ M 17 REDA 3km 0:19:24
44 70 DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA ANNA K 27 WŁOCŁAWEK MARCEL TEAM 3km 0:19:33
45 53 DAWIDOWSKI MICHAŁ M 18 EŁK #WKURW_TEAM 3km 0:19:37
46 384 WEGNER SYLWIA K 28 REDA RUNEDA 3km 0:19:40
47 295 RESZKOWSKA KINGA K 29 GDAŃSK 3km 0:19:48
48 193 KOZAK MICHALINA K 30 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 3km 0:19:50
49 287 PRACKA ANNA K 31 KALISZ DECATHLON KALISZ 3km 0:19:52
50 440 WÓJTOWSKA MAGDALENA K 32 RUMIA ESS RUMIA 3km 0:19:59
51 426 DALECKI ANTONI M 19 RUMIA SP NR 6 3km 0:20:07
52 188 KOSTRZEWSKA MARTA K 33 RUMIA DECATHLON RUMIA 3km 0:20:10
53 223 ŁUŻYŃSKI BARTOSZ M 20 GDYNIA DECATHLON RUMIA 3km 0:20:16
54 222 ŁOŻYŃSKA JOANNA K 34 GDYNIA DECATHLON RUMIA 3km 0:20:16
55 349 SZTYGIEL JOANNA K 35 WEJHEROWO DEKORADO 3km 0:20:18
56 350 SZTYGIEL MACIEJ M 21 WEJHEROWO DEKORADO 3km 0:20:18
57 299 ROGOWSKA AGNIESZKA K 36 GDYNIA PIĘKNI I BESTIE 3km 0:20:20
58 5 ARCYZ ALEKSANDRA K 37 GDYNIA 3km 0:20:20
59 397 WOJCIECHOWSKI ADAM M 22 GDYNIA 3km 0:20:22
60 395 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K 38 GDYNIA 3km 0:20:22
61 298 ROGALA ANNA K 39 GDAŃSK 3km 0:20:29
62 422 BRAK DANYCH M 23 GDYNIA 3km 0:20:36
63 258 NIEZGODA OLGA NIEZGODA K 40 RUMIA DECATHLON RUMIA 3km 0:20:36
64 311 SEMERLING ANNA K 41 RUMIA DECATHLON RUMIA 3km 0:20:39
65 421 KACIUBA MARIA K 42 RUMIA WSAIB 3km 0:20:39
66 415 STUDNICKA NATALIA K 43 WEJHEROWO 3km 0:20:39
67 354 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 24 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 3km 0:20:41
68 371 TOPOREK ALEKSANDRA K 44 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 3km 0:20:45
69 306 RUDEK MAŁGORZATA K 45 RUMIA TEAM DEAF 3km 0:20:46
70 363 TALBIERZ HONORATA K 46 REDA 3km 0:20:47
71 227 MALINOWSKA SYLWIA K 47 GDYNIA MALIN'S TEAM 3km 0:20:47
72 72 DZIECIELSKA MARLENA K 48 GDYNIA 3km 0:20:50
73 33 BURY LILIANA K 49 REDA 3km 0:20:55
74 352 SZYDŁOWSKA MAGDALENA K 50 GDYNIA GARBATY KNIVES 3km 0:20:56
75 68 DUŁAK MARTYNA K 51 PUCK DECATHLON RUMIA 3km 0:20:58
76 66 DUDZIUK IWONA K 52 GDYNIA DZIKI TEAM 3km 0:21:00
77 196 KRYGER JOANNA K 53 MOSTY 3km 0:21:01
78 303 ROSIEJKA KORNELIUSZ M 25 GDYNIA 3km 0:21:01
79 120 HEYKA PATRYCJA K 54 LĘBORK 3km 0:21:05
80 172 KOCHNA MONIKA K 55 REDA 3km 0:21:10
81 165 KLEIN KAMIL M 26 STAROGARD GDAŃSKI 3km 0:21:12
82 216 LINKE-TALAŚKA JOANNA K 56 STAROGARD GDAŃSKI 3km 0:21:13
83 425 DALECKA FRANCISZKA M 27 RUMIA SP NR 6 3km 0:21:15
84 118 HEYKA EWA K 57 LĘBORK 3km 0:21:18
85 203 KUTNIEWSKA MARIA K 58 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 3km 0:21:23
86 180 KOPCZYŃSKA IRENA K 59 BORKOWO ELITE TEAM 3km 0:21:26
87 408 ZIMOŃ MAGDALENA K 60 REDA 3km 0:21:32
88 39 CHOINSKA DOMINIKA K 61 GDANSK 3km 0:21:34
89 323 SKÓRA MAŁGORZATA K 62 RUMIA 3km 0:21:39
90 322 SKOCKA ANNA K 63 RUMIA 3km 0:21:47
91 140 KACZMAREK SYLWIA K 64 GDAŃSK O-SOWA BIEGA 3km 0:21:49
92 16 BARTNIK AGA K 65 GDYNIA 3km 0:21:56
93 15 BARTNIK MARIA K 66 GDYNIA 3km 0:21:56
94 433 MIŁKOWSKA JOLANTA K 67 GDYNIA TEAM DEAF 3km 0:21:57
95 217 LIPIŃSKA MAGDALENA K 68 RUMIA 3km 0:22:03
96 340 SZAFRANIEC MIRELLA K 69 GDAŃSK 3km 0:22:06
97 67 DULEK DARIA K 70 GDYNIA 3km 0:22:17
98 250 MROSKE OLIWIA K 71 WEJHEROWO 3km 0:22:18
99 307 RUDEK OLA K 72 RUMIA 3km 0:22:18
100 300 ROMANOWSKA MARIA K 73 REDA 3km 0:22:23
101 390 WIELGOS OLIWIA K 74 RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 RUMIA 3km 0:22:28
102 50 ĆWIKLIŃSKA IWONA K 75 GDYNIA 3km 0:22:37
103 271 PANEK ANETA K 76 GDYNIA 3km 0:22:38
104 154 KASPROWICZ AGNIESZKA K 77 RÓŻYNY 3km 0:22:38
105 431 SAPOR JAKUB M 28 GDYNIA 3km 0:22:38
106 167 KLIMEK KAMILA K 78 RUMIA 3km 0:22:42
107 391 WINIARSKA-GRABOWSKA AGNIESZKA K 79 MALBORK 3km 0:22:51
108 361 ŚWIST MAGDALENA K 80 PRZEMYŚL 3km 0:22:55
109 277 PIEKARSKA JUSTYNA K 81 GDYNIA 3km 0:22:55
110 448 BOCIAN NIKODEM M 29 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 31 BAJECZKA 3km 0:23:05
111 449 PRZYBYŁA KINGA K 82 GDYNIA 3km 0:23:06
112 215 LILA PATRYCJA K 83 ŁAPALICE 3km 0:23:25
113 428 LILA MICHAŁ M 30 ŁAPALICE POŻERACZE CIASTKUF! 3km 0:23:25
114 378 WACHNIEWSKA NATALIA K 84 GDYNIA 3km 0:23:32
115 336 STENCEL ALICJA K 85 WEJHEROWO 3km 0:23:34
116 24 BIESZK OLIWIA K 86 WEJHEROWO 3km 0:23:35
117 418 WILLNA MARIOLA K 87 CZACHÓWEK 0 3km 0:23:39
118 186 KOSTENCKA AGA K 88 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 3km 0:23:41
119 90 GLOWIENKE ANITA K 89 DARZLUBIE MOTYWATORNIA TEAM 3km 0:23:47
120 430 GRZESIUK PRZEMEK M 31 BOLSZEWO BIEGACZE PÓŁNOCY 3km 0:24:03
121 419 JASIONOWSKA PAULINA K 90 GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA 3km 0:24:08
122 31 BUDZISZ JOANNA K 91 KUŹNICA 3km 0:24:29
123 209 LANGOWSKA AMELIA K 92 GRUDZIĄDZ 3km 0:24:30
124 351 SZYCHUŁDA -LANGOWSKA DOROTA K 93 GRUDZIĄDZ 3km 0:24:41
125 444 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 94 POGÓRZE 3km 0:24:41
126 246 MOCZYŃSKA MALWINA K 95 CIECHOCINEK 3km 0:24:56
127 191 KOTRYCH JAROSŁAW M 32 CIECHOCINEK 3km 0:24:56
128 225 MACIEJEWSKA KLAUDIA K 96 DĘBOGÓRZE 3km 0:25:06
129 47 CZERWIŃSKA PAULINA K 97 GDAŃSK RBM TEAM 3km 0:25:09
130 128 JACHIMEK EWELINA K 98 GDAŃSK 3km 0:25:09
131 25 BLIŹNIUK EWELINA K 99 BANINO 3km 0:25:23
132 14 BARSKA MONIKA K 100 GDYNIA 3km 0:25:23
133 321 SKARŻYŃSKA JULIA K 101 WŁADYSŁAWOWO 3km 0:25:40
134 320 SKARŻYŃSKA ALINA K 102 WŁADYSŁAWOWO 3km 0:25:40
135 115 HEJMOWSKA DOMINIKA K 103 POŁCHOWO 3km 0:25:48
136 114 HEJMOWSKA BEATA K 104 POŁCHOWO 3km 0:25:49
137 262 OCHMANEK OLIWIA K 105 GDYNIA 3km 0:25:50
138 263 OCHMANEK SYLWIA K 106 GDYNIA 3km 0:25:51
139 398 WOJEWSKA NATALIA K 107 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/ BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM :) 3km 0:26:10
140 219 LUBOWIECKA ALICJA K 108 WEJHEROWO WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY 3km 0:26:15
141 8 BACH ALEKSANDRA K 109 BOLSZEWO WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY 3km 0:26:16
142 98 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 110 GDYNIA 3km 0:26:16
143 152 KARPIŃSKA KATARZYNA K 111 GDYNIA 3km 0:26:18
144 360 ŚWIĄTKIEWICZ-BARCZ KAMILA K 112 WEJHEROWO WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY 3km 0:26:24
145 174 KOITALLA ALEKSANDRA K 113 OTOMIN 3km 0:26:32
146 175 KOITALLA KAROLINA K 114 OTOMIN 3km 0:26:32
147 210 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 115 OTOMIN 3km 0:26:32
148 157 KEJ MICHELLA K 116 JELENIA GÓRA PARKRUN JELENIA GÓRA 3km 0:27:45
149 96 GOŁĘBIOWSKA MONIKA K 117 GDYNIA 3km 0:27:48
150 13 BARCZ MAJA K 118 WEJHEROWO WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY 3km 0:27:51
151 88 GLINIECKA AMELIA K 119 WEJHEROWO WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY 3km 0:27:52
152 379 WALECZKOWSKA ANNA K 120 GDYNIA 3km 0:28:20
153 400 WYSOCKA ALEKSANDRA K 121 REDA 3km 0:29:39
154 334 STEINKA KRZYSZTOF M 33 WIDLINO 3km 0:29:39
155 294 RADZIUN KRZYSZTOF M 34 GDYNIA 3km 0:30:26
156 293 RADZIUN DOMINIKA K 122 GDYNIA 3km 0:30:26
157 58 DOMBROWSKA ELIZA K 123 GDYNIA 3km 0:30:34
158 402 WYSOCKA EWELINA K 124 GDYNIA 3km 0:30:34
159 313 SIKORA MONIKA K 125 GDAŃSK 3km 0:31:37
160 329 SOLEK-SĘKOWSKA MARTA K 126 WEJHEROWO 3km 0:35:26
161 318 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 35 GDYNIA BEZ KLUBU 3km 0:37:34

Pidżama Run Decathlon Rumia - 6km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 1 OKR.
1 204 KWARTA MACIEJ M 1 BOLSZEWO BATALION DOWODZENIA MW 6km 0:19:25 0:08:40
2 278 PIEKARSKI MICHAŁ M 2 SIERAKOWICE MAJKEL BEJKER TIM 6km 0:21:43 0:09:39
3 149 KANKOWSKI PAWEŁ M 3 LUZINO 6km 0:23:54 0:10:29
4 288 PRACKI MICHAŁ M 4 KALISZ 6km 0:25:17 0:10:30
5 141 KALINOWSKA PAULINA K 1 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 6km 0:27:52 0:12:15
6 229 MAŁEK MARCIN M 5 GDANSK 6km 0:28:15 0:11:56
7 319 SIŃCZUK PATRYCJA K 2 TCZEW XRUNNERS 6km 0:28:24 0:12:16
8 147 KANKOWSKA JUSTYNA K 3 LUZINO 6km 0:28:53 0:12:21
9 445 SZODA SEBASTIAN M 6 LĘBORK 6km 0:29:00 0:12:13
10 20 BĄCZEK WOJTEK M 7 REDA 6km 0:29:18 0:12:10
11 366 TOCZEK DARIUSZ M 8 GDYNIA 6km 0:30:20 0:13:42
12 170 KNOT MARTYNA K 4 BORKOWO PIĘKNI I BESTIE 6km 0:30:38 0:13:35
13 116 HEWELT BARTŁOMIEJ M 9 ROZEWIE DRUŻYNA SZPIKU 6km 0:30:54 0:13:47
14 413 GINTER MARCIN M 10 6km 0:31:19 0:13:38
15 325 SKURTYS KAROLINA K 5 REDA RUNEDA 6km 0:31:23 0:13:27
16 251 MUCHA PAULINA K 6 POGÓRZE TRIMAMA TEAM 6km 0:31:29 0:13:09
17 199 KUBACKI JACEK M 11 STAROGARD GDAŃSKI 6km 0:31:57 0:13:50
18 435 FLORYSZCZYK WIKTOR M 12 ROTMANKA 6km 0:32:16 0:13:06
19 365 TOCHA MICHAŁ M 13 REDA 6km 0:32:17 0:13:51
20 171 KOCHNA MAREK KOCHNA K 7 KARWIA 6km 0:32:40 0:15:42
21 394 WOJCIECHOWSKA EWELINA K 8 USTARBOWO 6km 0:32:47 0:14:26
22 396 WOJCIECHOWSKA MARZENA K 9 USTARBOWO 6km 0:32:47 0:14:26
23 376 TURKOWSKI ANDRZEJ M 14 REDA TURKI BIEGAJĄ 6km 0:32:54 0:13:53
24 178 KONKEL ANDRZEJ M 15 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 6km 0:33:10 0:14:06
25 310 SCHMIDTKE MONIKA K 10 GOŚCICINO 6km 0:33:12 0:14:02
26 314 SIKORA PATRYCJA K 11 GDYNIA 6km 0:33:32 0:14:36
27 348 SZREDER BOŻENA K 12 RUMIA 6km 0:33:38 0:13:50
28 177 KONIECZNA MONIKA K 13 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 6km 0:33:51 0:14:18
29 173 KOHNKE JOANNA K 14 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 6km 0:33:51 0:14:18
30 342 SZCZERBA DOMINIKA K 15 JASTARNIA AKTYWNA JASTARNIA 6km 0:33:51 0:14:18
31 187 KOSTKOWSKA PATRYCJA K 16 IŁAWA 6km 0:33:52 0:14:01
32 238 MICHNAL AGNIESZKA K 17 RUMIA 6km 0:34:04 0:14:59
33 353 SZYMANOWSKA ANNA K 18 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 6km 0:34:12 0:14:51
34 206 KWIEK ANNA K 19 RUMIA 6km 0:34:22 0:14:38
35 405 ZASADA - HUMBLA WIOLETTA K 20 GDYNIA 6km 0:34:31 0:14:45
36 103 GRĄDZKA JUSTYNA K 21 PIASECZNO DECATHLON RUMIA TEAM 6km 0:34:36 0:15:44
37 292 RADTKE MAGDALENA K 22 PUCK 6km 0:34:40 0:14:49
38 309 SCHMIDT AGNIESZKA K 23 PUCK 6km 0:34:40 0:14:49
39 270 PACYNKO MAGDALENA K 24 GDAŃSK ENERGIA RUNNING TEAM POLAND 6km 0:34:43 0:14:53
40 113 HEJMOWSKA BARBARA K 25 WIDLINO 6km 0:34:53 0:14:51
41 239 MIELEWCZYK JUSTYNA K 26 REDA 6km 0:34:59 0:16:07
42 437 MUTTKA KAROLINA K 27 ODARGOWO 6km 0:34:59 0:14:35
43 438 KORTH TOMEK M 16 ODARGOWO 6km 0:35:00 0:14:36
44 195 KRAWIEC ŁUKASZ M 17 SZTUM RUN BEACH MORNING TEAM 6km 0:35:02 0:15:04
45 256 NIECHOĆKO AGATA K 28 GDAŃSK RUN BEACH MORNING TEAM 6km 0:35:05 0:14:58
46 404 ZAPARTY MADGALENA K 29 RUMIA DECATHLON RUMIA 6km 0:35:09 0:15:12
47 416 LEWAŃCZYK KRZYSZYTOF M 18 GDAŃSK DECATHLON 6km 0:35:10 0:15:24
48 79 FIBICH DOROTA K 30 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW 6km 0:35:14 0:15:05
49 184 KOSCHANY KAMILLA K 31 GDYNIA 6km 0:35:15 0:15:04
50 417 WILLNA ANDRZEJ M 19 CZACHÓWEK TRAKTOR TEAM GMINA 6km 0:35:36 0:18:18
51 237 MEYER ANNA K 32 LĘBORK KLUB 42,2 6km 0:35:38 0:15:08
52 62 DOROŻYŃSKI ŁUKASZ M 20 LĘBORK 42,2 6km 0:35:39 0:15:08
53 369 TOMASIŃSKA MONIKA K 33 BANINO 6km 0:35:40 0:16:37
54 213 LIBAN MAREK M 21 GDYNIA 6km 0:35:42 0:15:05
55 36 CHALECKA JOLANTA K 34 BRANIEWO 6km 0:35:46 0:14:56
56 37 CHARKIEWICZ MONIKA K 35 STRASZYN RBM TEAM 6km 0:35:46 0:15:00
57 275 PATER MAGDALENA K 36 RUMIA 6km 0:35:51 0:15:03
58 185 KOSIANOWSKA MONIKA K 37 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 6km 0:36:03 0:15:19
59 432 SAPOR ŁUKASZ M 22 GDYNIA 6km 0:36:04 0:17:35
60 302 ROSIEJKA ANNA K 38 GDYNIA 6km 0:36:15 0:15:57
61 64 DUCH IDA K 39 GDAŃSK 6km 0:36:18 0:15:08
62 389 WIELGOS JOANNA K 40 RUMIA 6km 0:36:35 0:17:37
63 212 LEWANDOWSKA BEATA K 41 WEJHEROWO WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 6km 0:37:05 0:16:03
64 168 KLOKA MAŁGORZATA K 42 GOWINO WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 6km 0:37:06 0:16:03
65 232 MARDZIŃSKA SYLWIA K 43 BOLSZEWO ELITE TEAM MOTYWATORNIA 6km 0:37:08 0:16:14
66 337 STENCEL HANNA K 44 WEJHEROWO 6km 0:37:23 0:16:48
67 22 BIESZK BARTOSZ M 23 WEJHEROWO 6km 0:37:23 0:16:57
68 272 PARDYKA JUSTYNA K 45 GDYNIA 6km 0:37:34 0:16:17
69 446 KLEBBA GRZEGORZ M 24 PUCK BORUSSIA DORTMUND 6km 0:37:47 0:15:23
70 276 PERSZON RÓŻA K 46 PUCK 6km 0:37:48 0:15:25
71 85 GAZARKIEWICZ DOROTA K 47 RUMIA 6km 0:38:04 0:16:09
72 86 GAZARKIEWICZ MICHAŁ M 25 RUMIA 6km 0:38:06 0:16:11
73 183 KOREJWO KAROL M 26 REDA 6km 0:39:03 0:14:18
74 95 GOLEC-OKUNIEWSKA AGNIESZKA K 48 GDYNIA 6km 0:39:07 0:16:09
75 97 GOŁĘBIOWSKA AGATA K 49 GDYNIA 6km 0:39:07 0:16:10
76 333 STASZAK MAGDA K 50 GDAŃSK 6km 0:39:14 0:16:40
77 383 WEGNER KAMILA K 51 REDA RUNEDA 6km 0:39:15 0:19:30
78 83 GARSKA SYLWIA K 52 CHOCZEWO 6km 0:39:34 0:17:15
79 130 JANCZAK AGATA K 53 GDAŃSK PADŁ NA RYJ TEAM 6km 0:39:50 0:16:36
80 104 GRIGORIAN MONIKA K 54 GDAŃSK 6km 0:39:52 0:16:36
81 284 POPOWICZ-PRENA SYLWIA K 55 RUMIA 6km 0:39:53 0:16:01
82 200 KUJOT BOŻENA K 56 LUZINO 6km 0:40:47 0:17:28
83 401 WYSOCKA ANNA K 57 GDYNIA 6km 0:42:27 0:18:09
84 12 BANDZMER ALEKSANDRA K 58 WEJHEROWO 6km 0:42:27 0:18:08
85 235 MEJER PATRYCJA K 59 GDYNIA 6km 0:42:32 0:12:23
86 249 MOKŁOWICZ ANIA K 60 WEJHEROWO 6km 0:42:54 0:18:10
87 304 ROSIŃSKA PATRYCJA K 61 GDYNIA KRABY TEAM :) 6km 0:44:10 0:23:35
88 89 GLINIECKI TYMOTEUSZ M 27 WEJHEROWO WŁÓCZYKIJ MUMINY I RESZTA RODZINY 6km 0:46:37 0:13:30
89 156 KAZIMIERSKA KASIA K 62 GDYNIA 6km 0:48:54 0:14:36
90 407 ZIĘBA NATALIA K 63 GDAŃSK 6km 0:50:20 0:14:30
91 407 ZIĘBA NATALIA K 64 GDAŃSK 6km 0:50:20 0:14:30
92 437 MUTTKA KAROLINA K 65 ODARGOWO 6km 0:34:59 0:14:35
93 435 FLORYSZCZYK WIKTOR M 28 ROTMANKA 6km 0:32:16 0:13:06
94 413 GINTER MARCIN M 29 6km 0:31:19 0:13:38

Pidżama Run Decathlon Rumia - 9km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 1 OKR. 2 OKR.
1 283 POŁEĆ ARKADIUSZ M 1 SOPOT 9km 0:27:34 0:10:36 0:18:59
2 10 BAGROWSKI TOMASZ M 2 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA 9km 0:28:00 0:10:37 0:19:04
3 92 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 9km 0:33:10 0:11:55 0:22:02
4 326 SMYK KAMIL M 3 BOLSZEWO 9km 0:34:02 0:12:04 0:22:27
5 135 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 4 PUCK 9km 0:34:49 0:13:06 0:23:54
6 427 KOWALSKI PIOTR M 5 WEJHEROWO 9km 0:35:17 0:12:26 0:23:25
7 441 DETTLAFF IRENEUSZ M 6 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 9km 0:35:53 0:13:10 0:24:05
8 105 GROCHOWSKI PATRYK M 7 GDYNIA 9km 0:36:17 0:12:45 0:23:59
9 305 RUCZYŃSKI MACIEJ M 8 RUMIA MR TEAM 9km 0:37:06 0:13:31 0:24:40
10 43 CIBA MICHAŁ M 9 WEJHEROWO 9km 0:37:50 0:13:55 0:25:20
11 122 HINC-ZARDECKA NATALIA K 2 REDA RUNEDA 9km 0:37:58 0:13:40 0:25:08
12 42 CHRAPKOWSKI MARCEL M 10 WŁOCŁAWEK MARCEL TEAM 9km 0:38:18 0:14:53 0:26:19
13 119 HEYKA JAROSŁAW M 11 LĘBORK MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 9km 0:38:28 0:14:05 0:26:04
14 420 ŁABĘDZKI RADOSŁAW M 12 GDYNIA DECATHLON RUMIA 9km 0:38:56 0:14:11 0:26:04
15 59 DOMŻALSKA WIOLETTA K 3 RUMIA PARKRUN RUMIA 9km 0:39:05 0:14:17 0:26:14
16 424 GAWRYLCZYK PAWEŁ M 13 WEJHEROWO 9km 0:39:10 0:14:35 0:27:16
17 412 ŻUCHOWSKI JAN M 14 GDYNIA 9km 0:39:16 0:14:36 0:26:30
18 257 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 15 WEJHEROWO 9km 0:39:29 0:14:05 0:26:04
19 374 TRUSIUK TOMASZ M 16 LĘBORK FARM FRITES POLAND S.A 9km 0:39:47 0:14:38 0:26:53
20 332 STAŃCO MARIOLA K 4 GŁUCHOŁAZY 9km 0:39:51 0:14:08 0:26:21
21 17 BARTOSIAK ADAM M 17 LĘBORK FARM FRITES POLAND S.A 9km 0:40:10 0:14:38 0:26:53
22 143 KAMINSKI PATRYK M 18 RUMIA 9km 0:40:29 0:15:33 0:27:27
23 182 KORALEWSKI TOMASZ M 19 WŁADYSŁAWOWO 9km 0:40:32 0:15:18 0:27:32
24 132 JANIK MARZENA K 5 RUMIA 9km 0:40:41 0:14:40 0:27:03
25 291 PUZDROWSKI KRZYSZTOF M 20 GOWINO 9km 0:40:54 0:13:45 0:26:17
26 181 KORALEWSKA BALBINA K 6 WŁADYSŁAWOWO 9km 0:41:00 0:15:17 0:27:32
27 56 DETTLAFF ANNA K 7 BRZYNO RADOŚĆ BIEGANIA 9km 0:41:03 0:15:08 0:27:42
28 214 LICHTENSTEIN PAWEŁ M 21 GDYNIA DECATHLON RUMIA 9km 0:41:05 0:15:07 0:27:35
29 439 WÓJTOWSKI MARCIN M 22 9km 0:41:06 0:15:02 0:27:39
30 136 JEDNACHOWSKI MARCIN M 23 PUCK 9km 0:41:33 0:15:16 0:28:08
31 231 MARCZYŃSKA IWONA K 8 WEJHEROWO 9km 0:41:38 0:15:15 0:28:08
32 28 BRUSKI TOMASZ M 24 CHARZYKOWY 9km 0:42:15 0:14:55 0:28:20
33 150 KAŃTOCH WERONIKA K 9 REDA DECATHLON RUMIA TEAM 9km 0:42:17 0:15:50 0:28:38
34 368 TOŁODZIECKI MARCIN M 25 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 9km 0:42:26 0:15:25 0:28:13
35 205 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 26 REDA MARWOJ 9km 0:42:41 0:16:46 0:29:40
36 244 MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIR M 27 GDAŃSK 9km 0:42:42 0:14:48 0:28:23
37 211 LEŚNIAK MACIEJ M 28 IŁAWA 9km 0:42:42 0:16:33 0:29:00
38 375 TURKOWSKA MARLENA K 10 REDA TURKI BIEGAJĄ 9km 0:43:12 0:16:46 0:31:37
39 197 KRYSIAK MIKOŁAJ M 29 POGÓRZE 9km 0:43:14 0:14:42 0:28:25
40 296 REWERS DARIUSZ M 30 KOSAKOWO 9km 0:43:15 0:15:32 0:28:42
41 442 DETTLAFF DAWID M 31 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 9km 0:43:15 0:15:11 0:28:00
42 179 KONOPKA PAWEŁ M 32 GDYNIA DALEKO JESZCZE 9km 0:43:19 0:17:27 0:30:17
43 34 BUSŁOWICZ KATARZYNA K 11 CHOCZEWO 9km 0:43:31 0:15:26 0:28:55
44 100 GOSZKA AGATA K 12 KOPALINO 9km 0:43:31 0:15:26 0:28:56
45 84 GAWĘDA BOŻENA K 13 GOŚCICINO 9km 0:43:49 0:15:59 0:29:15
46 382 WDOWIAK MONIKA K 14 NIDZICA NIDZICA BIEGA 9km 0:43:50 0:15:27 0:29:13
- 345 BRAK DANYCH - - - - 9km 0:43:51 0:00:00 0:00:00
48 117 HEWELT MATEUSZ M 33 PUCK REBELS LEGION TEAM 9km 0:43:59 0:17:22 0:30:20
49 281 POCHOPIEŃ MIRA K 16 GDAŃSK 9km 0:44:00 0:15:36 0:29:11
50 151 KAPELA BASIA K 17 POZNAŃ 9km 0:44:19 0:16:13 0:29:32
51 129 JAMROZIK GRZEGORZ M 34 POZNAŃ 9km 0:44:19 0:16:14 0:29:32
52 220 LULIS ZBIGNIEW M 35 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 9km 0:44:21 0:16:03 0:29:38
53 161 BRAK DANYCH M 36 GDYNIA 9km 0:44:23 0:15:02 0:28:49
54 158 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 37 GDYNIA HUSARIA RUN GDYNIA 9km 0:44:33 0:16:03 0:29:35
55 429 BUCZAK-KŁOSOWSKA KAROLINA K 18 GDYNIA BIEGACZE PÓŁNOCY 9km 0:44:57 0:16:58 0:30:28
56 51 DALECKI BARTŁOMIEJ M 38 RUMIA 9km 0:44:58 0:18:51 0:31:00
57 443 SPECHT MICHAŁ M 39 GDAŃSK LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 9km 0:45:07 0:15:28 0:28:53
58 18 BARTSCH ALEKSANDRA K 19 GDYNIA 9km 0:45:07 0:16:17 0:30:00
59 393 WITEK SYLWIA K 20 MALBORK 9km 0:45:08 0:16:11 0:30:04
60 121 HINC IWONA K 21 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 9km 0:45:24 0:16:36 0:30:24
61 317 SIKORRA BEATA K 22 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 9km 0:45:38 0:16:58 0:30:28
62 139 KACZMAREK KRZYSZTOF M 40 GDAŃSK BIEGACZE PÓŁNOCY 9km 0:45:41 0:20:13 0:33:25
63 57 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 23 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 9km 0:45:42 0:16:21 0:30:25
64 40 CHOINSKI MICHAL M 41 GDANSK 9km 0:45:51 0:16:08 0:30:08
65 221 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA K 24 RUMIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 9km 0:45:57 0:15:25 0:29:34
66 74 EKMAN ZDZISŁAW M 42 GDYNIA 9km 0:46:09 0:16:43 0:31:27
67 403 WYSOCKI PAWEŁ M 43 GDYNIA 9km 0:46:11 0:16:20 0:30:39
68 23 BIESZK KAROLINA K 25 WEJHEROWO DECATHLON RUMIA 9km 0:46:23 0:16:56 0:31:06
69 315 SIKORA PIOTR M 44 LĘBORK 42,2 LĘBORK 9km 0:46:24 0:15:25 0:30:18
70 228 MAŁECKA-NOWOSIELSKA JULIA K 26 RUMIA DECATHLON RUMIA 9km 0:46:24 0:17:12 0:31:26
71 252 MUSZOL GOSIA K 27 GDYNIA DECATHLON RUMIA 9km 0:46:25 0:17:12 0:31:25
72 386 WERRA MACIEJ M 45 RUMIA 9km 0:46:53 0:17:18 0:31:36
73 267 ORŁOWSKI PIOTR M 46 GDYNIA ELEKTRONICZNE JEDNOROŻCE 9km 0:47:04 0:17:08 0:31:37
74 328 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 28 GDYNIA DALEKO JESZCZE 9km 0:47:16 0:17:27 0:31:44
75 450 SZYMASZEK ALEKSANDRA K 29 RUMIA 9km 0:47:20 0:17:31 0:31:48
76 138 JĘDRZEJEWSKA ANNA K 30 WARSZAWA 9km 0:47:38 0:16:55 0:31:55
77 436 FLORYSZCZYK KRYSTYNA K 31 ROTMANKA 9km 0:47:52 0:17:53 0:32:19
78 77 EWALD INGA K 32 GDYNIA 9km 0:48:06 0:18:56 0:32:46
79 279 PIETRUSZYŃSKA PAULINA K 33 GDYNIA 9km 0:48:06 0:18:57 0:32:45
80 236 MEYER DANIEL M 47 KARTUZY GFORCES 9km 0:48:06 0:18:56 0:32:46
81 76 EWALD GRZEGORZ M 48 GDYNIA 9km 0:48:06 0:18:55 0:32:47
82 65 DUCH MAREK M 49 GDAŃSK 9km 0:48:06 0:18:56 0:32:47
83 226 MALEK LILIANNA K 34 SIERAKOWICE 9km 0:48:13 0:16:45 0:31:35
84 2 ALBECKA KAMILA K 35 STRZEBIELINO 9km 0:48:16 0:17:29 0:31:53
85 380 WASILEWSKI MARCIN M 50 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 9km 0:48:16 0:17:16 0:31:53
86 159 KIRYLUK BARTŁOMIEJ M 51 GDYNIA 9km 0:48:25 0:19:09 0:33:32
87 160 KIRYLUK PATRYCJA K 36 GDYNIA 9km 0:48:25 0:19:09 0:33:32
88 44 CYKMAN RAFAŁ M 52 GDAŃSK 9km 0:48:33 0:19:05 0:33:58
89 41 CHOWAŁKO JAKUB M 53 REDA DECATHLON RUMIA 9km 0:48:33 0:19:16 0:00:00
90 410 ZWATYKANICZ MARTYNA K 37 GDYNIA 9km 0:48:45 0:17:49 0:32:52
91 308 RZEPECKA AGNIESZKA K 38 WEJHEROWO 9km 0:49:01 0:17:47 0:32:17
92 224 MACH DAWID M 54 WEJHEROWO ONE PERSON TEAM 9km 0:49:15 0:15:29 0:30:26
93 451 FREITAG RAFAŁ M 55 WEJHEROWO GOSRIT LUZINO 9km 0:49:21 0:15:27 0:30:24
94 26 BLUMKOWSKA KAROLINA K 39 RUMIA 9km 0:49:48 0:18:15 0:33:10
95 123 HOOG WIOLETA K 40 MIŁORADZ 9km 0:50:09 0:17:09 0:32:59
96 162 KLEBBA KRZYSZTOF M 56 PUCK / ŁEBCZ LZS ŁEBCZ 9km 0:50:58 0:19:00 0:35:52
97 192 KOWALSKA ANNA K 41 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 9km 0:51:17 0:18:14 0:34:08
98 338 STOLC ROMANA K 42 BOLSZEWO 9km 0:51:26 0:17:20 0:32:44
99 125 HOPPA ANNA K 43 BOLSZEWO 9km 0:51:26 0:17:19 0:32:43

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ