Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1

MTB 50km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 119 MAJKOWSKI DANIEL M 1 M 30-39 GDYNIA FTI RACING TEAM 50km MTB 1:19:03
2 109 ROGOWSKI JACEK M 2 M 40-49 KOŚCIERZYNA KSR KOŚCIERZYNA 50km MTB 1:19:04
3 106 MAĆKOWIAK PIOTR M 3 M 40-49 BYTÓW BYTÓW 50km MTB 1:28:58
4 105 LATAŃSKI RADOSLAW M 4 M 30-39 1 KUSICE 50km MTB 1:31:32
5 118 CYWIŃSKI KRZYSZTOF M 5 M 30-39 2 RUMIA 50km MTB 1:32:22
6 103 GRZYWACZ MACIEJ M 6 M 0-29 1 GDYNIA SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO PG 50km MTB 1:33:49
7 108 PARADOWSKI GRZEGORZ M 7 M 50+ 1 ELBLĄG 50km MTB 1:34:06
8 112 TASIOR PAWEŁ M 8 M 40-49 1 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM 50km MTB 1:35:42
9 114 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 9 M 30-39 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 50km MTB 1:35:43
10 111 SZOCH TOMASZ M 10 M 40-49 2 BYDGOSZCZ MROZBIKE.PL 50km MTB 1:36:15
11 107 NIEDZIELA MATEUSZ M 11 M 30-39 4 GDYNIA 50km MTB 1:38:35
12 102 GRUBBA MAREK M 12 M 30-39 5 KORONOWO MROZBIKE.PL 50km MTB 1:39:32
13 110 STANIUK BARTOSZ M 13 M 30-39 6 SŁUPSK TOYOTA SLUPSK 50km MTB 1:39:32
14 101 BLUJ ROMAN M 14 M 50+ 2 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 50km MTB 1:44:15
15 117 CYWIŃSKA EWELINA K 1 K 30+ RUMIA 50km MTB 1:44:25
16 104 KUCZORSKA KATARZYNA K 2 K 30+ RUMIA TA KO TEAM 50km MTB 1:47:54
17 116 ŚMIGIELSKI NORBERT M 15 M 40-49 3 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 50km MTB 1:49:43
18 115 JAKUBCZAK MAREK M 16 M 30-39 7 POZNAŃ 50km MTB 2:01:27

MTB 25km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 250 ŻYWICKI PAWEŁ M 1 M 30-39 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 25km MTB 0:47:24
2 213 JOKIEL RADOSŁAW M 2 M 30-39 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 25km MTB 0:47:24
3 208 FURMANEK SLAWOMIR M 3 M 40-49 TCZEW MTB START TREC KARTUZY 25km MTB 0:47:26
4 209 FUSOWSKI SEBASTIAN M 4 M 0-29 1 WEJHEROWO TA KO TEAM 25km MTB 0:47:27
5 257 OŻGA MICHAŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK 25km MTB 0:47:37
6 245 WIELICKI TOMASZ M 6 M 40-49 1 GDAŃSK 25km MTB 0:47:40
7 223 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 7 M 30-39 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 25km MTB 0:48:34
8 246 WILCZYŃSKI MICHAŁ M 8 M 30-39 3 LĘBORK NO PAIN NO GAME 25km MTB 0:48:45
9 205 BRUSKI SZYMON M 9 M 0-29 2 DZIEMIANY KSR KOŚCIERZYNA 25km MTB 0:48:52
10 235 SOBIERALSKI PIOTR M 10 M 40-49 2 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 25km MTB 0:51:16
11 255 TOMASZEWSKI DARIUSZ M 11 M 40-49 3 GOWINO FTI RACING TEAM 25km MTB 0:53:12
12 233 RZEŹNIK PIOTR M 12 M 40-49 4 GDAŃSK ZKPIG KOLBUDY 25km MTB 0:53:32
13 254 TOMASZEWSKA KINGA K 1 K 30+ GOWINO FTI RACING TEAM 25km MTB 0:53:34
14 226 MEYER ŁUKASZ M 13 M 30-39 4 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM 25km MTB 0:53:37
15 241 WANTA ŁUKASZ M 14 M 0-29 3 BYTÓW 25km MTB 0:54:25
16 217 KAMINSKI RADOSŁAW M 15 M 0-29 4 BYTÓW 25km MTB 0:54:47
17 211 GORTAT BOGUMIŁ M 16 M 30-39 5 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM 25km MTB 0:54:48
18 252 PIEPKA MATEUSZ M 17 M 0-29 5 STARZYNO MTB KLIF 25km MTB 0:55:04
19 216 KALISZEWSKI JAKUB M 18 M 40-49 5 GDAŃSK TA KO TEAM 25km MTB 0:55:12
20 237 SUCHOCKI SEBASTIAN M 19 M 30-39 6 KOBYLNICA 25km MTB 0:55:40
21 224 LIPKOWSKI WOJCIECH M 20 M 0-29 6 ŚWIECIE KRS FORMOZA 25km MTB 0:56:41
22 231 PRĄDZIŃSKI ADAM M 21 M 0-29 7 GDYNIA 25km MTB 0:56:46
23 218 KAMROWSKI ROBERT M 22 M 40-49 6 TCZEW 25km MTB 0:56:47
24 207 FABISZEWSKI KRZYSZTOF M 23 M 40-49 7 BYTÓW BYTÓW 25km MTB 0:56:54
25 234 SEWASTIANOW JACEK M 24 M 40-49 8 SŁAWNO 25km MTB 0:57:10
26 249 JASZCZAK PAWEŁ M 25 M 40-49 9 GAŁĘZINOWO 25km MTB 0:57:19
27 227 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 26 M 0-29 8 SŁAWNO MK RACING TEAM GDAŃSK 25km MTB 0:57:22
28 215 JURGA MACIEJ M 27 M 30-39 7 SLUPSK 25km MTB 0:57:45
29 221 KUCHNOWSKI HENRYK M 28 M 40-49 10 MINKOWICE LUK-CONNECT RACING TEAM 25km MTB 0:57:51
30 201 ADAMSKI DARIUSZ M 29 M 50+ 1 KOSTRZYN WALKA KOSTRZYN 25km MTB 0:58:20
31 222 KULAS JERZY M 30 M 50+ 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 25km MTB 0:58:22
32 248 HALCZAK PRZEMYSŁAW M 31 M 40-49 11 SŁUPSK 25km MTB 0:59:14
33 232 ROBIŃSKI JANUSZ M 32 M 50+ 3 SŁUPSK FAJNA SZKOŁA JAZDY KAT.B 25km MTB 0:59:27
34 225 MAJEWSKI DAWID M 33 M 40-49 12 SŁUPSK MORPOL RACING TEAM 25km MTB 1:00:40
35 228 NOREK RYSZARD M 34 M 50+ 4 SŁAWNO 25km MTB 1:00:48
36 251 ZIELONKA TADEUSZ M 35 M 50+ 5 PARCHOWO 25km MTB 1:01:45
37 240 VASYLENKO DMYTRO M 36 M 0-29 9 OSTROH 25km MTB 1:02:40
38 212 GRUNDMAN DARIUSZ M 37 M 0-29 10 TCZEW 25km MTB 1:03:21
39 220 KOZUB TOMASZ M 38 M 30-39 8 JEZIERZYCE ŁOSOŚ T.E.A.M. 25km MTB 1:03:21
40 214 JOŃCZYK KRZYSZTOF M 39 M 40-49 13 WRZEŚNICA 25km MTB 1:03:46
41 204 BRUDEREK DANIEL M 40 M 30-39 9 GDYNIA 25km MTB 1:03:55
42 210 GIZELA MICHAŁ M 41 M 30-39 10 KARTUZY 25km MTB 1:05:11
43 219 KOZŁOWSKI MARCIN M 42 M 40-49 14 RUMIA 25km MTB 1:08:44
44 230 PIETEK KATARZYNA K 2 K 30+ BOLECHOWO CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM 25km MTB 1:09:10
45 206 CZERWIONKA KAZIMIERZ M 43 M 50+ 6 CHARBROWSKI BÓR PÓJ NA KOŁO 25km MTB 1:09:22
46 242 WENTA ADRIAN M 44 M 30-39 11 ŁEBUNIA PÓJ NA KOŁO ŁEBUNIA 25km MTB 1:11:13
47 243 WENTA GABRIEL M 45 M 50+ 7 ŁEBUNIA ŁEBUNIA 25km MTB 1:11:32
48 256 ŚMIGIELSKA MAGDALENA K 3 K 30+ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 25km MTB 1:12:16
49 253 KUCHNOWSKA WERONIKA K 4 K 30+ 1 MINKOWICE 25km MTB 1:17:08
50 238 SZAFRAŃSKI MAREK M 46 M 40-49 15 BYDGOSZCZ 25km MTB 1:18:12
51 229 PACZUŁA IRENEUSZ M 47 M 30-39 12 LĘBORK PACZUŁA TEAM 25km MTB 1:43:35
52 202 BOGDAŃSKA WERONIKA K 5 K 0-29 1 PIŁA 25km MTB 2:02:11
53 203 BOGDAŃSKI DANIEL M 48 M 30-39 13 PIŁA 25km MTB 2:02:17

Duathlon

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Bieg1 Bieg2 Rower Bieg3
1 18 KUBIAK MACIEJ M 1 M 30-39 REDA ENDURE / ZOELLER TECH Duathlon 1:27:22 0:10:30 0:11:13 0:53:59 0:11:40
2 24 MARZEC TOMASZ M 2 M 0-29 SŁUPSK Duathlon 1:31:29 0:12:44 0:14:15 0:47:51 0:16:39
3 15 KLASA PAWEŁ M 3 M 30-39 KARTUZY SELA BIKE KASZUBY Duathlon 1:38:31 0:12:29 0:13:10 0:57:08 0:15:44
4 26 RODZIŃSKI DAMIAN M 4 M 40-49 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Duathlon 1:40:58 0:13:34 0:13:57 0:57:20 0:16:07
5 42 ŻYWICKI BARTOSZ M 5 M 30-39 1 STARKOWO DZIKI KOSZALIN Duathlon 1:41:41 0:13:48 0:13:51 1:00:39 0:13:23
6 41 ZALEWSKI WIESŁAW M 6 M 50+ 1 MRĄGOWO Duathlon 1:41:54 0:14:02 0:14:35 0:57:20 0:15:57
7 40 WOŹNIAK MATEUSZ M 7 M 0-29 1 RYBNO NORDA ACTIVE TEAM Duathlon 1:42:21 0:14:50 0:14:56 0:56:45 0:15:50
8 36 WĄSICKI JACEK M 8 M 40-49 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Duathlon 1:42:24 0:13:09 0:13:30 1:01:00 0:14:45
9 17 KRZACZKOWSKI PAWEŁ M 9 M 40-49 3 STĘŻYCA LYNXNET STĘŻYCA Duathlon 1:42:33 0:14:28 0:14:55 0:56:41 0:16:29
10 10 GABRYCHOWICZ MACIEJ M 10 M 30-39 2 BOŻEPOLE WIELKIE TA KO TEAM Duathlon 1:43:57 0:12:51 0:14:32 0:58:35 0:17:59
11 31 STRZELECKI PAWEŁ M 11 M 0-29 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LEBORK Duathlon 1:44:23 0:14:21 0:15:39 0:55:56 0:18:27
12 8 DAMPS SYLWESTER M 12 M 40-49 4 GOWINO Duathlon 1:45:55 0:14:05 0:14:33 1:01:52 0:15:25
13 43 KMITA KRZYSZTOF M 13 M 30-39 3 SIEMIANICE Duathlon 1:47:03 0:13:42 0:13:52 1:03:27 0:16:02
14 35 WASIEWICZ PAWEŁ M 14 M 30-39 4 SOPOT OMIDA CYCLO TEAM Duathlon 1:47:32 0:14:09 0:14:41 1:02:19 0:16:23
15 19 KUBIAK MONIKA K 1 K 30+ GDAŃSK Duathlon 1:49:54 0:14:25 0:15:20 1:02:56 0:17:13
16 4 BŁACH PIOTR M 15 M 30-39 5 SŁAWOBORZE Duathlon 1:50:36 0:15:12 0:15:24 1:02:46 0:17:14
17 20 KWAŚNIAK ZDZISŁAW M 16 M 50+ 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Duathlon 1:51:40 0:15:00 0:16:06 1:02:12 0:18:22
18 32 SUPERSON MACIEJ M 17 M 50+ 3 GDYNIA Duathlon 1:52:06 0:14:48 0:15:40 1:01:52 0:19:46
19 3 BIERNACIK MARIUSZ M 18 M 50+ 4 KOLBUDY ZKPIG KOLBUDY Duathlon 1:53:17 0:14:34 0:15:47 1:05:15 0:17:41
20 30 SKRZYPCZAK KINGA K 2 K 30+ PUCK KLIF MTB TEAM CHŁAPOWO Duathlon 1:54:02 0:14:58 0:16:05 1:05:09 0:17:50
21 33 SZREDER KRZYSZTOF M 19 M 40-49 5 WEJHEROWO Duathlon 1:57:33 0:14:34 0:16:00 1:05:53 0:21:06
22 6 BRESZKA TOMEK M 20 M 30-39 6 DARŁOWO DARŁOWSKIE CHARTY Duathlon 1:57:48 0:15:09 0:14:33 1:11:40 0:16:26
23 21 MACIEJEWSKI MICHAŁ M 21 M 40-49 6 POZNAŃ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM Duathlon 1:58:18 0:14:54 0:16:59 1:05:46 0:20:39
24 16 KREFFT MARIA K 3 K 0-29 PARCHOWO BASZTA BYTÓW Duathlon 1:59:07 0:15:37 0:16:47 1:06:07 0:20:36
25 13 KABACIŃSKI TOMASZ M 22 M 30-39 7 WRONKI WRONIECKI KLUB BIEGACZA Duathlon 1:59:52 0:15:30 0:15:36 1:08:41 0:20:05
26 28 SADZIŃSKI KAROL M 23 M 30-39 8 SŁUPSK Duathlon 2:00:20 0:14:28 0:16:34 1:08:40 0:20:38
27 1 ANDRYSKOWSKI MAREK M 24 M 50+ 5 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK Duathlon 2:02:07 0:15:03 0:15:42 1:11:11 0:20:11
28 37 WENTA WALDEMAR M 25 M 40-49 7 WYGODA SIERAKOWSKA 209 Duathlon 2:04:11 0:17:38 0:18:43 1:08:47 0:19:03
29 5 BOHN ZBIGNIEW M 26 M 50+ 6 SUCHY DWÓR Duathlon 2:05:28 0:14:57 0:16:45 1:12:20 0:21:26
30 11 JAŁKIEWICZ ALEK M 27 M 50+ 7 POGÓRZE MAMY TO Duathlon 2:06:10 0:16:44 0:18:01 1:11:39 0:19:46
31 7 CZERNIAK GRACJAN M 28 M 30-39 9 KOSZALIN Duathlon 2:08:25 0:17:10 0:18:27 1:14:02 0:18:46
32 12 JUSZCZAK KRZYSZTOF M 29 M 50+ 8 KOSZALIN Duathlon 2:10:44 0:17:06 0:19:00 1:10:25 0:24:13
33 39 WŁODARCZYK MARTA K 4 K 30+ 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Duathlon 2:13:38 0:17:18 0:18:32 1:17:32 0:20:16
34 38 WENTA WIESŁAWA K 5 K 30+ 2 SIERAKOWICE Duathlon 2:17:32 0:16:43 0:18:01 1:22:43 0:20:05
35 14 KASPROWICZ MAŁGORZATA K 6 K 30+ 3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Duathlon 2:19:40 0:16:00 0:16:20 1:27:59 0:19:21
36 25 PĄCZEK ANDRZEJ M 30 M 40-49 8 GDAŃSK COOKIES Duathlon 2:26:56 0:17:47 0:19:56 1:27:17 0:21:56
37 23 MARCZAK MAŁGORZATA K 7 K 30+ 4 GŁÓWCZYCE Duathlon 2:44:55 0:17:50 0:20:53 1:41:27 0:24:45

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ